Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Philips Sonicare 6100 Protectiveclean incelemesi

Philips Sonicare 6100 Protectiveclean incelemesi

Philips'in Sonicare serisi, geleneksel elektrikli diş fırçanızdan farklıdır, çünkü sonik teknolojisi adı verilen yeni bir yenilikle diş gıcırdatıcılarınızdaki plakları daha etkili bir şekilde ortadan kaldırır.


Oral-B'nin benzerlerinde salınımlı dönen diş fırçası başlıkları kullanılırken, Philips diş fırçalarında esas olarak, kılları yüksek hızlarda (tam olarak dakikada 62.000 fırça hareketine kadar) hareket ettiren titreşimli bir fırça başlığı bulunur.

Hollandalı firma, bu nazik titreşimlerin dişleriniz arasında mikro kabarcıkları iten dinamik bir sıvı hareketi yarattığını ve size daha derin ve temiz bir his verdiğini söylüyor.

Philips'in en sevilen Sonicare diş fırçalarından biri Protectiveclean 6100'dür. Bu, Bluetooth bağlantısı olmamasına rağmen oldukça yüksek özellikli bir diş fırçasıdır, üç temizleme modu, bir basınç sensörü ve akıllı bir fırça değiştirme hatırlatıcısı içerir.

Kağıt üzerinde kuşkusuz etkileyici ama ağızda nasıl bir etki yaratıyor? İşte incelememiz...


Philips Sonicare Protectiveclean 6100: Fiyat ve Bulunabilirlik

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100, ilk olarak Nisan 2018'de 149,99 £ fiyatla piyasaya sürüldü. Üç yaşında olmasına rağmen, bugün hala satın alınabilir ve çoğu yerde fiyatının biraz düştüğünü görebilirsiniz. AçıkPhilips'in resmi web sitesi, örneğin, 125 £ karşılığında alınabilir. Renk seçenekleri açısından Sonicare ProtectiveClean 6100'ü siyah, beyaz ve pembe olarak satın alabilirsiniz.

ProtectiveClean 6100, dişlerin arasına girmek için dış kısımda kıllara ve beyazlatma ve cilalama için iç pedlere sahip iki Philips W2 Optimal White fırça başlığıyla birlikte gelir. Yaklaşık üç ay dayanacak şekilde tasarlanan bu yedek fırça kafaları, iki paket için yaklaşık 16 sterline perakende satış yapıyor ancak çevrimiçi olarak sadece 23 sterline (5,75 adet) dörtlü bir paket bulabildik. Toplu olarak, alışveriş yaparsanız, sekizli bir paket sizi 36 £ (her biri 4,50 £) 'dan fazla geri bırakmamalıdır.


Bugünün en iyi Philips ProtectiveClean 6100 fırsatları İndirimli Fiyat Philips Sonicare HX6876/21... Amazon Prime 129,99 $108,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Philips Sonicare HX6877/21... Amazon Prime 129,99 $109,05 Görünüm Philips Sonicare -... Best Buy 109,99 $ GörünümPhilips Sonicare... Walgreens 109,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Sonicare 6100 Protectiveclean incelemesiPhilips Sonicare 6100 Protectiveclean incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Philips Sonicare Protectiveclean 6100: Tasarım ve Özellikler

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 söz konusu olduğunda inkar edemeyeceğiniz bir şey var, o da harika, zarif ve ince bir tasarıma sahip olmasıdır. Siyah inceleme modelimiz, mat yüzeyi sayesinde harika bir premium görünüme ve hisse sahiptir.


Bununla birlikte, özellikle kullanımdan sonra diş fırçasındaki tüm diş macununu tamamen yıkamazsanız, bunun muhtemelen çok uzun sürmeyeceğini unutmamalıyız. Birkaç hafta diş macunu kalıntılarının sap üzerinde kalmasına izin verdikten sonra, güzel sapımız aşk ya da para için temizleyemediğimiz beyaz lekelerle kirlendi. Bununla birlikte, kullanımdan sonra iyi bir durulama yaparak bu kolayca önlenebilir.

Diş fırçanızı musluğun altında durulamadığınızda, ProtectiveClean 6100'ün tutacağı üzerinde kullanımı kolay bazı kontroller bulacaksınız. Üstteki düğme diş fırçasını açarken, alttaki düğme bir mod seçici görevi görür.

