Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi: Hem yeni başlayanlar hem de ab egzersiz profesyonelleri için neredeyse kusursuz bir ab silindiri

Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi: Hem yeni başlayanlar hem de ab egzersiz profesyonelleri için neredeyse kusursuz bir ab silindiri

Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi TL;DR: Ab Carver Pro, rakiplerinin çoğundan daha ağır ve daha pahalıdır, ancak gerektiğinde hafifçe yana yuvarlanabilme özelliği sayesinde benzersiz bir karın kası egzersiz deneyimi ve ilerleme hissi de sunar.


Yeni bir ab silindire mi ihtiyacınız var? satın almaya ne dersinizscooter'dan en iyisipiyasada, Perfect Fitness Ab Carver Pro? Oldukça iyi bir ev jimnastiği ekipmanı olmasına rağmen, Ab Carver Pro kesinlikle mükemmel değil ama yine de son derece yetkin.

'Kinetik yay', Ab Carver Pro'yu daha da kararlı kılan bir miktar direnç/destek sağlar, ancak aynı zamanda daha uzun kullanıcıların hareket aralığını da sınırlar. Sonuç olarak, Ab Carver Pro değerli bir yatırımdır ve bu kadar parayı ev jimnastiği ekipmanlarına harcamanın kesinlikle daha kötü yolları vardır.

Ab silindirlerine aşina değilseniz, bunlaren iyi ev jimnastik ekipmanısahip olabilirsiniz ve bunları kullanmak size yardımcı olabiliraltılı paket alDaha hızlı. Bununla birlikte, ab silindirleri bir miktar temel çekirdek gücü gerektirir, bu nedenle henüz yapmadıysanız, lütfen kontrol edin.en iyi çekirdek egzersizlerburada ve bugün gövdesini topla.

Bir tazeleme veya ab silindirleri için yeni mi ihtiyacınız var? sana söyleyeceğizab silindiri nasıl kullanılırdoğru şekilde.


Ab Carver Pro incelemesi

(İmaj kredisi: Implus)

Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi: teknoloji

Çoğu ab silindiri, kalın, yuvarlak bir tekerleğe, ergonomik tutamaçlara ve yuvarlanırken direnç sunması beklenen bir 'kinetik karbon çelik yaya' sahip olan Ab Carver Pro gibi değil, düz bir çubuk ve bir veya iki tekerleğin birleşimidir. dışarı ve geri dönmek için yardım.


'Ultra geniş' tekerlek de yuvarlatılmıştır, böylece Ab Carver Pro'yu eğiklere odaklanarak sola veya sağa yönlendirebilirsiniz. Bu yanal yuvarlanma hareketi daha da fazla güç gerektirir, bu nedenle bu özellik, standart ab rollout'ları yapmaktan emin olan kişiler için daha faydalı olacaktır.

Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi


(İmaj kredisi: Implus)

Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi: nasıl çalışır?

Teoride, Ab Carver Pro, silindirin içindeki bobin boyunca bir miktar direnç sağladığından, standart bir ab silindirden altı paket tanımı oluşturmada daha verimlidir. Ve gerçekten de, Ab Carver Pro'yu elinizde yuvarlamaya çalışırsanız, bobinin direncinin size karşı çalıştığını hissedeceksiniz.

Yerde, tüm vücut ağırlığınızla yaya karşı çalışırken direnç daha hafif hissedilir. Kuşkusuz, Ab Carver Pro, daha ince, daha az etli silindirlerin aksine yaslanmak için daha kararlı bir platform sağlar. Aynı nedenle, Ab Carver Pro'yu çalıştırmak için aslında daha az çekirdek gücü gerektirdiğini hissediyorum, çünkü silindir daha ağır ve daha genişken pozunuzu tutmak çok daha kolay, ayrıca stabilizasyona yardımcı olan dirençten bahsetmeye bile gerek yok.

Ab Carver Pro incelemesi

(İmaj kredisi: Implus)

Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi: ergonomi

Ab Carver Pro ağırdır, diğer ab silindirlerinden çok daha ağırdır: 2 kg'ın üzerinde bir dokunuştur. Bu, Ab Carver Pro'yu daha değerli bir ekipman gibi hissettirir ve silindirin daha geniş yüzey alanı göz önüne alındığında, hangi pozisyonda olursanız olun duruşunuzu korumanız daha kolaydır.


