Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • Philips Airfryer XXL incelemesi: Bu sağlıklı fritözde bütün bir tavuk alabilirsiniz

Philips Airfryer XXL incelemesi: Bu sağlıklı fritözde bütün bir tavuk alabilirsiniz

• Amazon'dan (ABD) Philips Airfryer XXL satın alın


• Amazon'dan (İngiltere) Philips Airfyer XXL satın alın

• Currys'de (İngiltere) Philips Airfryer XXL satın alın

Philips Airfryer XXL, daha sağlıklı beslenme göz önünde bulundurularak tasarlanmış, tümü hızlı ve kullanışlı bir aletle sarılmış, piyasadaki sayısız havalı fritözden sadece biridir. Tüm en iyi havalı fritözler gibi, bunu yapmak harika; fıçılara ihtiyaç duymadan yemek pişirmek, böylece yiyecekleri daha az yağlı, daha lezzetli ve iç kısımlarınızda daha kolay hale getirir. Bu büyük boyutlu mutfak şampiyonu, aslında şu anda 1 numaralı seçimimiz en iyi hava fritözüve kategori için de 2020 Pingtwitter Ödülü sahibi.

Philips Airfryer XXL yalnızca cips pişirmez, ancak bu, insanların bu konuları tartışırken ilk konuştuğu şeydir. Kabul edelim ki, ortalama bir tabak patates kızartması havayla kızartılır, ama aynı zamanda kızartmalarda da güzel bir çizgi vardır ve muhtemelen pişireceğiniz diğer öğünlerin çoğunu kaplayabilme özelliğine sahiptir.


Philips Airfryer XXL ile birlikte gelen tarif kitabı çok yönlülüğünü harika bir şekilde sergiliyor. Ne yazık ki, yemek pişirme seansının ortasında yemek üzerinde çalışmak için bazı maşalarla gelmiyor. Boşver.

Dünya çapında Philips ürünleri için doğru model numarasının ne olduğu konusunda çalışmak tam bir kabus, ancak Birleşik Krallık'ta en azından burada bahsettiğimiz, Philips HD9650 / 99 Viva Collection Airfryer XXL tam adıyla HD9650 / 99 - birkaç tane var diğer XXL modelleri ve onların da mükemmel olmadığını düşünmek için hiçbir nedenimiz yok. Amerika'da en yakın eşleşme Philips HD9630 / 96 Airfryer XXL gibi görünüyor.


Günümüzün en iyi Philips Airfryer XXL fırsatları İndirimli Fiyat Philips Premium Collection ... Amazon Prime £ 320 £ 252,66 Philips Premium Airfryer XXL ... Philips pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Airfryer XXL: nedir?

Philips Airfryer XXL

Philips Airfryer XXL, her şeyi ve her şeyi pişirmek için elini çevirebilir


(Resim kredisi: Philips)

Philips Airfryer XXL, adından da anlaşılacağı gibi, havada kızartma için satın alabileceğiniz daha büyük modellerden biridir ve sepeti, yaklaşık altı kişi için yeterli olan toplam 1,4 kg yiyecek taşıyabilir. Başka bir deyişle, beslenecek bir veya iki ağzınız varsa veya sadece yemeğinizi seviyorsanız, bu harika bir makinedir.

Cihaz, Philips TurboStar teknolojisini kullanarak çalışır; bu, tutarlı sonuçlar için pişirmek istediğiniz yemeğin içinde ve çevresinde sıcak havayı hızlı bir şekilde dolaştırır ve 2225 watt güçle yardım eder. 40 ° C'den başlayan daha ılıman sıcaklıklar kullanarak hazırlanmış yemeğinizi kolaylaştırabilir, ancak gerektiğinde 200 ° C'ye kadar yükseltilebilir.

Bu bağlamda, Philips Airfryer XXL hemen hemen her şeyi ve havada kızartma, ızgara, kızartma ve fırınlama ayarlarını içeren çeşitli önceden ayarlanmış 5 pişirme modunda pişirebilir. Balık ve et sembollerini içeren basit bir simge seti ve ayrıca donmuş bir cips de bu temel ön ayarları sağlarken, isterseniz manuel çalıştırma da mevcuttur. Diğer yarının işten eve geç gelmesi için sıcak tutma işlevini de seviyoruz.

Philips Airfryer XXL: iyi mi?

Bir Philips olarak, Airfryer XXL kaliteli bir satın alma hissi veriyor ve bu yüzden havalı kızartma ürün yelpazesinin birinci sınıf ucunda yer alması gerekiyor. Başlangıç ​​olarak, bu cihazın büyük bir kısmını fark edeceksiniz, ki bu cihazı kutusundan çıkardığınız anda hemen belli olacak. Airfryer XXL birçok yiyeceği işlemek üzere tasarlandığından bu iyi bir şey.


Gerçekten de, büyükçe bir bütün tavuğu barındıracak kadar büyük bir pişirme sepetine sahiptir, bu da ona birçok daha az kapasitif modelde üstünlük sağlar.

Bununla birlikte, pişirme sepeti, yapışmaz olmasına ve ızgara, temizlik için çerçeveden ayrı olmasına rağmen, hafif telaşlı yapısı nedeniyle zamanla kiri ve yiyecek artıklarını hapsedebilir gibi görünüyor. Ayrıca oldukça uzun bir yoldan kayar, bu nedenle ileri doğru devrilmesini önlemek için sağlam ve düz bir yüzey üzerinde olduğundan emin olmanız gerekir. Pişirme parçaları, tesadüfen, ana gövde olmasa da bulaşık makinesinde yıkanabilir, ancak silinebilir.

Philips Airfryer XXL, bütün tavuklar, et parçaları vb. Gibi daha büyük yiyecekleri işleyebilen cömert boyutlu bir fritöz için pazardaysanız çok mantıklıdır. Turuncu renkli, çok net ve göze hoş gelen bir dijital okuma ve işlevsel menü ayarları ile kontrollerin düzenini seviyoruz.

Çalışma sırasında Philips Airfryer XXL oldukça sessizdir, ancak bunun için yeriniz olduğundan emin olmanız gerekir. Fiziksel boyutu, alan gerektirir, ayrıca arkadaki üniteden çıkan ısının dağıtılması için bir yere ihtiyacı vardır.

Pratik yaparak, Philips Airfryer XXL tel sepetten ortaya çıkabilecek en iyi şeylerden biri olan, zımba testi favorimiz olan cipsler ile tüm ayarlarda mükemmel yiyecekler elde edebileceksiniz. Balık ve tavuk filetolarında da sağlam sonuçlar aldık.

İlerlemeyi dikkatlice takip ederek ve gerektiğinde ısı kontrollerini değiştirerek, içini nemli tutarken dışarıdan güzel ve gevrek somon alabildik. Aslında sulu kalan ama yağlı olmayan tavuk filetoları için aynen. Philips'in ek bir avantajı da elini kek ve pizza gibi daha hassas ürünlere çevirebilmesidir.

Çok sayıda havalı fritözde olduğu gibi, yiyecekleri beklediğinizden daha hızlı ısıtabileceği için gözünüz üzerinde tutmanız gerekecek. Hatta sizi yakalayabilir. Ve cips söz konusu olduğunda, onları ara sıra fırlatarak tavada hareket ettirmeniz gerekir, böylece kavrulmuş tattilerle sonuçlanmazsınız.

Philips Airfryer XXL: karar

Philips Airfryer XXL

Büyük bir fayda, bütün bir kuşu barındırabilen daha büyük sepettir

(Resim kredisi: Philips)

Daha küçük, daha basit Philips Airfryers mevcuttur - ve tabii ki diğer markalar tarafından yapılan bazı mükemmel havalı fritözler - yer sıkıntısı çekiyorsanız daha iyi olur, ancak hacim ve esneklik gerekiyorsa Philips Airfryer XXL bir en iyi satın alım.

Philips Airfryer XXL hava fritözü kalıcı ve çok olumlu bir izlenim bırakıyor. Şimdi onunla bir süre yaşadığımıza göre çekiciliği kesinlikle arttı. Tabii ki, harika cipsler kızartır ve çok sayıda sıcak, çıtır tavuk kanadı da ortaya çıkar.

Ancak, Philips Airfryer XXL'nin çok daha fazlasını yapabildiğini gördük. Üç (dondurulmuş) Yorkshire puds da dahil olmak üzere malzemeleri değiştirerek bazı becerikli pit stop stilini kullanarak tam bir rosto yaptık.

Ayrıca kek karışımını da denedik ve tıpkı pişirme sürelerine dikkat ettiğiniz sürece Philips Airfryer XXL mükemmeldir. Kontrolleri kavramamız gerektiğinden, artık otomatik programların çoğuna manuel müdahaleyi tercih ediyoruz. Bu, ustalaşmaya değer bir cihaz ve gerçekten uzun sürmüyor.

• Amazon'dan (ABD) Philips Airfryer XXL satın alın

• Amazon'dan (İngiltere) Philips Airfyer XXL satın alın

• Currys'de (İngiltere) Philips Airfryer XXL satın alın

Günümüzün en iyi Philips Airfryer XXL fırsatları İndirimli Fiyat Philips Premium Collection ... Amazon Prime £ 320 £ 252,66 Philips Premium Airfryer XXL ... Philips pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz