Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Peloton Sky Q'ya geliyor ve evden çalışıyorsanız bu bir oyun değiştirici

Peloton Sky Q'ya geliyor ve evden çalışıyorsanız bu bir oyun değiştirici

Uygulamaların ve hizmetlerin doğrudan sisteme entegrasyonuGökyüzü QKullanıcı arabiriminin hepsine tek bir yerden kolayca erişilebilmesi, hizmetin en güçlü yönlerinden biridir. Ve şimdi Sky Q'nun teklifi, Peloton Uygulaması artık doğrudan onun aracılığıyla erişilebilir olduğu için daha da iyi hale geldi.

Peloton, karanlıkta kalanlar için, Güç, Yoga, Kardiyo gibi çok çeşitli disiplinlerde binlerce dersle stüdyo tarzı antrenmanların enerjisini ve faydalarını ev rahatlığına ve rahatlığına getiren bir platformdur. , Pilates, Barre, Meditasyon ve daha fazlası.

Temel olarak, basit bir ifadeyle, kendi evinizdeyken formda ve sağlıklı (hem fiziksel hem de zihinsel olarak) kalmanın harika bir yoludur.çokşu anda insan kendini buluyor. Evden çalışırken ve işe gidip gelirken yürüme veya bisiklete binme şansınız yoksa biraz egzersiz yapmak çok önemlidir.

Bu nedenle, Peloton'un artık Sky Q aracılığıyla doğrudan erişilebilir olması, içinde bulunduğunuz her şeye yönelik günlük fitness derslerinin artık evinizdeki neredeyse kesinlikle en büyük ekran olan şey aracılığıyla mevcut olduğu anlamına gelir.


Peloton on Sky Q'ya erişmek için Uygulamalar menüsünden uygulamayı seçmeniz veya sadece “Peloton” Uygulamayı açmak için Sky Q sesli uzaktan kumandanıza veya “fitness” veya “Haydi Fiziksel Olalım” tüm fitness hedef sayfasını keşfetmek için.

Sky Q Fraser Stirling'de Peloton'un lansmanı hakkında konuşan Sky's Group Baş Ürün Sorumlusu şunları söyledi:


'Peloton'u Sky Q'ya eklemek, evden çalışmanın keyfini çıkarmayı kolaylaştırdığından müşterilerimiz için inanılmaz derecede heyecan verici. Peloton, Fiit, Netflix, Disney+, YouTube ve Sky Q'yu tek bir yerde sevdiğiniz tüm eğlencenin evi haline getirmeye devam eden daha birçok favoriye katılıyor.”

Peloton Uluslararası Genel Müdürü Kevin Cornils şunları ekledi:


'Peloton Uygulamasını Sky Q'da kullanıma sunmaktan heyecan duyuyoruz. Peloton Uygulaması 2018'de kullanıma sunuldu ve zaman içinde sürekli olarak yeni özellikler ve içeriklerimize erişmenin yollarını sunuyoruz. Sky Q'daki en son lansmanımız, içeriğimizi daha da erişilebilir kılıyor. Hem yeni hem de mevcut Peloton Üyeleri, sınıfındaki en iyi stüdyo tarzı antrenmanlarımızı evlerindeki en büyük ekranda görüntüleyebilir ve zemin tabanlı disiplinlerimizi daha iyi deneyimlemelerini sağlar.”

Benim için bunu Sky Q'nun TV hizmeti titremesindeki başka bir ok olarak görüyorum, çünkü artık yalnızca aşağıdakiler gibi en iyi akış hizmetlerinden içeriğe sorunsuz erişim elde edemezsiniz.Disney Artı, Netflix ve Amazon Prime Video, aynı zamanda evden çalışırken veya yağmurlu hafta sonlarında içeride sıkışıp kalırken formda ve sağlıklı kalmanın harika bir yolu.

Ve eğer bisiklet sürmeye meraklıysanız, kesinlikle Pingtwitter'lere göz atmalısınız.Peloton Bisiklet+ incelemesi, adını verdiğimizen iyi egzersiz bisikleti. Bu bisikletle Peloton'a ortak olun ve evde egzersiz cennetindesiniz.

Bugünün en iyi Sky Q fırsatları Sky Sky Q TV Paketi 29 £ /ay Sky'da Görüntüle