Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Philips OneBlade, Günlük Fırsatlarında Amazon'da% 33 İndirim

Philips OneBlade, Günlük Fırsatlarında Amazon'da% 33 İndirim

Philips OneBlade, sınırlı süreli teklif ve satışlarda Günlük Fırsat olarak tanımladığı şekilde Amazon'da satışa sunuluyor. Bu anlaşmanın haftalardır devam ettiğini düşünürsek, Amazon'un bu konudaki sözüne kim güvenebiliriz? Ama yine de kötü bir anlaşma değil. MuhtemelenAmazon Prime Day fırsatlarıönemli ölçüde daha iyi bir şey içerecek ve her neyse, bu çok uzun sürmez - yüzünüzü ve / veya vücudunuzu tıraş etmek için Temmuz ayına kadar bekleyemezsiniz, değil mi?

• Vücut ve yüz için Philips OneBlade Hybrid 40 £ - 60 £, 20.00 £ (% 33) tasarruf

• OneBlade Hybrid kirli sakal düzeltici ve tıraş makinesi 39 TL -50 £ idi11 £ tasarruf edin

• Bugün Braun ve Philips elektrikli tıraş makinelerinde de harika fırsatlar var


Philips OneBlade, piyasaya sürüldüğünden bu yana bir tür radar altı, bikini çizgisinin altında bir his olmuştur. Bir jilet gibi görünüyor ama daha çok birsakal düzelticiama o zaman bundan daha çok yönlüdür. OneBlade ürünleri genellikle tükenir ve bulunması zorlaşır. Noel civarında Londra'da yedek OneBlades'i bulmaya çalışmak, bu yılın büyük oyuncağı için alışveriş yapmak gibiydi. Kalan son birkaç değerli OneBlades'i almak için koridorlarda boğuşan inatçı adamlar vardı. Bu yüzden, yapabiliyorken bunları topla.

Günümüzün en iyi OneBlade fiyatlarından daha fazlası İndirimli Fiyat Philips Norelco Oneblade ...Philips OneBladeWalmart69,99 29,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips OneBlade Amazon fırsatları


OneBlade, kelimenin tam anlamıyla baştan ayağa bir bakım çözümüdür ve alt katınızda bile kullanımı son derece rahattır

(Resim kredisi: Philips)


Philips OneBlade Hybrid (yüz / vücut)39,99 £ | 59,99 TL | Amazon'da £ 20 tasarruf edin
Bu, dört farklı uzunlukta tarak ve 2 bıçakla birlikte gelir ve hem yüzü hem de vücudu tıraş etmek için tasarlanmıştır. Alt katınızı yaptıktan sonra yüzünüzü tıraş etmeniz tavsiye edilir mi? Bunu sizinle bırakacağız. Yine de, üçüncü bir RRP'nin kokusu alınmamalıdır.

Philips OneBlade Hybrid (yüz)39 £ | 50 TL oldu | Amazon'da £ 11 tasarruf edin
Ayrıca fiyatı üçte bir oranında daha düşük olan bu paket neredeyse tamamen yukarıdakilerle aynıdır, ancak yalnızca üç farklı uzunlukta tarak vardır. Bu nedenle, sözde sadece yüzünüz için ama açıkça, her yerde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, ekstra taraklı model (ve bir seyahat çantası!) Yalnızca küçük bir miktar daha pahalı olduğundan, bunun yerine yukarıdaki seçeneğe göz atmanızı öneririz.


Philips OneBlade bıçakları (3'lü paket)Amazon'da 25,57 £
Bunlar satışta değil, ancak bıçak başına 8,52 £ yeterince iyi bir fiyat. Bahsettiğimiz gibi, bunlar bazen büyüler için tamamen satılıyor, bu nedenle onaylanmış bir OneBlade ceviziyseniz stok yapmaya değer.

Neden Philips OneBlade satın almalısınız

Philips OneBlade Amazon fırsatları

Philips OneBlade, gerçekten yakın ve temiz bir tıraştan çok sakal bakımı için uygundur. Bununla birlikte, tarak aparatları olmadan kullanırsanız, oldukça pürüzsüz olabilirsiniz.

(Resim kredisi: Philips)

Yıllardır erkek bakımında en büyük yenilik olan Philips OneBlade, oldukça tehlikeli görünen ancak aslında cilt üzerinde kayarak tüyleri oldukça ağrısız bir şekilde alan benzersiz bir titreşimli bıçak kullanıyor. Yakın tıraş eder ancak tüyleri tamamen çıkarmaz, bu nedenle tamamen pürüzsüz ve yumurtaya benzer bir görünümden ziyade sakal bakımı (taraklarla) ve kalıcı kirli sakal için daha iyidir. Tıraş olma şekli saçları etrafa dağıtma eğilimindedir, ancak su geçirmez olduğu için duşta kullanabilirsiniz, bu da bunu hafifletir.

Her bıçak birkaç ay sürer. Tarak aparatları da bazen yaklaşık 6 ay sonra aşınmaktadır.

Günümüzün en iyi OneBlade fiyatlarından daha fazlası İndirimli Fiyat Philips Norelco Oneblade ...Philips OneBladeWalmart69,99 29,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz