Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Philips'in yeni 49 inçlik monitörü, sevdiğimiz türden bir oyun çılgınlığı

Philips'in yeni 49 inçlik monitörü, sevdiğimiz türden bir oyun çılgınlığı

Philips, Brilliance 498P9Z'yi piyasaya sürdü: kavisli monitörün gerçek canavarı, 49 inç genişliğinde saat hızına sahip ve muhteşem 165 Hz yenileme hızı, 32:9 en boy oranı ve DQHD doğal çözünürlüğe sahip.


Açıkçası, bu şaşırtıcı bir kit parçası; aynı zamanda, Philips'in Temmuz 2020'de baştan sona duyurduğu Brilliance 498P9'un da yakın akrabası. Bir oyun maestrosu arıyorsanız, o zaman yeni Philips paneli sizi korumuş olabilir.

Philips Brilliance 498P9Z, masanızda toz toplayan 24 inç veya 27 inç monitörlerin ikisini de ortadan kaldırmak için fazlasıyla yeterli ekran alanına sahiptir. Bu, elbette, bu muazzam monitörü çalışma alanınızda saklamak için alana sahip olmanız şartıyla sağlanır - 49 inç kesinlikle sapıyoren iyi televizyonbölge. Ancak, dünyanın dört bir yanındaki ofislerin kademeli olarak yeniden açılmasıyla ev ödevlerinin artık daha az önemli hale gelmesiyle, masanızın çoklu monitörlerini biraz daha fazla, peki, sorunsuz bir şeye dönüştürmenin zamanı gelmedi mi?

Oyun, tabii ki bu monitörün öne çıktığı yer. Eğer bir oyuncuysanız veya Brilliance 498P9Z'nin üstün performans seviyelerine ihtiyaç duyan biriyseniz, bu ekran bizim serimizdeki 4K seçimlerine harika bir alternatif sunuyor.en iyi oyun monitörleriliste.

Philips Brilliance 498P9Z


(Resim kredisi: Philips)

Spesifik olarak, Philips Brilliance 498P9Z VA paneli, DQHD olarak da bilinen 5.120 x 1.440 pikselde çözünür. Bu monitörün en büyük özelliklerinden biri 165Hz yenileme hızı. Bu, Adaptive-Sync teknolojisi ve 4ms GtG yanıt süresi ile eşleştirilmiştir ve her ikisi de bunu oyun için mükemmel hale getirir.

Monitör ayrıca profesyonel ayarlar için de çok uygundur. Bir DisplayPort 1.4 bağlantısı, üç HDMI 2.0 bağlantı noktası ve altı USB 3.2 Tip-A bağlantı noktasına sahip bir USB hub içeren Philips ile çok sayıda bağlantı seçeneği ofis kullanıcıları için idealdir. Monitör, yüksek düzeyde renk reprodüksiyonu ile 16,7 milyondan fazla renk görüntüleyebilir, bu da şirketlerin ve oyuncuların bu LCD'yi beğeneceği anlamına gelir.


Şu anda Brilliance 498P9Z'nin fiyatı, nereden ve ne zaman satın alınabileceği konusunda bir bilgi yok. Bununla birlikte, özetimize hızlı bir göz atınen iyi 4K monitörlermuhtemelen ucuz olmayacağını söyler. Her iki durumda da, daha fazla bilgi elde edildikçe sizi haberdar edeceğiz ve incelememize göz atmaya değer.Philips Brilliance 329P1Hçeşitli farklı kullanıcılar için ciddi performans sunan başka bir 4K monitör için.

Bugünün en iyi Philips Brilliance 499P9H fırsatları Benzer Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz