Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Philips BT9000 Prestige İnceleme: metalik ve şık bir sakal düzeltici

Philips BT9000 Prestige İnceleme: metalik ve şık bir sakal düzeltici

Philips BT9000 Prestige, yüksek ünvanı ile çok şey vaat ediyor, ancak tıknaz çelik kasası, sağlam döner kadranı ve yenilikçi çelik tarak özellikleriyle çok şükür ki, adından da anlaşılacağı gibi her zerresine gösterişli ve lüks bir his veriyor ve bir üst sakal. en kıllı yüzler için bile düzeltici.


Öncelikle sakal tıraşı düşünülerek tasarlanmış olup, bir kadranı kolayca çevirerek 0,4 mm uzunluğundan 5 mm'ye kadar ayarlanabilir, ek plastik koruyucu ise gerçekten dağınık olmayan evcilleştirme için 5,4 mm'den uzun 10 mm'ye kadar olan şeyleri alır. tüy. Çok uzun sakallar için çok iyi olmasa da, 10 mm tam yenilikçi yüz tüyleri için çok kısa olarak kabul edilebilir.

Philips Series 9000'i bizim için yüksek puanladık.en iyi sakal düzelticiyüksek teknolojili kardeşinin Prestige versiyonunda orijinal 9000'den farklı olarak friken' lazeri bulunmasa da, hassas çelik bıçak yapısı sayesinde hala son derece keskin çizgiler üretebiliyor. Ve cidden, o lazer gerçekten sadece bir numaraydı.

Her iyi yorumcu gibi, birkaç hafta boyunca süslü düzelticiyle yaşadım, Philips BT9000 Prestige'in düzenli suistimallere nasıl dayandığını görmek için sakaldan favoriye kadar her şeyi evcilleştirdim.

Philips BT9000 Prestij İncelemesi: yapı kalitesi

Philips BT9000 Prestij İncelemesi


(Resim kredisi: Philips)

Kutudan çıkar çıkmaz Philips BT9000 Prestige, diğer elektrikli düzelticilerin daha ucuz plastik gövdelerinden kaçınarak ve yerine ultra kalın çelik ve kauçuk tutacak ile lüks bir ürün gibi geliyor.

Düz tabanı üzerinde güzel duruyor ancak konuşacak şarj veya depolama standı yok. Bu, pek çok aksesuarın olmaması gerçeğine bağlı olabilir, bu nedenle ısmarlama bir tutucuya gerçekten gerek yoktur, ancak aynı zamanda aplastik tepsi genel estetiği ucuzlatabilir.


Düzelticinin kendisi yüzde 100 su geçirmezdir, bu nedenle her şey çelik tutacağın içine düzgün bir şekilde kapatılırken, nervürlü döner kadran da suyun ünitenin içine sızmaması için iyi bir şekilde entegre edilmiştir. Bu, güzellik rejiminizin sulu ortamlarda gerçekleşmesi durumunda, duşta veya banyoda yüzü ve vücudu tıraş etmenin mümkün olduğu anlamına gelir.

Lityum iyon pilin şarj edilmesi, oldukça tipik bir üç pimli fiş adaptörüyle gerçekleştirilir; bu, birçok ev ve otel banyosunda bulunan tıraş makinesi prizlerini kullanamayacağınız anlamına gelir. Ama benimkini yatak odasında şarj etmeyi seçtim, bu yüzden bir anlaşma bozucu değil.


Birlikte yaşaması kolay olsa da, Philips BT9000 Prestige, sağlanan bir şişeyle bıçakları haftada birkaç kez yağlamanız gerektiğinden tamamen bakım gerektirmez. Bununla birlikte, tüm çelik bıçak kafasının geriye doğru dönmesi, temizlemeyi çok kolaylaştırıyor.

Temizledikten veya uzunlukları değiştirdikten sonra tekrar yerine oturtmak için garip plastik kafalarla uğraşmak yok. Şık bir tasarım parçasıdır.

Philips BT9000 Prestij İncelemesi: pil ömrü ve çalışma süresi

Philips BT9000 Prestij İncelemesi

(Resim kredisi: Philips)

Resmi rakamlar, burada kullanılan güçlü Lityum-iyon pillerin büyük bir yükü yönetebileceğini belirtiyor.120 dakikalık koşu süresie, sadecebir saattam doldurma için gereklidir. Birkaç haftalık sağlam kullanım sırasında, üniteyi yalnızca bir kez şarj ettim ve bu zorunluluktan değildi.


Pil ömrü harikadır ve daha sonra saçınızı toparlamak için bolca zaman kaldığında tam sakal düzeltmeyi kolayca halledebilir. 10 mm'lik plastik tarak, yarı düzgün bir solgun saç kesimi yapmak için yeterlidir (becerileriniz varsa) ve döner kadran uzunluğundaki 0,2 mm'lik atlama, işleri kademeli olarak derecelendirmek için mükemmeldir.

Philips BT9000 Prestij İncelemesi: performans

Philips BT9000 Prestij İncelemesi

(Resim kredisi: Philips)

BT9000 Prestige, Philps'in 'sürtünme önleyici cilt takipçisi' olarak adlandırdığı teknolojiye sahiptir. Çelik uçların açısını mükemmel bir şekilde gören ve böylece yüzünüzün hatlarını takip eden bıçaklarında. Garip çentikler veya takılmalar olmadan daha uzun saçları tıraş etmek mümkün olduğu için işe yarar.

Ayrıca, motorun hızını, ne kadar çalıştığına bağlı olarak ayarlayan bir güç sensörü adaptörü de vardır, yani daha ucuz düzelticiler gibi çıkmaza girmeden daha uzun bölümlerden geçer.

Daha önce de belirtildiği gibi, 0,4 mm'ye kadar indirebilme özelliği ile trim uzunluğunu ayarlamak gerçekten basittir. Bu, oldukça temiz kirli sakal görünümü elde etmek için yeterince kısadır, ancak bozulmamış temiz bir tıraş elde etmek isteyen birine uymaz. Bunun için Wahl AquaBlade gibi bir şeye bakmanız gerekecek, çünkü değiştirilebilir bir yakın tıraş başlığına sahip olduğunu göreceksiniz.

Pil ömrü harikadır, tam şarjın yalnızca bir saat sürmesi, ancak işe gitmeden önce yakalanmanız durumunda acil durumlarda sakal kesmenin yalnızca beş dakika sürmesiyle. Ünitenin şık siyah tabanında üç seviyeli bir pil göstergesi vardır, bu nedenle asla gerçekten kuru çalışmamalısınız.

Philips BT9000 Prestij İncelemesi: karar

Philips BT9000 Prestij İncelemesi

(Resim kredisi: Philips)

Aşırı uzun sakallar için harika olmasa da, 'bebeğin poposu' için de mükemmel olmasa da. temiz tıraş, Philips BT9000 Prestige diğer her şeyi zahmetsizce yapar. Bıçaklar keskin ve hassastır, pil ömrü harikadır ve tıraş deneyimi can sıkıcı herhangi bir pürüz ve çentik içermez.

Dahası, harika görünüyor ve tıknaz çelik gövde, plastik gövdeli rakiplerine göre çok daha lüks ve kaliteli görünmesini sağlıyor. Çeliğin hassas bıçaklara kadar uzanması, bu makinenin düzenli olarak yağlayıp temizlediğiniz sürece uzun yıllar dayanacak şekilde üretilmiş bir düzeltici olduğu izlenimini verir.

Aksi takdirde parlak olanın aptal lazerini görmezden gelin9000 BT9297/13birim, çünkü bu, kısa-orta uzunlukta sakalları olanlar veya tek tip anızı sevenler için çok daha iyi bir günlük teklif gibi geliyor. Neticede bu da onlardan birien iyi sakal düzelticilersatın alabilirsin.

Bunu beğendin mi?

Philips Serisi 9000 BT9299/13Pingtwitter Ödülü

13. Philips Serisi 9000 BT9297/13

Bir erkeğin alabileceği en iyi sakal düzelticilerden biri

Özellikler
Maksimum uzunluk: 7 mm Pil ömrü: 60 dakika Şarj süresi: 1 saat Acil şarj: Öyle değil ama hızlı şarj olur Yıkanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+Güvenilir, rahat düzeltme+Ayrıntı ve kenar düzenlemesi kolay+Hiç yağlamaya ihtiyaç duymaz+%100 su geçirmez
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece daha kısa sakal için-Bu lazer ne işe yarar? 139,99 £ Amazon'da Görüntüle 139,99 £ Amazon'da Görüntüle

Bunlardan birine 5 yıldır sahibim ve kullandım - genellikleduşta- haftada birkaç kez. Ve evet, kuşkusuz pil sonunda öldü (şimdi yalnızca güç kablosu takılıyken çalışıyor, ancak bu kendi başına bazı düzelticilerin sahip olmadığı bir özellik), ancak fiyat için gerçekten hata yapamam.

Buradaki başlık özelliği, sakalınızda ekstra düz çizgiler kesebilmeniz için yüzünüze yansıyan gerçek bir lazerdir. Söylemeye gerek yok, bu tamamen işe yaramaz, o yüzden bunu görmezden gelelim ve manşet olmayan özelliklere basalım.

Daha kısa sakallar için (7 mm'ye kadar), 9000 Serisini yenecek hiçbir şey yoktur. İnce telli boyun kıllarını bile kolayca geçer, düzgün bir şekilde kenarlar, ancak hiçbir zaman kesilme veya tahriş olma tehlikesi yoktur.

Bu, asla yağlamanıza veya kendiliğinden bilenen bıçakları değiştirmenize gerek kalmamasına rağmen. %100 su geçirmez olduğu için duşta kullanabilirsiniz ve temizlenmesi çok kolaydır.

Alt satır: Philips bunun birinci sınıf bir his olmasını istediğinden, içine bir lazer yerleştirdiler. Ancak sakallılar için iyi haber şu ki, sakal düzelticinin yapabileceği kadar iyi yaptılar. Tek kötü not, 7 mm'den uzun bir sakalınız varsa, daha uzun bir tarak eki veya başka bir şey 3D yazdırmadığınız sürece bunu kullanamazsınız.

Bugünün en iyi fırsatlarının özeti Philips Series 9000 BT9297/13 Philips Series 9000 BT9297/13 Amazon £ 139,99 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.