Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Philips Series 3000i incelemesi: Yatak odanız veya yatak odanız için en iyi hava temizleyici

Philips Series 3000i incelemesi: Yatak odanız veya yatak odanız için en iyi hava temizleyici

Philips Series 3000i Connected AC3033/30 fırsatlarıPhilips AC3033/30 Uzman... John Lewis 449,99 £ GörünümPhilips Series 3000i... Amazon Prime 449,99 £ Görünüm Philips Series 3000i... argos.co.uk £449.99 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Philips Series 3000i Connected AC3033/30 hava temizleyici

İşte bir cümleyle Philips Series 3000i incelememiz: Bu fıçı şeklindeki hava temizleyici etkili olduğu kadar sessizdir.

Muazzam pazarlardan bugün çok sayıda hava temizleyici mevcuttur.Blueair Klasik 480ikompaktaRussell Hobbs RHAP3501. Philips Series 3000i Connected AC3033/30 – tam adını vermek gerekirse; 3000i olarak da adlandırılan ve bazı yerlerde hala satışta olan daha eski bir model vardı - boyut açısından arada bir yerde oturuyor. Bununla birlikte, bu oldukça çekici temizleyicinin en güzel yanı, ağırlığının (hafif) ve boyutunun (orta) çok üzerinde yumruk atmasıdır.

Sonuç olarak 3000i, aracın tepesine çok yakın bir yerde oturuyor.en iyi hava temizleyicigrafikler ve muhtemelenNSyatak odanız için en iyi hava temizleyici. Niye ya? Çünkü büyük Q ile sessizdir ve gerçekten çalışan bir gece ayarına sahiptir.

Philips Series 3000i AC3033/30: fiyat ve bulunabilirlik

Bu güzel makineyi İngiltere'de 450 £ karşılığında alabilirsiniz. Çoğu Philips ürününde olduğu gibi ABD'de mevcut değil – orada çok şey kaçırıyorsunuz çocuklar. Avustralya'da önerilen bir fiyatımız yok amadır-dirperakendeciye bağlı olarak, biraz şaşırtıcı bir fiyat aralığında mevcuttur. Mevcut en iyi fiyat için fiyatlandırma widget'ımızı inceleyin.


Philips Series 3000i Connected AC3033/30 hava temizleyici

(Resim kredisi: Philips)

Philips Series 3000i Connected AC3033/30 hava temizleyici: tasarım

Philips Series 3000i, fıçı şeklinde bir hava temizleyicidir, ancak daha çok şık bir fıçıdır. Çok benziyorHoover H-500uzaktan, ama daha güzel bir bitişi var. Belki de söylenecek ilk şey, hayır, öyleolumsuzluktepesinden dönen dönen bir mavi bulut var - bu sadece açıklama amaçlıdır.


64,5 cm boyunda ve 29 cm genişliğindedir ve sadece 8 kilo olduğu için alması kolaydır.

Üst panelde bir bakışta hava kalitesini gösteren parlak bir LED halkanın yanı sıra hava kalitesi istatistiklerinde gezinmek ve güç ayarını değiştirmek için çeşitli dokunmaya duyarlı simgeler bulunur. Modele bağlı olarak, bunlar otomatik – çoğu zaman kullanacağınız – 'turbo' – bir tür hava kirliliği olayı meydana geldiyse – ve uyku modudur.


Ayrıca Series 3000i'nin donanım yazılımını güncelleyebilir ve iki manuel hız ayarı daha elde edebilirsiniz, ancak bunun kullanışlılığını tartışmayı tercih ediyorum. Otomatikte bırakın. Bu, bir dizi sensörle kirleticileri algılar ve sonra onlar gidene kadar gerektiği kadar uzun süre ve sıkı çalışır.

Muhtemelen en üstteki en kullanışlı simge, ekranı tamamen kapatan ampuldür. Hazırlandıktan sonra, neden yatak odanızda veya başka bir yerde Star Trek'ten bir enstrümana benzeyen bir şey olmasını istediğinizi anlamıyorum. Işıkları söndürmek de biraz enerji tasarrufu sağlar.

3000i Serisinin namlu şekli, alerjenleri, tozları ve gazları üç aşamalı bir filtre ile temizlemeden önce her yönden emebildiği gerçeğini yansıtır. Bu, potansiyel olarak harika bir özelliktir ve Philips'in 3000i'nin 135 m2'ye kadar olan odalar için iyi olduğunu iddia etmesine olanak tanır.