Fırça kapatıldığında, bu düğme temiz, beyaz veya diş eti bakımı arasında geçiş yaparak fırça modunu seçmenizi sağlar. Diş fırçası açıldığında, bu aynı düğme, mevcut üç yoğunluk ayarıyla gücü ayarlar.

Philips' 6100, etkileyici bir şekilde tasarlanmış ve bir dizi yenilikçi özelliği barındıran bir diş fırçası olsa da, birlikte verilen aksesuarların kalitesi bizi hayal kırıklığına uğrattı. Örneğin, Oral-B'nin benzer fiyatlı Genius serisiyle gönderilenlerle karşılaştırıldığında, kasa en azını söylemek için biraz ucuz görünüyor ve arzulanan çok şey bırakıyor.


Philips Sonicare 6100 Protectiveclean incelemesiPhilips Sonicare 6100 Protectiveclean incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Philips Sonicare Protectiveclean 6100: Temizlik ve Performans

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 ile deneyimimiz hoştan başka bir şey değildi. Fırçalama performansı mükemmeldir ve sonik titreşimler dişlerinizi temizlerken harika bir iş çıkarır ve size taze bir his bırakır.

Çoğu elektrikli diş fırçasında olduğu gibi, ProtectiveClean 6100, sizi dişlerinizin bir sonraki çeyreğine geçmeye teşvik etmek için her 30 saniyede bir titreşen yerleşik bir zamanlayıcıya sahiptir. Şimdilik fırçalamanın bittiğini söylemek için iki dakikalık temizlikten sonra kendini kapatacaktır. Fırça ayrıca bir basınç sensörüne sahiptir. Fırçalarken çok sert bastırırsanız, bu size nabız verir ve fırça sapında kırmızı ışık sizi rahatlamanız için uyarır.

Bunların hepsi bugünlerde elektrikli diş fırçalarındaki oldukça standart yeniliklerdir, ancak süper akıllı bir özellik, sizi rahatlatmak için ilk 14 kullanımınızda (bir hafta) gücü yavaşça artıran ProtectiveClean 6100'ün EasyStart modudur. Her biri radyo frekansı tanımlama (RFID) etiketleri ile donatılmış Sonicare diş fırçası başlıklarında yerleşik yenilikle karşılaştırıldığında. Bunlar, fırça başlığını ilk kez taktığınızda kaydeder ve ne kadar süredir kullandığınızı takip eder, böylece diş fırçası yenisiyle değiştirme zamanı geldiğinde size bir uyarı verebilir. Oldukça temiz.

Bahsedilmesi gereken başka bir şey de, bu diş fırçasının özellikle Oral-B'nin bazı üst düzey ürünleriyle karşılaştırıldığında süper sessiz olmasıdır. Elbette, yüksek perdeli bir vızıltı üretir, ancak bu kullanım sırasında çok can sıkıcı olmaz.

Pil ömrü açısından, ProtectiveClean 6100'ün şarjlar arasında yaklaşık üç hafta sürdüğünü gördük, bu da bize göre mükemmel.

Philips Sonicare 6100 Protectiveclean incelemesiPhilips Sonicare 6100 Protectiveclean incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Philips Sonicare Protectiveclean 6100: Karar

Yaklaşık 150 sterline satılan bir diş fırçasının rakip cihazlarda bulacağınız bağlantı seçeneklerine veya kaliteli bir taşıma çantasına sahip olmadığını öğrenince biraz hayal kırıklığına uğradık. Bununla birlikte, Philips Sonicare 6100 Protectiveclean ile ilgili etkileyici fırça başlığı teknolojisi, parlak pil ömrü ve daha da önemlisi mükemmel diş temizleme performansı gibi eksikliklerini açık ara telafi eden birçok harika şey var.

Bugünün en iyi Philips ProtectiveClean 6100 fırsatları İndirimli Fiyat Philips Sonicare HX6876/21... Amazon Prime 129,99 $108,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Philips Sonicare HX6877/21... Amazon Prime 129,99 $109,05 Görünüm Philips Sonicare -... Best Buy 109,99 $ GörünümPhilips Sonicare... Walgreens 109,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?