Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Philips Hue ve Nest Camera, Samsung SmartThings'den daha ucuz rakipler alıyor

Philips Hue ve Nest Camera, Samsung SmartThings'den daha ucuz rakipler alıyor

Samsung, SmartThings akıllı ev aletlerini yepyeni 89,99 $ SmartThings Kamera, 17,99 $ SmartThings Wi-Fi Smart Plug ve 9,99 $ SmartThings Smart Bulb ile genişletti. Yeni ürünler, mevcut ekosisteme düzgün bir şekilde yerleştirilir ve iOS veya Android uygulaması içinde yönetilebilir. Her üç cihaz da Amazon Alexa, Google Assistant ve Samsung'un Bixby'si aracılığıyla ses kontrolünü destekler.


SmartThings, yeni kitin Birleşik Krallık'ta kullanılabilirliğini henüz onaylamadı, ancak ABD fiyatlandırmasıçokagresif ve evlerini akıllı cihazlarla donatmaya yeni başlayan insanları hedef alıyor gibi görünüyor. Bu giriş seviyesi ürünlerle onları SmartThings ekosistemine kilitlemek çok mantıklı.

Düşük fiyata aldanmayın çünkü en azından kağıt üzerinde, SmartThings tarafından tasarlanan yeni kit daha pahalı rakiplerle baştan aşağı durabilir.

SmartThings Camörneğin Nest Camera ile birçok yönden eşittir. 145 derecelik geniş açılı görüşle 1080p çekim yapar, gece görüşü için IR özelliği, insan algılama ve iki yönlü sese sahiptir, böylece siz veya Samsung'un yazılımı tanımıyorsanız, garajınızda duran kişiyle konuşabilirsiniz. onları.

Samsung ayrıca çekimleriniz için 24 saatlik bulut depolama alanı sağlar, böylece son gün kaydedilen her şeyi her zaman gözden geçirebilirsiniz. Daha fazla videoyu yedeklemek isterseniz SmartThings, ayda 7,99 ABD doları veya yıllık 79,99 ABD doları karşılığında sekiz adede kadar akıllı kamera için 30 günlük bulut depolama alanı sunar.


İOS ve Android uygulamasının yanı sıra, SmartThings Cam'den alınan görüntüler Samsung FamilyHub buzdolapları veya bir Samsung TV ile övünen ekranda incelenebilir.

Samsung SmartThings Akıllı Kamera


SmartThings Akıllı Kamera, vazonuza ve çalılarınıza göz kulak olur

(Resim kredisi: Samsung)

İlginç bir şekilde SmartThings,hiçözelliklerinin ücretli abonelik planına. Bu, Google & rsquo; s Nest Cam ve kişi algılama dahil olmak üzere belirli özelliklere erişmek için her ay veya yıl bir abonelik oluşturmanız gereken diğer birçok akıllı kameranın aksine.


9,99 $SmartThings Akıllı Ampulözellikler söz konusu olduğunda oldukça çıplak kemikler. Ne yazık ki arayanlarmilyonlarrenkleriniçinPhilips Hueçok hayal kırıklığına uğrayacak. Bunun yerine, sadece 806 lümen beyazı veya parlaklığı azaltan biraz daha sıcak bir beyaz tonu görüntüleme olanağına sahip olacaksınız. Ve bu kadar. Ayrıca, Cam ve Smart Plug bir SmartThings hub gerektirmezken,niyetAkıllı Ampulleri kullanmak için birine ihtiyacınız var.

Samsung SmartThings Akıllı kamera

Akıllı Kamera görüntüleri, Samsung akıllı buzdolabı olduğu sürece buzdolabınızda bile incelenebilir.

(Resim kredisi: Samsung)

Son olarakSmartThings Akıllı Fişuygulama, ses, bir program aracılığıyla veya uyumlu bir sensör tarafından tetiklendiğinde, ona bağlı her şeyi açmanıza veya kapatmanıza olanak tanır.


Yeni giriş seviyesi, kendi markalı ürün yelpazesine rağmen Samsung, SmartThings'in etrafına duvar örmüyor. Marka, halihazırda birlikte çalıştığı herhangi bir üçüncü taraf akıllı ev cihazıyla bağları koparmayı planlamadığı için bir işbirliği platformu olmaya kararlı olduğunu doğruladı.

SmartThings, başlangıçta bir dizi farklı akıllı ev markasını tek bir uygulama ve hub ile birleştirmek için tarafsız bir platform olarak tasarlandı. Samsung tarafından piyasaya sürüldükten iki yıl sonra satın alınan SmartThings, 60 farklı şirketten 600'ün üzerinde cihazla çalışıyor. Bu nedenle, yeni SmartThings markalı cihazların kendi ekosistemleri içinde ve Apple HomeKit, Google Home ve Alexa gibi rakip / ücretsiz sistemlerle çok fazla rekabeti var.

89,99 $ 'lık SmartThings Cam'ı edinin
17,99 $ 'lık SmartThings Wi-Fi Akıllı Fişini Alın
9,99 $ 'lık SmartThings Akıllı Ampulü edinin

Bugünün en iyi Samsung SmartThings 3 fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi SmartThings Hub (2018) Samsung 69,99 $ Samsung GP-U999SJVLGDA 3. ... Amazon Prime 179,99 $ Samsung SmartThings V3 Hub -... Amazon 199,99 $ Samsung SmartThings Wifi Görüntüle ... Samsung $ 279.99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz