Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Panda Topper incelemesi: yatağınızı daha lüks hale getirecek mi?

Panda Topper incelemesi: yatağınızı daha lüks hale getirecek mi?

Eski yatağınız yaşını gösteriyorsa, ancak yepyeni bir yatağınıza su sıçratmayı pek haklı çıkaramıyorsanız, yatak pedi makul bir fiyata uyku düzeninize yeni bir hayat vermenin ideal yoludur. Eski yatağınızın üzerine oturur ve size yepyeni bir konfor ve destek katmanı sunarken yatağınızın geri dönüşüm merkezine yaptığı yolculukta bir rahatlama sağlar. Ne aşk değil?

Panda'nın hafızalı köpük kabı bunlardan biridir.en iyi yatak toppersetrafında ve zaten etkilendimPanda Hafızalı Köpük Bambu yastıkvePanda Cloud Bambu yorgan, sadece denemek zorunda kaldık. Materyalleri ve tasarımı ve en önemlisi üzerinde uyumanın nasıl bir şey olduğu hakkında daha fazlasını keşfetmek için okumaya devam edin.

Panda yatak kaban incelemesi: malzemeler

Panda yatak pedi

(İmaj kredisi: Jim McCauley)

Panda şilte pedinin herhangi bir bambuya sahip olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Elbette öylesin ve evet, öyle. %40 bambu elyafı ve %60 polyesterden oluşan, doğal olarak antibakteriyel ve hipoalerjenik olmasının yanı sıra çevre dostu olan nefes alabilen bir kapağa sahiptir.


Üst kısmın kendisi 5 cm'lik üçüncü nesil jel ile aşılanmış hafızalı köpükten yapılmıştır. Geceleri aşırı ısınmanızı önlemek için 'açık hücre' soğutma teknolojisini kullanır: ısındıklarında genişleyen, ısıyı serbest bırakmak için hücreler arasında fazladan boşluk oluşturan ısıya duyarlı küçük kapsüller.

Her şey, kabanınızın boyutuna bağlı olarak 7 ila 10 kg arasındadır.


Panda yatak kaban incelemesi: tasarım

Panda topper'ınız teslim edildiğinde farkedeceğiniz ilk şey, şaşırtıcı derecede küçük bir kutuda gelmesidir. Birçok hafızalı köpük şilte gibi, vakumlu ve sıkıştırılmış olarak gelir; bu, üzerinde uyumadan önce 12 ila 16 saat arasında genişlemesine izin vermeniz gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, belirgin bir hafızalı köpük aroması fark edeceksiniz – tam olarak nahoş olmayan, ancak dağılırken ilk birkaç gün bir pencereyi açık tutmak istemenize neden olabilecek tuhaf, tatlı bir kimyasal koku.

Bir Panda logosu ile süslenmiş harika yumuşak bir kılıf, yerinde kalmasına yardımcı olmak için noktalı silikonlu kaymaz bir kılıf ve yatağınıza sabitlemek için her köşesinde elastik kayışlar ile kaban güzel bir şekilde yapılmıştır.


Panda yatak kaban incelemesi: konfor

panda yatak kaban

(Resim kredisi: Panda)

Peki 5 cm hafızalı sünger mevcut yatağınızın konforunda ne kadar fark yaratabilir? Görünüşe göre biraz. Panda topper'ı sert bir şilte üzerinde test ettik ve sertlik seviyesi üzerinde ne kadar etkisi olduğuna şaşırdık. Bellek köpüğünü gerçekten fark ediyorsunuz; yavaşça içine batarsınız, gerçek bir yumuşak, saran destek hissi alırsınız.

Uyku tercihlerinize bağlı olarak, bu tamamen iyi bir şey olmayabilir. Onu biraz fazla yumuşak bulduk ve üst kısımdaki soğutma teknolojisine rağmen, bellek köpüğü zaman zaman beğenimize göre biraz fazla ısındı. Daha sıkı bir şey istiyorsanız, şuraya göz atın:Eve yatak kaban incelemesi(bu seçenek için daha fazla güdük yapmanız gerekecek olsa da).

Panda yatak kaban incelemesi: temizlik

Panda yatak pedi


(İmaj kredisi: Jim McCauley)

Panda kabanla ilgili en büyük artılardan biri, temiz tutmanın ne kadar kolay olduğudur. Bambu kılıfın fermuarı açılır ve serin bir yıkama için çamaşır makinesine atılabilir. Yine de kurutmayın; çamaşır ipine asılması gerekiyor.

Topper'ın kendisine gelince, onu tazeleme ihtiyacı hissederseniz, Panda sadece silerek temizlemenizi tavsiye eder.

Panda yatak kaban incelemesi: küçük baskı

Panda yatak pedi

(İmaj kredisi: Jim McCauley)

Panda, yorganı ve yastığında olduğu gibi, yatak pedi için de 30 gecelik bir deneme sunuyor. Bununla başa çıkmadığınızı fark ederseniz, tam bir geri ödeme için iade edebilirsiniz ve Panda posta masraflarını karşılayacaktır. Aynı zamanda ücretsiz ve hızlı teslimat sağlar - en iyi ürünümüz başlangıçta Pazartesi teslimatı için planlanmıştı, ancak aslında iki gün erken ortaya çıktı - ve İngiltere'de ücretsiz iadeler.

Panda yatak kaban incelemesi: karar

Panda yatak örtüsü hakkında sevilecek çok şey var; gerçekten iyi yapılmış, yatağınıza koyması kolay ve güzel bir şekilde yerinde kalacak. Bellek köpüğü kokusu, diğerlerinden daha fazla sorun olacak, ama neyse ki bu birkaç gün sonra kayboluyor. Çoğu insan için belirleyici faktör olacak şeyin, ne kadar yumuşak olduğu olduğunu düşünüyoruz.

Kesinlikle bizim zevkimiz için biraz fazla yumuşak olsa da, bu daha sert bir şilte tercih eden birinin öznel bir değerlendirmesi. Uyku yüzeyinizin biraz daha fazla dağılmasını seviyorsanız (ve geceleri havanın biraz ısınmasına aldırmazsanız), Panda topper'ı kesinlikle hoş bulacağınızdan eminiz. Bunu yapmazsanız, 30 gecelik deneme süresi, denemeye devam edebileceğiniz anlamına gelir.