Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • OTTY, yepyeni, sınıfının en iyisi Pure Plus yatağında 200 £ indirim yaptı

OTTY, yepyeni, sınıfının en iyisi Pure Plus yatağında 200 £ indirim yaptı

OTTY bazıen iyi yataklarve şu anda en üst modelinde beklenmedik bir indirim var: büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.Pure Plus yatakta 200 £ indirimOTTY'den doğrudan satın aldığınızda.


Ürün yelpazesine yepyeni bir ek olan Pure Plus, Pure ile aynı son teknoloji bambu ve kömür bellek köpüğüne sahiptir (bkz.OTTY Pure yatak incelemesiKullanımdayken ne kadar etkilendiğimizi görmek için), ancak lüksü başka yerlerde artırıyor. 28 cm, 7 katmanlı hibrit ayrıca iki sonradan üzerinde 4000'e kadar cep yayı içerir. Tüm OTTY şiltelerinde olduğu gibi, onu sevdiğinizden emin olmak için 100 geceniz var. İki katı şimdi 699,99 £ (899,99 £'dan aşağı). Tüm bu katmanlara ihtiyacınız yok mu? kadar da varMükemmel Orijinal Hibrit'te 150 £ indirim.

Bu, aralarındaen iyi OTTY yatak fiyatlarıgördük ama satılmadıysan generalimize gitucuz yatak fiyatlarıRakiplerin ne yaptığını görmek için sayfa.

Otty yatak anlaşması |Yepyeni OTTY Pure Plus'ta 200 £ indirim|OTTY Hybrid'de 150 £ indirim
Şu anda OTTY'nin her iki yatağında da büyük fiyat düşüşleri var. Koku ve nem emici kömür, antibakteriyel ve mantar önleyici bambu hafızalı köpük ve 2 kat paket yay içeren lüks 7 katmanlı Pure Plus arasından seçim yapın. Veya hala mükemmel olan Orijinal Hibrit ile işleri basit tutun.
Fırsatı Görüntüle


Bu fırsatların tümü, zaten çok rekabetçi fiyatlı şilteler için mükemmel değerdir. Ve unutmayın: Yeni yatağınızı sevdiğinizden emin olmak için Otty'nin 100 gecelik risksiz denemesine de sahip olursunuz. Bu süre boyunca tam olarak memnun kalmazsanız, tam bir geri ödeme alırsınız ve OTTY, başka bir şilte deneyebilmeniz için şilteyi alır.