Close

Pawfit 2 GPS Dog Tracker incelemesi

Köpeğinizi bir an için bile kaybettiyseniz, neden olabileceği paniği bilirsiniz.


Köpeklerin dikkati başka bir hayvan, lezzetli bir koku veya ilgi çekici bir ses tarafından kolayca dağılır. Bu arada, sinsi yaramazların uzaklaşmasına yetecek kadar zaman ayırmak da bizim için çok kolay.

Köpek arkadaşınızın tam konumunu her zaman tam olarak belirleyebilmenizi sağlayabilecekleri için GPS izleyicilerinin bir nimet olduğu yer burasıdır. Ek bir bonus olarak, bunları evcil hayvanınızın kondisyonunu ve genel aktivite seviyelerini izlemek için de kullanabilirsiniz.

Piyasada çeşitli ihtiyaçları ve bütçeleri karşılayacak çok şey olmasına rağmen, çok yönlü harika bir cihaz Pawfit 2'dir.

Orta fiyatlı bir fiyattır, ancak köpeğinizin konumunu takip etmek için kullanılan dahili SIM kart için bir abonelik ödemeniz gerekeceğini unutmamak önemlidir - ancak nihai rahatlık için, her şeye değebilir. kuruş.


Pawfit 2 GPS Dog Tracker incelemesi

(Resim kredisi: PawFit)

Pawfit 2 GPS Tracker incelemesi: Özellikler

Pawfit 2 GPS Tracker, evcil hayvanınızın tasmasına düzgün ve hızlı bir şekilde takılır; bu, pilin doldurulduğundan emin olmak için düzenli olarak şarj etmeniz gerekeceği için kullanışlıdır.


GPS birleştirerek çalışır< Wi-Fi and cellular technology so that you can always pinpoint exactly where your pooch is. As well as giving you real-time information as to exactly where your pet is, it can also present information in a variety of ways via the Pawfit app. You can therefore see how many steps your dog has taken, distance covered and even calories burned. 

Birkaç kilo verebilecek bir köpeğiniz varsa, evcil hayvanınızın cinsi ve kilosu kullanılarak sağlanan önerilere göre hedeflerini bile belirleyebilirsiniz.


Çoğu köpek, çevrelerini iyi keşfetmeyi sever ve tüylerini biraz nemlendirmekten korkmaz. Pawfit 2 tamamen su geçirmezdir (3 metreye kadar) ve ayrıca paslanmaya ve ısırmaya karşı dayanıklıdır.

Güvenlik özellikleri arasında bir & ldquo; güvenlik bölgesi & rdquo; Böylece, evcil hayvan onu geçerse bir uyarı alırsınız, kaydedilebilir bir ses özelliği, yani herhangi biri köpeğinizi bulursa sizinle yeniden birleştirmek için bilgileri dinleyebilir ve tasmanın çıkarılıp çıkarılmadığını size söyleyen bir uyarı sıcaklık anormal bir seviyeye ulaştı.

Pil ömrü 6 güne kadar belirtilmiştir, ancak bu kullanım ve sinyale bağlı olabilir. Pili tamamen şarj etmek yalnızca 2,5 saat sürer, bu nedenle gerekirse nispeten hızlı şarj patlamaları sağlayabilirsiniz.

Hizmeti kullanmak için aylık bir abonelik çıkarmanız gerekir. 2 yıllık bir abonelik alırsanız, fiyatlar nispeten ucuzdur ve ayda 3,59 £ 'dan başlar.


Pawfit 2 GPS Tracker incelemesi: Kullanıcı Yorumları

Pawfit 2'nin çoğu sahibi, birkaç nedenden ötürü çok yüksek derecelendirir.

Birçoğu, cihazın kolay kurulumunu övüyor, bu da oldukça hızlı bir şekilde başlayabilecekleri anlamına geliyor. Cihazın şarj edilmesi için kutuda sağlanan USB yuvasına pek çok övgü var.

Pek çok kişi, Pawfit 2’nin sağlam yapısının büyük hayranlarıdır, özellikle de ıslanmaya ve çamurlanmaya ya da yağmurda yürüyüşe çıkmaya meraklı köpeklere sahip olanlar. Pek çok insan, cihazın ne kadar küçük ve kolay takılmasından da hoşlanıyor.

Abonelik fiyatı haftada yaklaşık 1 £ olarak belirtilmesine rağmen, çoğu insan köpeğini takip etmenin gönül rahatlığına sahip olduğu için para için iyi bir değer olduğunu düşünüyor.

Pawfit 2'nin güvenlik özellikleri, çoğu insan için büyük bir hit, beklenmedik bir bonus, köpeği duyduğunda geri gelmek için eğitmek için kullanılabilecek ses özellikleridir.

Pil ömründen birkaç kişi bahsediyor. Bazıları, izleyiciyi eve döndüğünüzde kapatırsanız, belirtilen 5 günden çok daha uzun bir pil ömrüne sahip olacağınızı belirtiyor. Bununla birlikte, Pawfit 2'yi bir aktivite monitörü olarak kullanıyorsanız, muhtemelen çok daha sık şarj ediyor olacaksınız. Uzun, düzenli yürüyüşler yapanlar, 2 güne yakın sürdüğünü bildiriyorlar - bu yüzden, beklediğiniz gibi, gerçekten cihazı nasıl ve ne kadar kullandığınızla ilgili.

Pawfit 2 GPS Dog Tracker incelemesi

(Resim kredisi: PawFit)

Pawfit 2 GPS Tracker'ı satın almalı mısınız?

Piyasada çok sayıda evcil hayvan GPS izleyicisi var, ancak Pawfit 2, güvenilir olmanın tatlı noktasını, iyi bir özellik yelpazesiyle ve aşırı derecede pahalı olmamasını sağlıyor.

Ödenecek bir abonelik ücreti olmasına rağmen, çok yüksek fiyatlı değildir ve cihazla birlikte edindiğiniz çeşitli özellikler için de paranızın tam karşılığı olarak kabul edilebilir.

Çok fazla gezinme eğiliminde olmayan oldukça itaatkar bir köpeğiniz varsa, bu belki biraz fazla olabilir, ancak daha büyük bir gezinme eğilimi olan bir köpeğiniz varsa, sağladığı iç huzuru oldukça fazladır. paha biçilemez.

Pingtwitter'te Pet Tech Week
Pet Tech Week, yeni kardeş sitemiz PetsRadar.com ile birlikte size sunuldu. PetsRadar.com, güvenilir tavsiye ve en iyi evcil hayvan ürünlerinde en iyi fırsatların benzersiz bir kombinasyonunu sunan sağlıklı, mutlu evcil hayvanlara giden yeni bir yoldur - bugün göz atınwww.petsradar.com.

Bunu beğendin mi?