Close

Philips PerfectCare GC7933/36 Buhar Jeneratörü incelemesi

Philips PerfectCare GC7933/36 incelemesi – kısaltılmış versiyon: Sert kırışıkları rekor sürede gidermek istiyorsanız, Philips PerfectCare GC7933/36 Buhar Jeneratörü işi yapacaktır. Her türlü kumaş türünü kolaylıkla ve hızla işlemek için üstün buhar gücünü seviyoruz.

Çoğumuz bir buharlı ütüye sahip olsak da, birçok meşgul hane artık büyük olmayı tercih ediyor. Ütü yükünüz birikmeye başladığında veya o inatçı kırışıklıklardan kurtulamadığınızda, en iyi buhar jeneratörü her şeyi değiştirebilir!

Aradaki fark hakkında bazı karışıklıklar varen iyi buharlı ütülerve buhar jeneratörleri. Her ikisi de giysileri düzleştirmek için buhar üretir, ancak buhar jeneratörleri harici bir su deposu kullanır ve yüksek basınçta mütevazı ütüden üç kata kadar daha fazla buhar çıkarır. Tank ağır olsa da, ona bağlı demir nispeten hafiftir. Genel olarak depolamak daha hantal ve hantaldır, ancak her şey performansla ilgilidir.

Philips PerfectCare GC7933/36, güçlü 2400w ve 450g'ye kadar şok buhara sahiptir. Ayrıca, son ütüleme sürenizi 30 dakika daha hızlı kesmeyi vaat eden harika özelliklere sahiptir. Bunun sesini seviyoruz!


Philips PerfectCare GC7933/36: fiyat ve bulunabilirlik

Philips PerfectCare GC7933/36 Buhar Jeneratörü incelemesi

(Resim kredisi: Philips)

Buhar kazanlı ütüler genellikle daha pahalıdır, giriş seviyesi 75 sterlinden başlayarak 500 sterline kadar. Philips PerfectCare GC7933/36 Buhar Jeneratörü, orta sınıf olan 200 £ makul bir maliyete sahiptir. Bu model 2 yıl garantilidir ve Birleşik Krallık'taki tüm olağan elektrik perakendecilerinden temin edilebilir.


Philips PerfectCare GC7933/36, ABD'de veya Avustralya'da mevcut değildir, ancak olsaydı 275$/370 AU$'a mal olurdu

Philips PerfectCare GC7933/36: tasarım ve özellikler

Philips PerfectCare GC7933/36 Buhar Jeneratörü incelemesi


(Resim kredisi: Philips)

Görünmese de bu GC7933/36, kompakt (bir jeneratör için) ve kullanımı hafif olacak şekilde tasarlanmıştır. Genel tasarım mavi renkte çekici ve şık görünüyor ve şeffaf su deposu 1,5 litrelik cömert bir kapasiteye sahip. Tankı başlangıçta çıkarmaya çalışırken biraz zor olabilen güvenli bir kilidi vardır. Ancak kısa süre içinde buna alışacaksınız (kılavuzu okuduktan sonra!).

Ütünün kendisi 1,3 kg ağırlığıyla oldukça hafiftir, çizilmeye karşı dayanıklı taban plakası, yumuşak tutma yeri ve hassas buhar ucu vardır. Aynı zamanda, tutamağın altındaki buhar gücü düğmesi olan bir düğmeye sahiptir, bu nedenle, herhangi bir sıcaklık ayarı yapmak zorunda kalmazsınız. Bu, OptimalTEMP teknolojisi sayesindedir, yani her şeyi tek sıcaklıkta yakmadan ütüleyebilir.

Diğer kullanışlı özellikler arasında, kireci çözmeniz gerektiğinde size hatırlatan Akıllı Kireç Temizleme kabı, otomatik kapanma özelliği ve kolay taşıma için bir taşıma kilidi bulunur.

Ütü masanızın ucunda bu kadar büyük bir şeyin olmasını dert etmezseniz, oldukça etkileyici görünüyor.


Philips PerfectCare GC7933/36: performans

Philips PerfectCare GC7933/36 Buhar Jeneratörü incelemesi

(Resim kredisi: Philips)

Philips, güvenilirliği ile tanınan bir markadır ve Philips PerfectCare GC7933/36 Buhar Jeneratörü hayal kırıklığına uğratmaz. Kurulumu basittir, sadece güç düğmesine basın ve suyun ısınmasını bekleyin. Belki de en zorlu kısım, üniteyi tam kapasite su deposuyla taşımaktır, ancak en azından bir süre yeniden doldurmanız gerekmeyecektir. Ütü ısınırken şık, titreşen mavi bir ışığa sahiptir ve kullanıma hazır olduğunda durur (ve bip sesi verir).

Buruşuk çamaşır yığınımla donanmış olarak işe başlıyorum. Güçlü, sürekli buhardan etkilendim. Hassas keten ve pamuktan denim gibi daha dayanıklı malzemelere kadar farklı kumaş türlerinde iyi çalıştı. Aslında buruşuk kot ceketlerimde ve eteklerimde harikalar yaratarak kırışıklıkları kısa sürede giderdi. Güvenilir buharlı ütümün asla yapamayacağı bir şey. Sıcaklık ayarının olmaması, bakım etiketlerine bakmak ve kadranlarla uğraşmak için durmak olmadığı için çok kullanışlıydı.

Ütünün ısınmak için tabana her yerleştirdiğinizde inanılmaz derecede yüksek bir cızırtı sesi çıkardığını belirtmekte fayda var, ancak bu sadece birkaç saniye sürüyor. Yine de, o sırada yaptığınız tüm konuşmaları boğmak için yeterli! Bahsedilmesi gereken başka bir şey de, kordonun oldukça kısa ve gergin olması, bu da germek için bir meydan okumaydı. Elbette, üniteyi düzgünce sarmak ve saklamak için bu şekilde tasarlandı, ancak alışması biraz zaman aldı.

Her halükarda, buruşuk sepetimden muhtemelen normal buharlı ütümün yarısında çıkabildim. Dahası, su deposu daha yolun yarısına bile gelmemişti. Üstün buhar gücü kesinlikle kıyaslanamaz, çünkü kelimenin tam anlamıyla tüm zor işleri sizin için yapar. Aslında, jeneratörle geçirdiğim zamandan sonra tekrar buharlı ütüme dönmek çok zor olurdu.

Philips PerfectCare GC7933/36: karar

Philips PerfectCare GC7933/36 Buhar Jeneratörü incelemesi

(Resim kredisi: Philips)

Philips PerfectCare GC7933/36 Buhar Üreticisi, zorlu kırışıklıkların üstesinden hızla gelmek için güçlü, sürekli buhar sunar. Kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır, hafiftir, kullanımı kolaydır ve Akıllı Kireç Temizleme gibi birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. OptimalTEMP işlevi, yakmadan tüm kumaş türleri için tek bir sıcaklığı korumak için iyi çalışır. Ayrıca, bir daha asla herhangi bir ayarı değiştirmek zorunda kalmayacaksınız! Bu, ütü dağlarından geçen büyük haneler için mükemmeldir.

Kaliteli sonuçlar ve kolay bir yaşam sağlayan yüksek performanslı bir ütü arıyorsanız, bu nispeten uygun fiyatlı buhar jeneratörü, fazlasıyla değerli bir yatırımdır.