Ancak, elbette çoğu insan makineyi odanın ortasına değil, bir duvarın yanına yerleştirmek zorunda kalacak - biliyorum yaptım. Bu, hemen en fazla yaklaşık 240º yarıçapındaki kirleticileri çektiği anlamına gelir. Buna rağmen 3000i Serisi kullanımda harika bir iş çıkarıyor. Eğer senNSodanızın daha merkezi bir noktasına yerleştirebilirseniz daha da iyi olacaktır. Ama odanız biraz tuhaf görünebilir.


Philips Series 3000i Connected AC3033/30 hava temizleyici

(Resim kredisi: Philips)

Philips Series 3000i AC3033/30 incelemesi: kurulum

Bu makine ile kurulum bir zevktir. Uygulamayı bağlamak için tek bir sorun yaşamadım ve ilk kez çalışmaya başladığında yoğun bir uğultu periyodundan sonra, kısa süre sonra sürekli olarak sessizleşti ve arka plana kayboldu (tüm bu ışıkları söndürdüğümde) .

Uygulama, makinenin kendisindeki kontrolleri yansıtır ve ses kontrolü seçenekleri ekler, ayrıca filtrelerin ne zaman temizleneceğini ve/veya değiştirileceğini söyler. Ve bu gerçekten bununla ilgili. Tatlı ve basit.

Philips Series 3000i Connected AC3033/30 hava temizleyici

(Resim kredisi: Philips)

Philips Series 3000i AC3033/30 incelemesi: performans

3000i Serisi, HEPA ve aktif karbon filtrelerini kullanarak 20 m²'yi sadece altı dakikada temizlediğini ve kirleticilerin %99,9'unu PM2.5'e kadar çıkardığını iddia ediyor. Günlük kullanımda, bir yatak odasında veya koridorda, bu benim deneyimime göre makul bir iddiadan daha fazlası gibi görünüyor.

Bunu bir mutfakta kullanıp dumana ve yemek dumanına maruz bırakmam – bunun için Blueair'in en büyük canavarlarından biri gibi bir şey istersiniz. Ancak bir yatak odası için 3000i 3033/30 Serisi kesinlikle mükemmeldir.

Bunun nedeni, göze batmayacak şekilde tasarlanmış olması – neredeyse gerçekten iyi görünmeye yakın, en azından hava temizleyici standartlarına göre – etkili ve – shhhhh! - sessizlik. Uyku modunu açın ve tüm ışıklarını kapattığı ve gürültü seviyesini sadece 34dB'ye düşürdüğü için 3000i'nin yanında gerçekten uyuyabilirsiniz. İyibennasılsa yanında uyuyabilir. Ama çoğu kişinin başaracağını düşünüyorum.

Uyku modu, açıkça 3000i'nin yapabileceklerinin çok kapalı bir versiyonu olsa da, havayı gece boyunca oldukça temiz tutuyor gibi görünüyor. Sabah otomatik moda döndüğünüzde, havanın gece boyunca tamamen brüt hale gelmesi nedeniyle çıldırmıyor. Hayır, sadece düşük, stressiz bir seviyede devam eder.İyiUyku modundan daha güçlü çalışır.

3000i'nin ne kadar etkili olduğunun bir başka iyi göstergesi de – evimde bir laboratuvarım olmadığı için bunu istediğim kadar bilimsel olarak test edemedim – nasıl oluyor?inanılmazkirli ön filtre alır. Yatak odam oldukça tozlu oluyor ve birkaç ay sonra burası kesinlikle bir toz tabakasıyla kaplandı ve kirli Noel Baba sakalı etkisi yarattı. Ancak, Dyson ile hızlı bir geçiş hepsini kaldırdı ve 3000i'yi yeni gibi çalışmaya bıraktı.

(Resim kredisi: Philips)

Philips Series 3000i AC3033/30: karar

Bu hava temizleyicinin 360º'lik tüm avantajlarından yararlanmanın zorluğunu bir kenara bırakırsak, Philips Series 3000i AC3033/30'un özellikle yatak odaları ve yatak odaları için çok uygun olan son derece etkili bir cihaz olduğuna şüphe yoktur.

Tozu (çok miktarda tozu), alerjenleri ve zararlı gazları giderir ancak hiçbir zaman gürültülü veya telaşlı görünmez. Uygulama aslında tutarlı ve basit bir şekilde çalışıyor, bu da pek çok hava temizleyici uygulaması hakkında söyleyebileceğiniz bir şey değil. Hepsinden iyisi, otomatik ve uyku modları tam istediğiniz gibi çalışır ve kendinize en az rahatsızlıkla 7/24 havanızı temizlemenizi sağlar. Kısacası, tüp şeklinde bir kazanan.

Fiyatlar - Philips Series 3000i Connected AC3033/30:▼