Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Outriders demosu: herkesin çıldırdığı 'Destiny 2 katili' nasıl oynanır

Outriders demosu: herkesin çıldırdığı 'Destiny 2 katili' nasıl oynanır

Outriders'ı duymadıysanız, o kayanın altından sürün ve enfes dangalaklığın arkasındaki stüdyodan platformlar arası yağmacı nişancı oyununa dalmaya hazırlanın.Mermi fırtınası.


1 Nisan 2021'e kadar piyasaya sürülmeyecek olan demo şu anda yayında ve oyuncuları en yakın iki arkadaşıyla/rastgele internet insanlarıyla çekebilecekleri bir bilim kurgu dünyasına sürüklüyor. Tam bir demo olduğu için hiçbir yere gitmeyecek ve her an indirilebilir.

PC'de mevcut, sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review,PS5,Xbox Bir,Xbox Serisi X, ve tabi kiXbox Serisi S, demo, tercih ettiğiniz platforma bağlı olarak maksimum 25 GB yer kaplar. Yani PS4 oyuncuları bunu ertelemek isteyebilirCall of Duty güncellemesiActivision'ın PSA'sından sonra ne kadar yer kaplayacağına dair.

Outriders, farklı platformlarda arkadaşlarınızla takım oluşturabilmeniz için çapraz oynamayı destekler; özellik beta aşamasındadır ve oyun içi menüden etkinleştirilmesi gerekir. Nasıl başlayacağınız, ilerlemenizin devam edip etmeyeceği ve demoda neler olduğunu öğrenmek için aşağı kaydırın.

Outrider demosu – Demoya nasıl erişilir ve oynanır

Can sıkıcı bir şekilde Outriders demosuna erişmek için Square Enix üyeliğinizin olması gerekiyor. Ücretsizdir, bu yüzden dünyanın sonu değil, ancak henüz sahip değilseniz, biraz faff. Size sunulan ekrandaki QR kodunu tarayabilir veya bağlantıya gidebilirsiniz.İnternet sitesive hesabınızı bağlamanız için demonun oluşturduğu kodu girin. Hepiniz birbirine bağlısınız, gitmeye hazırsınız!


Outrider demosu – neler dahil?

Oyuncular, Outriders'ın giriş ve açılış saatlerine erişebilecek ve açılış eylemi, bir avuç ana görev dizisi ve kampanya sırasında veya işiniz bittiğinde alabileceğiniz bazı yan görevlerden oluşan üç saatten fazla bir oyun deneyimi yaşayacaklar. ana görevler ile. Bu, bırakma, bırakma kooperatifidir, böylece evden çıkmayı (veya çevrimiçi olmamayı) gerektiren hafta sonu planları yapacak kadar cüretkarlarsa arkadaşlarınızı değiştirebilirsiniz.

Dört Outrider karakter sınıfının tümü (Devastator, Pyromancer, Technomancer ve Trickster) mevcuttur, ancak altı karakter yuvası vardır, bu nedenle herhangi bir aşamada yeni bir sınıf denemek isterseniz, yeni bir karakter oluşturabilir ve giriş bölümünü atlayabilirsiniz. oyunun etine hemen yapıştı. Bir demo olduğu için, 7. seviyede başlayan bir ilerleme sınırı olması şaşırtıcı olmamalı.YouTube'da Öne Çıkan Diziler.


Outriders

(İmaj kredisi: Square Enix)

Outrider demosu – çapraz oynama nasıl etkinleştirilir

Tutulması imkansız olduğu için PS5'e sahip başka birini tanımıyor musunuz? yer imlerine eklemenin yanı sıraPS5 stok takipçisi, arkadaşlarınızla başka bir platformda takım oluşturabilirsiniz!


Bu özellik beta sürümündedir ve demo için varsayılan olarak devre dışıdır, ancak hemen açabilirsiniz. Sadece ayarlara gidin ve çapraz oynamayı etkinleştirin. Platformlardan bağımsız olarak kimse çevrimiçi değilse, çöpçatanlık seçeneğini kullanarak ana kampınızda internete yabancı kişilerle parti yapabilirsiniz.

Outriders demosu – ilerleme tam oyuna aktarılacak mı?

Öyle olacak, bu yüzden, Nisan'ın yuvarlanmasını beklerken, favorilerinizi bulmak için dört karakter sınıfının tümüne takılıp kalmanızı öneririz, böylece lansman günü geldiğinde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Son nesil oyuncular için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise Outriders'ın PS4 ve Xbox One sürümünün PS5 ve Xbox Series X sürümlerine ücretsiz olarak yükseltilebilmesidir, böylece oyun Nisan'da piyasaya çıktığında ön sipariş verebilir veya satın alabilirsiniz. 1, 2021 ve hazır olduğunuzda yükseltin.

Günümüzün en iyi Square Enix Outriders (PS4) fırsatları Outriders (PS4) - Birinci Gün... Base.com £29,85 Görüntüle pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickİndirimli Fiyat Outriders: Birinci Gün Sürümü... Amazon Prime £59,99 £44 Playstation 4 Outriders'ı Görüntüle: Day... very.co.uk £54,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz