Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Philips Prestige Series 9000, bir erkeğin sahip olabileceği en iyi elektrikli tıraş makinesidir

Philips Prestige Series 9000, bir erkeğin sahip olabileceği en iyi elektrikli tıraş makinesidir

Deja-vu'da biraz erkek tımar2019 Pingtwitter Ödüllerişimdi, çünkü bu yılkiEn iyi elektrikli tıraş makinesiaynı zamanda geçen yılın da kazananı. Tıraş makinesi alanındaki diğer büyük oyunculardan hiçbiri, aradan geçen aylarda Philips Series 9000 Prestige'i aşacak bir şey bulamadı. Gillette'in deneysel olmasına rağmenısıtılmış jiletçok iyi - ama bu daha çok teknoloji çanlarının takılı olduğu bir bıçak tıraşı.


Günümüzün en iyi Philips Series 9000 Prestige fırsatları Philips SH98 / 80 Değiştirmeler ... Amazon Prime 63,95 $ Philips Yedek NanoTech'i görüntüleyin ... Amazon Prime 63,95 $ Philips Norelco Tıraş Başlığını Görüntüle ... Walmart69,95 ABD doları GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Series 9000'in daha standart versiyonu, bıyıklarınızı çıkarmanın gerçekten harika bir yoludur, ancak Prestige versiyonu, ilave kayganlıktan oluşan kalın bir kaplama ile daha da iyi tıraş sağlar. Şık bir kablosuz şarj pedi var ve her şey estetik olarak vites yükseltildi.

Braun'un muadili elektrikli tıraş makinesi - 9 Serisi - ne kadar iyi olursa olsun, Philips'in amiral gemisi daha iyi tıraş olur, daha iyi görünür ve hassas ciltler için daha naziktir. Series 9000'in kanatlarını gizleyen dönen diskler, neredeyse hiçbir şey olmamış gibi yüzünüzde hareket eder.

Elbette pahalıdır, ancak her gün tıraş olursanız, kendinizi her gün daha iyi hissettirecek bir şeydir. Bu ödemeye değer. Ve sadece her 3-4 günde bir tıraş olursanız, bunu daha az zahmetli hale getirir ve banyonuzda kullanılmayı beklerken güzel görünür.

Ve hey - muhtemelen açılacakAmazon Prime GünüAşağıdakinden çok daha düşük bir fiyata. Tek yapmanız gereken beklemek ...