Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Philips GoGear Connect 3 incelemesi

Philips GoGear Connect 3 incelemesi

Philips GoGear Connect 3 anlaşma Resim 1/5

Philips GoGear Connect 3


Philips GoGear Connect 3
Resim 2/5

Philips GoGear Connect 3

Philips GoGear Connect 3
Resim 3/5

Philips GoGear Connect 3

Philips GoGear Connect 3
Resim 4/5

Philips GoGear Connect 3

Philips GoGear Connect 3
Resim 5/5

Philips GoGear Connect 3


Philips GoGear Connect 3

Philips GoGear Connect 3, ilk Android medya oynatıcıdır: Wi-Fi ile çalışan bir 'cep tableti' çalışan uygulamalar ve çoklu dokunma arayüzü

Philips GoGear Connect 3 taşınabilir birmp3 oynatıcıdaha önce hiç görmediğimiz gibi. Neden? Android 2.3 Gingerbread kullanıyor, bu da müzik ve video oynatmanın yanı sıra Android Market aracılığıyla binlerce uygulamaya erişebileceği anlamına geliyor. Evet, ne düşündüğünüzü biliyoruz: bu biraz Android'inApple iPod touchve ayrıca yakın zamanda duyurulanSony Z Serisi Walkman Android ile.

Philips GoGear Connect 3: Oluşturun

Ne yazık ki, Philips GoGear Connect 3, eşdeğer iPod touch'tan yalnızca on kat daha düşük maliyetli olmasına rağmen, yapım kalitesi Apple'ın olağanüstü sağlam cihazını karşılamıyor. Burada çok fazla plastik var ve şanssız bir damlanın her şeyin çatladığını göreceğini hissediyorsunuz - ama artı tarafta çok hafif.

Sağ taraftaki panelde gücü ve sesi kontrol etmek için düğmeler ve çoğu Android telefonda ekranın altında bulduğunuz standart arka, ev ve seçenekler düğmeleri vardır. Bağlantı açısından mikro USB ve 3,5 mm kulaklık soketi var.


Philips GoGear Connect 3: Özellikler

Açıkçası, Android buradaki en önemli şey. Connect 3, binlerce Android Market uygulamasıyla uyumludur ve çoğu (iOS olmayan) medya oynatıcıya göre anında büyük bir avantaj sağlar: oyun oynayabilir, e-postaları kontrol edebilir, tweet atabilir ve hatta Skype aramaları yapabilirsiniz.

Elbette Wi-Fi var, bu yüzden bu uygulamaları indirebilir ve verilerin yanı sıra Bluetooth, FM radyo, ses kaydedici, ivmeölçer ve (kalay) kulaklıksız ses için hoparlör kullanabilirsiniz. İPod touch'ın aksine, araçta kamera yok.

Philips GoGear Connect 3: Ekran

GoGear Connect 3'ün ekranı 3,2 inç, 480 x 320 kapasitif bir dokunmatik ekrandır. Yeterince iyi bir görüntü sunar (videolar geçilebilir olandan daha fazla görünür) ancak iPod touch'ın harika 3,5 inç 960 x 640 ekranının arkasındaki liglerdir. Düşük çözünürlük, oyunların bloklu göründüğü anlamına gelir ve küçük metinler (örneğin web tarayıcısında) zaman zaman okunması zor olabilir.

Ekran klavyesi ve simgeler bazen sinir bozucu derecede küçük ve birbirine sıkıştırılarak yanlış tuşlara veya kontrollere basmanıza neden olduğundan, ekranın boyutu da kullanılabilirliği etkiler.

Philips GoGear Connect 3: Performans

Müzik çalma, kısmen Connect 3'ün hem özelleştirilebilir bir EQ hem de FullSound özelliğine sahip Songbird oynatıcısı sayesinde etkileyici, MP3 sıkıştırma sırasında kaybolan verileri akıllıca 'dolduran' bir Philips teknolojisi ve müziğin daha temiz ve daha dolu olmasını sağlıyor ve kısmen de güzel kutuda gelen kulak içi kulaklık seti.

Kulaklıklar gürültüyü yalıtıyor ve kulak deliklerinize tam oturmasını sağlamak için birkaç kulaklıkla birlikte geliyor. Oynatıcı ayrıca kayıpsız, audiophile dostu FLAC dahil olmak üzere birçok formatla uyumludur.

Genel Android performansı, temelde bir dizi belirgin hata ve genel durgunluk sayesinde çok sıcak değil. Wi-Fi'nin bağlanması uzun sürer ve bazı uygulamalar düzgün çalışmaz (Spotify uygulaması çevrimiçi olmayacağından çalma listelerinizi senkronize edemezsiniz).


Philips GoGear Connect 3: Sonuç

Philips GoGear Connect 3 kağıt üzerinde umut verici görünüyor, ancak iPod touch'ın (sadece 9 £ daha pahalı) ne sağladığını ve ne kadar iyi yaptığını düşündüğünüzde, bunu Apple'ın oynatıcısına göre tavsiye etmek zor. Connect 3 halsiz, buggy ve ekranı iPod touch'ınki kadar net değil, bu yüzden Apple'dan en nefret edenlerin dışında birinin Philips'i nasıl seçeceğini görmek zor.

Bununla birlikte, bir müzik çalar olarak bunun için çok şey var: çok çeşitli ses formatlarını çalıyor, sese güzel bir özelleştirme seviyesi sunuyor ve sızdıran, ucuz olanı çok aşan bir çift kulaklıkla birlikte geliyor. iPod ile birlikte verilen telefonlar.

Philips GoGear Connect 3'ün piyasaya sunulması: Ocak 2012 ortası

Philips GoGear Connect 3 fiyatı: 160 £ (TBC)