Yanal hareket bile nispeten zahmetsizdir, özellikle de silindirlere biraz alışkınsanız ve en az 8-10 standart ab rollout gerçekleştirecek çekirdek gücüne sahipseniz. Bobinin sunduğu direnç/destek, Ab Carver Pro'yu yeni başlayan kullanıcılar için daha erişilebilir kılar ancak kinetik yay, uzun boylu kullanıcıların tüm hareket aralığını kısıtlayabilir.

Bobinin tolere edebileceği bir yuvarlanma mesafesi vardır: yaklaşık. 135 cm/54 inç. 6 fit/182 cm'den daha uzunsanız, bu, siz sunumu tamamlamadan önce bobin maksimum dışarı çıkacağından hareket aralığını sınırlayacaktır. Bundan çok daha uzunsanız, Ab Carver pro'yu çok sınırlayıcı bulacaksınız ve sarmal olmayan bir ab silindiri kullanmayı tercih etmek isteyebilirsiniz.

Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi

(İmaj kredisi: Implus)

Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi: karar

Ab Carver Pro, çoğu ab silindiri gibi, mükemmel bir ev jimnastiği ekipmanıdır ve evde hızlı ama verimli bir ab eğitimi sağlayabilir. Daha küçük tasarım ve daha büyük tutamaklar, Ab Carver Pro'nun daha az deneyimli kullanıcılar için bile kullanımını kolaylaştırır.

'Kinetik karbon çelik yay', dışarı çıkarken yeterli miktarda direnç sağlayacak ve geri dönmenize yardımcı olacak yardım sağlayacaktır. Gerçekte bu, Ab Carver Pro'nun kullanımını zorlaştırmaz, aksine, ab'yi yapar. silindir daha sağlam ve kullanımı daha kolay.

Yay, tahammül ettiği belirli bir mesafeye sahip olduğu için sınırlamalar da getirebilir: bu, daha uzun kullanıcıların hareket aralığını sınırlayacaktır, ancak yalnızca 6 fitten daha uzunsanız. Bununla birlikte, çoğu kullanıcı için yay, ab dağıtımlarında ustalaşmaya yardımcı olmak ve eğik dağıtımları daha verimli bir şekilde gerçekleştirmek için harika bir özellik olacaktır.

Ab Carver Pro, yüksek fiyat etiketine değer mi? Çok uzun olmayan yeni başlayan kullanıcılar için, bir Ab Carver Pro almak iyi bir yatırımdır ve bir seanstan hemen sonra vazgeçmek yerine, bu zorlu alıştırmaya alışmalarına yardımcı olabilir. Daha deneyimli kullanıcılar için bile, obliklerini çalıştırma olasılığı bir Ab Carver Pro almak için yeterli teşvik olabilir.

Sıradan bir ab silindirinden daha pahalı olsa da, Ab Carver Pro hala ortalama ev jimnastik ekipmanınızdan çok daha ucuzdur ve kullanmanın yararlarını göz önünde bulundurarak bir tane satın almanızı tavsiye edebiliriz. Bu parayı harcamanın kesinlikle daha kötü yolları var.

SKLZ Çekirdek Tekerlekler

(İmaj kredisi: SKLZ)

Perfect Fitness Ab Carver Pro incelemesi: ayrıca düşünün

SKLZ Core Wheels aynı şirket tarafından üretilmiştir ve kullanıcılara farklı bir egzersiz deneyimi sunar: bir büyük tekerlek yerine iki küçük silindir alırsınız, yani SKLZ Core Wheels ile tek taraflı egzersizler yapabilirsiniz. Core Wheels ile karın kaslarınızı çalıştırmanın yanı sıra göğüs kaslarınızı ve vücudunuzun diğer bölgelerini de çalıştırabilirsiniz.

Tuhaf ab silindirlerinden bahsetmek: Lifeline Power Wheel'e ne dersiniz? Bu ab silindiri tam tersi şekilde çalışır ve ellerinizle tutmanın aksine, alt abs'i gerçekten bombalayabilmeniz için ayağınıza klipslersiniz.