Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Peloton Bike+ incelemesi: Parası olanlar için en iyi egzersiz bisikleti

Peloton Bike+ incelemesi: Parası olanlar için en iyi egzersiz bisikleti

Bu Peloton Bike+ incelemesi, bu yüksek profilli fitness kurulumunun sizin için uygun olup olmadığını anlamanıza yardımcı olmak için burada. Peloton Bike+, biraz daha büyük 24 inçlik bir ekranı entegre ederek zaten popüler olan orijinal Peloton Bike modelini temel alıyor. Bununla birlikte, buradaki büyülü şey, kullanıcıların günlük egzersizlerini eyerden ve evlerinin zemininden kurtarmak için kendi etrafında dönmesi ve onları spin sınıfının ötesinde tamamen yeni bir sanal, eğitmen liderliğindeki antrenman dünyasına açmasıdır.

El dezenfektanı ve tuvalet kağıdı üreticilerinin yanı sıra, pandemiden daha iyi sonuç alan bir markayı Peloton'dan daha iyi düşünmek zor. Elbette, şirket Covid vurmadan önce zaten iyi durumdaydı, ancak ardından gelen kilitlenmeler ve müteakip ev fitness ekipmanlarına yönelik doyumsuz talep, Peloton'un hızla bir hane adı haline geldiği anlamına geliyordu.

Bunun için iyi bir sebep var. Peloton sadece doğru zamanda doğru yerde değildi, aynı zamanda onu destekleyecek mallara da sahipti: Önyüklemek için mükemmel kalitede bir yayın hizmetine sahip birinci sınıf, yüksek kaliteli bir ev jimnastik salonu ekipmanı.

Peloton Bike+ muhtemelenen iyi egzersiz bisikletipandemi boyunca satın alabilirsiniz ve lansmanından bu yana çok fazla yutturmaca çekti. Ama yaygara haklı mı, yoksa spor salonuna aç olan fitness delilerini memnun etmek çok mu kolay? Bunu öğrenmek için buradayız. Tam Peloton Bike+ incelememiz için okumaya devam edin.


Peloton Bike+, 'En İyi Ev Spor Salonu Ekipmanı' kategorisini kazandı.Pingtwitter Ödülleri 2021!

Peloton Bisikletini + Peloton'da görüntüleyin


Bugünün en iyi kondisyon bisikleti fırsatları Egzersiz Bisikleti Kapalı Alan Bisikleti... Amazon $24,99 İndirimli Fiyatı GörüntüleXTERRA Fitness FB150 Katlanır... Walmart 179 $ 134.99 $ Görünüm Marcy ME 709 Yaslanmış... DICK'S Spor Malzemeleri 219,99 $ Görünüm Marcy Yaslanmış Bisiklet QVC 267,03 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

PELOTON BIKE+ İNCELEME: FİYAT VE MEVCUT DURUM

Peloton Bike+, İngiltere, ABD, Kanada ve Almanya'da 2.295 £ / 2.495 $ gibi tatlı bir fiyatla şimdi satın alınabilir. Bu, Peloton'un 1.750 £ / 1.895 $'a satılan daha ucuz Bisiklet seçeneğinden 545 £ daha fazla.

Ancak, maliyetler burada bitmiyor. Eksiksiz Peloton deneyimi istiyorsanız, kiti tamamlamak için kolayca rafa kaldırılabilen sonsuz sayıda aksesuar var. Öte yandan, Bike+ satın alırken size biraz dosh kazandırabilecek bir sürü paket mevcut. 2.495 £ / 2.695 $'dan perakende satış yapan ve bir çift Peloton bisiklet ayakkabısı, bisiklet ağırlıkları ve ters çevrilebilir bir egzersiz matı içeren Bike+ 'Essentials' var.


Sırada Bisiklet+ “İşler” Essentials kitinde bulacağınız her şeyin yanı sıra zemininizi korumak için bir bisiklet paspası ve bir dizi direnç bandı içeren 2.595 £ / 2.795 $ olarak fiyatlandırılır. Son, en büyük paket ise BIKE+ “Aile” kit, 2.745 £ / 2.945 $ olarak fiyatlandırılır. Buna iki çift ayakkabı, bir dizi bisiklet ağırlığı, ters çevrilebilir egzersiz minderi, bisiklet minderi, direnç bantları, yoga blokları, yoga kayışı ve iki su şişesi dahildir. Herhangi bir Bike+ satın alma ayrıca ücretsiz eve teslimat ve 12 Aylık sınırlı garanti içerir.

  • Koşu bandı vs egzersiz bisikleti: ev egzersizleri için en iyisi hangisi?
  • Schwinn IC8 incelemesi: ucuz, Peloton dostu bir egzersiz bisikleti

Peloton Bisiklet+ incelemesi

(İmaj kredisi: Peloton)

Tek seferde iki bin doların üzerinde para harcamak için yeterince esneyemiyorsanız, gerçekten iyi finansman seçenekleri mevcut. Şu anda Bike+'ı %0 Nisan ile 39 ay boyunca aylık 59£ / 64$ gibi düşük bir fiyattan satın alabilirsiniz. Nasıl satın alırsanız alın, bisiklet hala büyük talep görüyor ve şu anda 5-9 haftalık bir bekleme süresiyle gönderiliyor.

Peloton'un nasıl çalıştığını bilen herkes, dikkate alınması gereken tek seferlik satın alma maliyetinden daha fazlasının olduğunun da farkında olacaktır. Peloton Bike+'ın ekranının canlı veya isteğe bağlı olarak yayınladığı sanal sınıflara erişmek için ayda 39 £ ek ücret alınır. Bu, birden fazla ürününüz varsa tüm Peloton ürünleriniz için geçerlidir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bu size evinizdeki herkes için sınırsız erişim sağlar.


Karşılaştırma için, İngiltere'nin Peloton - Apex Bike - cevabı, tam erişim aboneliği için ayda 1.200 £ ve ardından 29,99 £ tutarındadır.

Ve son olarak, tasarım seçenekleri ne olacak? Peloton, motosikletlerini bir dizi renkte piyasaya süren bazı rakiplerin aksine, seçim yapabileceğiniz tek bir düz renk grubuyla bunu basit tuttu: kırmızı vurgulu çok şık siyah.

PELOTON BIKE+ İNCELEME: KURULUM

Yine de, Bike+ inceleme modelimizi almadan önce, bu pahalı kiti çevreleyen hype'ın çok farkındaydık. Genellikle, bir şey aşırı derecede abartıldığında, bunun nedeni ya şaşırtıcı derecede kötü (ama eğlenceli bir şekilde) ya da tamamen şaşırtıcı ve aldığı her övgüyü hak ediyor. Neyse ki, Bike+ ikinci kategoriye giriyor. Peloton işlemeli teslimat minibüsünden, birkaç dakika içinde dönmeye başlayabilmeniz için kurulum sürecinde size rehberlik etmeden önce bisikleti üç kat merdiven çıkaran marka temsilcilerine kadar, kurulum deneyimi hızlı ve acısızdır.

Bisikleti sizin veya bir başkasının boyuna uyacak şekilde ayarlıyorsanız, bu çok basittir ve kendilerini bir spin stüdyosunda kurmaya aşina olanlar için çocuk oyuncağı olacaktır. Seleyi ve gidonu kendi sürüş konumunuza göre ayarlamak için her iki taraftaki yükseklik ayar düğmelerini çevirmeniz ve gevşetmeniz ve tercih ettiğiniz yüksekliği seçmeniz yeterlidir. Ayrıca selenin arkasında, gerekirse öne ve arkaya ince ayar yapmak için bir kol da var.

PELOTON BIKE+ İNCELEME: TASARIM

Tamam, bu yüzden Bike+'nın hiçbir şekilde ucuz olmadığını belirledik, ancak harika olan şu ki - yüksek bir fiyat etiketi ile bile - gerçekten paranızın karşılığını alıyormuş gibi hissediyorsunuz. Bu bisikletle ilgili her şey birinci sınıf bir his. Profesyonel bir spor salonunda veya şık bir butik stüdyoda bulabileceğiniz ekipmanlarla kolayca eşleşen, son derece iyi yapılmış ve yüksek kaliteli bir kittir.

Bunun nedeni muhtemelen yüksek dereceli toz kaplamalı karbon çelikten yapılmış olmasıdır, bu da çok ağır olduğu anlamına gelir (138 kg ağırlığında). Bir odadan diğerine taşımak için kesinlikle iki kişi gerekecek. Neyse ki, örneğin odanın bir tarafından diğerine daha iyi bir konuma kaydırmaya geldiğinde yardımcı olmak için ön ayaklarda iki tekerlek vardır.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Bike+ orijinal Bike'dan daha büyük bir ekrana sahip. Bu, önceki modelin 21.5 inçlik ekranına göre 23,8 inç boyutundadır ve bisiklet sürerken daha iyi bir görüş için yukarı ve aşağı eğebilmeniz veya zemin antrenmanları için 180 derece sola ve sağa eğebilmeniz için 360 derece dönebilen bir bağlantıya bağlıdır. Bu dokunmatik ekran, sürüş için mükemmel boyuttadır ve sürükleyici olacak kadar kalitelidir. Antrenmanlar sırasında gerçekten sınıfın bir parçası olduğunuzu hissediyorsunuz. Ancak, egzersiz sonrası verileri okurken, metnin çevresinde bir miktar pikselleşme olduğunu fark ediyorsunuz. Sonuç olarak, Bike+'ın ekranının biraz daha yüksek çözünürlükten faydalanacağını düşünüyoruz.

Peloton Bisiklet+ incelemesi

(İmaj kredisi: Peloton)

Ekranın üzerinde ayrıca yerleşik bir gizlilik kaydırıcısına sahip 8 MP ön kamera bulunur. Bu, antrenmanlar sırasında arkadaşlarınızla görüntülü sohbet içindir, ancak bunu yapmak için birbirinizi takip ediyor ve aynı dersi aynı anda alıyor olmalısınız.

Boyut açısından, Bike+, fazladan biraz yer kaplayacak ekranın eklenmesiyle ortalama bir spinli bisikletinizden beklediğiniz gibi. Katlanmıyor, bu yüzden bir satın alma işlemi yapacaksanız, evinizde oturabileceği ve her egzersiz yapmak istediğinizde hareket ettirmenize gerek olmayan özel bir alanınız olduğundan emin olun. Çünkü bu zamanla gerçekten sinir bozucu olurdu.

Dezavantajlar? Çok fazla yok ama seçici olursak, Apex Bike'daki gibi bir akıllı telefon için yerleşik bir standa sahip olmak güzel olurdu. Ve plastik ağırlık tutucular (önceki Peloton Bisikletindeki metal kafeslerin yerini almış) güzel görünüyor ama muhtemelen olması gerektiği kadar sağlam hissetmiyorlar. Yine de, bunlar sadece ufak tefek şeyler. Genel olarak, bisiklet güzel, iyi yapılmış bir ekipmandır ve insanların onu neden sevdiğini görebiliriz.

PELOTON BIKE+ İNCELEME: PERFORMANS

Peki bu şık bisiklet, konu sıcak ve terli olduğunda nasıl oluyor? Harika, bunun cevabı. Bike+, gerçekten istediğiniz zaman bile sabit kalır. Terden sırılsıklam olan gidonlar önemli bir kavrama sağlar ve sele, daha uzun egzersizler sırasında bile süper konforlu bir sürüş için doğru miktarda yastığa sahiptir. Bisikletle geçirdiğimiz süre boyunca, genellikle yeni eyerlerde görülen sıfır serseri ağrıları yaşadık.

Bike+, 2.5 GHz Qualcomm QCS605 işlemci ve 4 GB RAM ile çalışır ve Wi-Fi, ANT+, Bluetooth 5.0 ve 100Mbps Ethernet bağlantısına sahiptir. Kulaklıklarınızı Bluetooth üzerinden bağlayabilirsiniz veya daha eski bir okulsanız, kablolu çeşitlilik için gidonda 3,5 mm ses jakı vardır. Direnç ise ön tarafta 17 kg'lık süper ağır bir manyetik volan şeklinde sunuluyor. En düşük ayarında (0), bu, hızlı dönüşler için bolca alan ve üst uçta (100) bol direnç sağlar.

Bir sürüş sırasında, bu direnci volanın üzerindeki kırmızı düğme ile kontrol edersiniz. Bu, dokunmaya karşı hassastır, ancak aşırı derecede değil. Yöndeki küçük bir milimetre veya iki değişiklik kolayca bir veya iki seviye direnç değişikliği olabilir, ancak zamanla buna alışırsınız. Direnç hakkında endişelenmekten gerçekten rahatsız olamıyorsanız, bu da sorun değil, çünkü Bike+ selefinin sahip olmadığı yepyeni bir özelliğe sahiptir: elektronik direnç kontrolörü. Bu, artık eğitmenlerin size derste söylediklerini dinlemek ve istemiyorsanız düğmeyi çevirerek direncinizi manuel olarak değiştirmek zorunda olmadığınız anlamına gelir. Yeni direnç sistemi, platformun ders sırasında otomatik olarak değiştireceği anlamına gelir. Bunu, ekrandaki 'Otomatik Takip Et' seçeneğine dokunarak yapabilirsiniz. Ancak bu, yalnızca isteğe bağlı dersler sırasında çalışır.

Peloton Bisiklet+ incelemesi

(İmaj kredisi: Peloton)

Bike+'ın öne bakan yüksek kaliteli 2.2 kanallı stereo ses çubuğuna, öne bakan iki tweeter ve arkaya bakan iki woofer içeren yükseltilmiş ses sistemi sayesinde, müzik, sınıflar sırasında bozulma olmadan oldukça yüksek bir ses seviyesine dönüştürülebilir. Kulağa harika geliyor ve kaliteli ses, antrenmanların ilgi çekici olmasına yardımcı oluyor.

Performans açısından sahip olduğumuz tek şikayet, gidonların zamanla biraz sallanabilmesidir. İyi yanı, Bike+ ile birlikte verilen Alyen anahtarları ile bunları kolayca sıkabilmenizdir.

Genel olarak, Bike+ tıpkı tasarımda olduğu gibi performans sunar - egzersizler son derece rahat ve pürüzsüzdür ve bisiklet beklendiği gibi baştan sona mükemmel performans gösterir.

PELOTON BIKE+ İNCELEME: SINIFLAR VE PLATFORM

Peloton Bike+'ın keyfini sonuna kadar çıkarmak için, firmanın aylık 40 sterline mal olan fitness yayın hizmetine kaydolmanız gerekecek. Evet, bu kesinlikle ucuz değil – özellikle de bisikletin kendisi için iki bin dolar ayırdıktan sonra – ancak birden fazla fitness disiplininde her hafta bu platforma yüklenen derslerin miktarını göz önünde bulundurursanız, dozunuz için çok şey var. Bunu, birden fazla butik stüdyoya gitmek için ayda ne kadar harcayabileceğinizle karşılaştırın ve uzun vadede kesinlikle tasarruf edersiniz.

Peloton'un ürettiği sınıflar son derece kaliteli, eğlenceli ve ilgi çekicidir. Hem ABD'den hem de Birleşik Krallık'tan, hepsi farklı kişiliklere ve müzik tercihlerine sahip çok çeşitli eğitmenler var. Alaycı İngilizler olarak, özellikle motivasyonel konuşmalarında biraz klişe olmalarıyla ilgili ünlerinden dolayı, ABD'li eğitmenlerin yönlendirdiği dersler konusunda biraz endişeliydik. Eğitmenlerin çoğunun böyle olmamasına hoş bir şekilde şaşırdık. Ve bu kadar çok kişiyle kesinlikle zevkinize uyan bir eğitmen bulacaksınız. gerçekten herkes için bir şey var.

Standart bir spin sınıfını tercih ediyorsanız (ve baştan sona aralıklı zemin antrenmanları içeren daha yeni Bootcamp spin sınıflarını değil), 10'da isteğe bağlı (önceden kaydedilmiş) bir sınıf veya canlı sınıf seçeneğine sahip olacaksınız. 15, 20, 30, 45, 60 veya 90 dakikalık antrenman süreleri.

Bunları müzik ve zorluğa göre de filtreleyerek size uygun olanı bulabilirsiniz. Her ders, yaklaşık beş dakikalık bir ısınma ile başlar, ardından ana antrenman ve ardından birkaç dakikalık 'soğutma' ile devam eder. kısa bir esnemeden önce. Baştan sona eğitmen, her parçaya uyması için en iyi direnç ve kadans seviyesini önerir ve gerçekten iyi çalışır – tıpkı bir spin stüdyosunda eyerde olmak gibi.

Ders sırasında, istatistikleriniz gerçek zamanlı olarak da gösterilecektir. Buna, tümü ekranda canlı olarak görüntülenen kadans (RPM), mevcut direnç seviyeniz ve toplam güç çıkışınız (kadansla birlikte direncinizin hesaplanması, kilojul veya KJ cinsinden ölçülür) dahildir. Bunlar, o anda çalmakta olan müzik parçası, kalp atış hızı verileriniz (bağlı bir monitörünüz varsa) ve kalan ders süresi ile birleştirilir. Güç çıkışınız, sağ üstte görüntülenen bir skor tablosundaki konumunuzu temsil eden noktalara dönüştürülür.

Canlı bir sınıftaysanız, lider panosu sizinle birlikte ve isteğe bağlı dersler sırasında dersi alan herkesi gösterir, lider panosu o dersi daha önce almış veya benzer bir zamanda başlamış olan herkesi gösterir. Günde yaklaşık 10 canlı ders var ve Londra stüdyosunda haftada birkaç tane burada ve orada olsa da, çoğu ABD Doğu Kıyısı saat dilimine odaklanıyor, bu yüzden onları günün ilerleyen saatlerinde yapmanız gerekecek.

Peloton Bisiklet+ incelemesi

(İmaj kredisi: Peloton)

Diğer taraftan, Birleşik Krallık için düzenli canlı derslerdeki hafif eksiklik, nispeten yeni Peloton's Sessions özelliğinin eklenmesiyle önemli ölçüde telafi ediliyor. İsteğe bağlı sınıflara canlı bir öğe ekleyerek, sınıfın kendisi önceden kaydedilmiş olmasına rağmen, diğer üyeleri sizinle birlikte gerçek zamanlı olarak sınıflara yerleştirir. Bu, diğer üyelerin puanlarını denemek ve skor tablosunun en üstüne çıkmak için canlı bir sınıfta yaptığınız gibi savaşabileceğiniz anlamına gelir. Seans dersleri gün boyunca devam eder, bu nedenle antrenman yapmayı seviyorsanız, her zaman rekabet edebileceğiniz birileri olacaktır. Bizim için tüm deneyimi çok daha eğlenceli ve çekici hale getiriyor. Yine de ne kadar rekabetçi olduğunuza dikkat edin. Bir keresinde o en üst sırayı almak için neredeyse ölüyorduk.

Peloton platformunun temel aldığı arayüz sorunsuz çalışıyor ve kullanıcı arayüzünün iyi düşünülmüş olduğu açık. Sezgiseldir, sizi bunaltmadan yığınla bilgi ve fitness verisi sunar. Örneğin, ne kadar iyi performans gösterdiğinizi ve yaktığınız kalori miktarını gösteren antrenman sonrası özetlerini özellikle seviyoruz.

İstatistiklerinizin daha doğru olmasını istiyorsanız, Bluetooth özellikli izleyicilerin çoğunu Pelton sistemine bağlayabilirsiniz. Ancak bunların ANT+ etkinleştirilmiş olması gerekir. Polar Verity Sense kol bandımızı düzenli olarak kullanıyoruz ve mükemmel çalışıyor. Ayrıca, cihazlar arasında ölçümleri paylaşmak için bir Apple Watch'u eşleştirmenize izin veren Apple'ın GymKit teknolojisini de destekler.

PELOTON BIKE+ İNCELEME: KARAR

Peloton Bisiklet+ incelemesi

(İmaj kredisi: Peloton)

Bir Peloton bisikleti satın alırken göz önünde bulundurulması gereken çok şey var: başlangıç ​​fiyatı, devam eden abonelik maliyetleri, evinizde yer varsa, satın almayı haklı çıkaracak kadar düzenli olarak kullanıp kullanmayacağınız vb. Bununla birlikte, bu tür endişeler, bisiklet kapınıza iner inmez muhtemelen ortadan kalkacaktır (ve daha sonra, tabii ki teslimat görevlileri tarafından eşiğin üzerinden taşınacaktır).

Süper sağlam yapısı, detaylara özen gösterilen güzel tasarımı, kullanım kolaylığı ve konforu sayesinde, kimsenin Peloton Bike+'a anında saplanıp kalmamasına meydan okuyoruz. Sağladığı birinci sınıf deneyim bir tür büyülü ve sonuç olarak son birkaç aydır neredeyse her gün kullandık. yeterince alamıyoruz.

Peloton'un yeni başlayanlar için ücretsiz teslimat ile 30 günlük ücretsiz deneme sunmaktan mutlu olmasının bir nedeni var: marka, bir Bike+ virgin serserilerini o seleye koyar koymaz geri dönüşün olmadığını biliyor. Desteklemek için sürükleyici bir birinci sınıf platforma sahip epik bir ev fitness ekipmanı. Hype'a inanın: Bike+ şu anda satın alabileceğiniz en iyi egzersiz bisikletidir.