Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Overwatch pro sadece ayaklarını kullanarak sizi mahvedecek

Overwatch pro sadece ayaklarını kullanarak sizi mahvedecek

Overwatch'da sıralamak en iyi durumda bile zor bir iştir, ancak Masters oyuncusu Tucker Griggs sadece ayaklarını ve standart bir klavye ve fareyi kullanarak üst kademelere kadar savaştı. 23 yaşındaki oyuncu, kollarında kaslar olmadan doğduğu anlamına gelen Arthrogryposis Multiplex Congenita adlı bir hastalığa sahip, ancak yemek yapmak ve temizlik yapmak, ayaklarını kullanmak ve vücudunu yok etmek gibi günlük işlerde ustalaşarak bunun getirdiği zorlukların üstesinden geliyor. video oyunlarında rekabet.


Tucker, terapiye gençken ayaklarını ve ayak parmaklarını nasıl kullanacağını öğrenmek için başladı ve sürecin ne kadar zor olduğunu anlatıyor; annesi Traci, onun video oyunlarına olan ilgisini destekledi ve bunun Tucker ve arkadaşlarıyla 'oyun alanını düzleştirdiğini' ve ona beyzbol ya da futbol gibi geleneksel bir spor olmayan katılabileceği ve başarılı olabileceği bir ortam sağladığını söyledi.

2017'den beri Overwatch oynuyor ve Twitch kanalında çift web kamerası kurulumuyla birlikte oyun akışı yapıyorFragsByTheFootböylece izleyiciler yüzünü geleneksel bir akış formatında olduğu gibi izleyebilir, ancak aynı zamanda parmak becerilerini çalışırken görebilir. Kurulumu hakkında konuşurken Tucker şöyle diyor:

'Engelli oyuncuların çoğu bir tür farklı özel uyarlama kullanır. Şahsen, bunu yapmaktan hoşlanmıyorum çünkü sanki özel muamele görüyormuşum gibi geliyor. Herkesle aynı şekilde oynamayı tercih ederim.'

Tucker'ın kullandığıRazer Viper Ultimateçok yönlü kablosuz fare ve Corsair K70 klavye ve karakter nişan alma konusunda daha bağışlayıcı olduğu için bir Reinhardt ana. Overwatch oynayan herkes sıralama yükseltme mücadelesini bilecek ve Tucker Usta seviyesinde oturuyor ve hatta bir Grandmaster'ı bile yendi (küresel olarak ilk %1'lik oyuncu grubu).


Twitch kanalına gitmeyi seviyorsanız, onu Call of Duty: Black Ops – Cold War ve battle royale oyunu Call of Duty: Warzone ve Overwatch oynarken yakalayabilirsiniz. İzleyicilerinin mutfaktaki hünerlerini sergilemek için bir yemek pişirme yayını için can attığını söylüyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin, o da talebe boyun eğebilir!

Bugünün en iyi Razer Viper Ultimate fırsatları 396 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Razer Viper Ultimate (Mouse... Amazon Prime 129,99 £69,99 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Viper Ultimate Wireless Mouse Selfridges £149,99 £99,99 Görüntüle Razer Viper Ultimate Optical.. Novatech Ltd £129,98 GörüntüleRazer Viper Ultimate Kablosuz... Razer 129.99 £ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz