Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Philips BodyGroom 7000 incelemesi: minimum tahrişe neden olan 'çift uçlu' düzeltici

Philips BodyGroom 7000 incelemesi: minimum tahrişe neden olan 'çift uçlu' düzeltici

Bakım söz konusu olduğunda neler olduğunu bilen bir teknoloji markası varsa o da Philips'tir. Hollandalı şirket 1930'lardan beri tıraş makineleri gibi yenilikçi kişisel bakım aletleri üretiyor, bu nedenle neredeyse 100 yıl sonra oyunun zirvesinde olması şaşırtıcı değil.

Philips için son on yılda daha da büyüyen bir alan, erkek vücut bakım sektörüdür. Daha düzgün bir fiziği arzulayan erkeklerin pazar trendlerine yanıt veren marka, şimdi,en iyi vücut bakım uzmanlarıiçinen iyi IPL makineleri.

Gösterinin yıldızı, muhtemelen, bir ucunda folyo tıraş makinesi ve diğer ucunda 5 uzunlukta ayarlanabilir taraklı bir düzeltici olan duşa dayanıklı, çift taraflı bir bakım aygıtı olan şirketin BodyGroom 7000'idir. Bu entegre tasarım sadece bir seyahat çantasında yerden ve paradan tasarruf etmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcının ekleri değiştirmeden saçı istenen uzunlukta kesmesini kolaylaştırır.

Bu fikir, iki sorunu bir arada çözdüğü için yenilikçi olsa da, gerçekten Philips'in söylediği kadar iyi olup olmadığını görmek için cihazı adım adım ilerletmek bizim görevimiz. İşte gidiyor...


Philips BodyGroom 7000 incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Philips Bodygroom 7000: Fiyat ve Stok Durumu

Philips BodyGroom 7000 ilk olarak 2010 yılında piyasaya sürüldü, ancak o zamandan beri birçok kez yeniden tasarlandı, bu da Amazon gibi bir yerde alışveriş yapıyorsanız oldukça kafa karıştırıcı olabilir, çünkü yıllar boyunca tüm farklı modellerle karşılaşacaksınız. Sadece 2018'de piyasaya sürülen ve 90 £ RRP'ye sahip olan en son baskıya (model BG7025/13) dikkat ettiğinizden emin olun. Bunun şimdiye kadarki en iyisi olduğuna ve diğer perakende sitelerinde 70 £ civarında bulunabileceğine inanıyoruz.


Kutuda düzeltici, şarj cihazı ve biraz hayal kırıklığı yaratan bir ipli seyahat çantası var. Önceki yinelemelerden farklı olarak, buraya dahil edilmiş bir şarj beşiği yoktur, bu güzel olurdu - özellikle bu fiyata.

Philips BodyGroom 7000 incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Philips Bodygroom 7000 İnceleme: Tasarım

Philips BodyGroomer'ı rakiplerinden ayıran şey, kullanıcıların bir ucunda folyo tıraş makinesiyle daha yakın ve pürüzsüz tıraşlar (arka gibi alanlar için ideal) elde edebilmeleri ve ardından vücut kıllarını koruyabilmeleri (örneğin kasık bölgeleri için) anlamına gelen çift taraflı tasarımıdır. ) diğer tarafta düzeltici ile. Düzelticide, tek bir düğmeye basılarak 3, 5, 7, 9 ve 11 mm'lik beş uzunlukta kırpmaya uyum sağlamak üzere ayarlanabilen ayarlanabilir bir entegre tarak bulunur. Bu çok yönlülük, iki farklı düzeltici satın almanıza gerek olmadığı anlamına gelir ve aynı zamanda holiboblarınızı almak için süper kullanışlı hale getirir.

BodyGroomer 7000'in fırçalanmış alüminyum tasarımı yalnızca birinci sınıf görünmekle kalmaz, aynı zamanda sağlam ve iyi yapılmış bir his verir. Tamamen su geçirmez bir tasarıma sahip olan düzeltici, uçlarda genişleyen ve ortaya doğru daralan ve çalışma sırasında tutmayı kolaylaştıran ergonomik şekilli bir tutamağa sahiptir. Bu, özellikle duşta kullanırken kayma için kullanışlı olan, tutamağın üstündeki ve altındaki güç düğmesinin üzerindeki dokulu bir kauçuk ek ile yardımcı olur.

Tüm iyi tasarlanmış vücut bakım setleri gibi, cihaz da kablosuz olarak çalışır. Tasarım açısından karşılaştığımız tek olumsuzluk, çift uçlu yapının, daha büyük folyo ucu genellikle engel olabileceğinden, ulaşılması zor noktalarda kırpma söz konusu olduğunda daha az kullanışlı hale getirmesiydi.

Philips BodyGroom 7000 incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Philips Bodygroom 7000 İnceleme: Performans

Vızıltıya gelince, BodyGroom 7000 etkileyici bir gerçek hayat performansı sunuyor.

Öncelikle, folyo tıraş makinesinin ucundan ve dört yönde esneyebilmesi için tasarlanmış bir özellik olan 4D Kontur Takip Sisteminden bahsedelim. Philips, bunun size daha az geçiş ve daha az basınçla daha yakın bir tıraş sağladığını, tahrişi en aza indirdiğini ve sonuçları en üst düzeye çıkardığını söylüyor. BodyGroom 7000'in hassas alanlarda bile sizi herhangi bir çentik veya kesik bırakmadan bu kadar yakından kesebilmesinin nedeni bu olsa gerek. Hipoalerjenik ve mikro delikli folyo burada da yardımcı olur, çünkü tıraş sırasında saç sadece keskin, çift yönlü düzeltme bıçaklarıyla temas eder.

Aletin düzeltici ucu da mükemmel şekilde çalışır. Tamamen 3 mm'den başlamak yerine 1 veya 2 mm'ye kadar kırpma seçeneğini tercih ederdik, ancak yine de folyo ucuyla birlikte iyi bir kırpma seçeneği dengesi sağlar.

Pil ömrüne gelince, BodyGroom 7000'in yüksek kapasiteli lityum iyon pil sayesinde şarj başına ortalama yaklaşık 80 dakika dayandığını gördük. Bu, uzun bir hafta sonu tatiline gidiyorsanız ve şarj cihazını da almak istemiyorsanız, burada ve orada bazı hızlı düzeltmeler için bol miktarda bulunur.

Şarj işlemi yaklaşık bir saat sürer. Güzel bir dokunuş, güç ve pil şarj durumunu gösteren, bakım setinin kolundaki ışıktır.

Philips BodyGroom 7000 incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Philips Bodygroom 7000 İnceleme: Karar

Philips BodyGroom 7000, olağanüstü vücut tıraş ve düzeltme performansı sunarak onu piyasadaki en iyi vücut tüy alma araçlarından biri haline getirir. Süper birinci sınıf 2'si 1 arada tasarımı, duşta veya duşta bakım veya tam tıraş için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye sahip olduğunuz anlamına gelir, hepsi tek bir cihazda toplanmıştır. Tüm bunlar, 80 dakikalık pil ömrünün yanı sıra hata yapmak zordur ve Pingtwitter'lerde bir yer edinmiştir.en iyi vücut şekillendiricisatın alma rehberi.

Bunu beğendin mi?