Close

Philips Viva Collection Airfryer incelemesi: parmak yalayan kanatlar için kötü

• Philips Airfryer HD9621'i Amazon'dan (ABD) satın alın


• Philips Airfryer HD9721'i Amazon'dan (İngiltere) satın alın

Daha büyük olanı incelememizle zaten belirlediğimiz gibi,Philips Airfryer XXLürün numaralarıyla şaşırmayı seven bir firma bu. Bu model, bu nedenle Birleşik Krallık'taki Philips Airfryer HD9621 / 91 Viva Koleksiyonu'dur, ancak göründüğü aralıkta çok benzer başka akrabalar da vardır. ABD'de bulabileceğimiz en yakın eşleşme Philips HD9621 / 96 TurboStar Airfryer'dır. Tamam. Sırf biraz daha kafa karıştırıcı hale getirmek için, 9621 artık İngiltere'de 9721 ile değiştirilmiş gibi görünüyor. Anladım? İyi.

Ne olursa olsun, bu kompakt Philips Airfryer adı ne olursa olsun, başka bir çatlama, havalı fritöz veya sağlıklı fritözdür ve elbette yukarıda bahsedilen XXL modelinden çok daha küçüktür. Big Daddy Airfryer, büyük bir mutfaktan ve dönümlerce çalışma yüzeyinden yararlanıyorsanız harika olsa da, sizin için model budur. Öte yandan, alan darsa, temadaki bu varyasyon mükemmeldir. Bu fritözün büyük kardeşin aksine, tıknaz bir bütün tavuğu kaldıramayacağı konusunda biraz kötü haber var. Sığacak küçük bir kuş bulabilirsiniz, ancak içinde kesinlikle daha az yer vardır. Bunun dışında Philips Airfryer HD9621'in yiyecekleri daha verimli bir şekilde pişirmek söz konusu olduğunda tüm kutuları işaretlediğini ve daha lezzetli, daha sağlıklı sonuçlar verdiğini göreceksiniz. Baharatlı tavuk kanadı sepetleri şimdiye kadarki favorilerimiz.

Bundan gerçekten en iyi sonucu almak için biraz pratik yapmanız gerekecek, ancak bu, havalı fritözün kursu için eşittir. Bununla birlikte, bir kez ustalaştıktan sonra, bir hava fritözü mutfak için gerçekten sahip olunması gereken bir cihaz olabilir ve çoğu durumda fırını kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır.


Günümüzün en iyi Philips Airfryer fırsatları Philips Avance Collection ... Philips pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickPhilips Avance Collection Air ... Amazon Prime 250 £ Philips HD9240 / 90 Avance'ı Görüntüleyin ... Amazon Prime £ 364,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Viva Collection Airfryer HD9721: nedir?

Philips Airfryer HD9627-HD9621

Bütün bir tavuk almayabilir, ancak Philips Airfryer HD9621 harika kanatlar ve bacaklar yapar


(Resim kredisi: Philips)

Philips Airfryer HD9721, şebeke fişine erişebileceğiniz herhangi bir yerde bir tezgah yüzeyine yerleştirilebilen, 1300 watt, orta büyüklükte 800 gram kapasiteli bir fritözdür. Havalı fritözler ısınabileceğinden havalandırma için yeterli alan bırakmanız gerekecek ve ayrıca ünitenin arkasından sıcak hava çıkışının dağılması için alana ihtiyaçları olacaktır.

Bu model üzerindeki kontroller neredeyse geldikleri kadar basit. Önde saat için bir kadran ve üstte gerekli ısıyı ayarlamak için bir kadran var. Yemeğinizi ünitenin ön tarafındaki çekmeceye koyun, tekrar içeri kaydırın ve hazırsınız. Philips TurboStar teknolojisi, sıcak havayı makinenin içinde hızla dolaştırarak geri kalanla ilgilenirken, yağ ve gres birikintileri pişirme ızgarasından tavanın tabanına damlar ve zarar görmez.


Philips Airfryer HD9621, bazı çok temel talimatlarla birlikte gelir, bu nedenle Philips web sitesinden indirerek daha iyi sürümleri edinmeniz gerekir. Kullanışlı bir tarif kitabı da var, ancak aksesuar yok. Bu nedenle, asbest parmakların yokluğunda, bir çift maşa bulduk ve bir tahta kaşık, yiyeceğin hareket etmesini ve böylece eşit şekilde pişmesini sağlamak için oldukça yararlı olduğunu kanıtladı.

Philips Airfryer Viva Collection: iyi mi?

Philips, Philips Airfryers'ın yağı% 80 azaltan yemekler üretebileceğini iddia ediyor ve cihazı çeşitli yemekler pişirirken test ettikten sonra kesinlikle yağ çıkarma niteliklerini garanti edebileceğimizi iddia ediyor. Örneğin tavuk budu ve kanatlar gibi olağan suçlular, havalı fritözden, tüm yiyeceğin üzerinde değil, ünitenin içinde kalan yağ ve katı yağın büyük bir kısmı ile ortaya çıkar.

Bu arada, testlerimizdeki somon balığı, tereyağında tavada kızartmakla elde ettiğiniz aynı tür kabuğa sahip olarak dışarıdan güzelce gevrekleşebildi. En büyük fark, iç kısım nemli kalırken aynı etkiyi elde etmek için herhangi bir yağa ihtiyacınız olmamasıdır.

Hava fritözünün bir başka kazanımı da hızı ve verimliliği. Philips Viva Collection Airfryer'ın bir paket çeşitli tavuk parçalarını (bacaklar / kanatlar / butlar) pişirmek için fırını ateşlemekten kesinlikle daha hızlı olduğunu gördük. Ayrıca, sebze pişirmede de harika bir iş çıkaracak ve pratik yaparak, bütün bir öğünün üretimini ünite içinde senkronize edebilirsiniz.


Bir yığın hazırlık tabağı, ayrıca tencere ve tavaları ortadan kaldırır. Cihazın temizliğine gelince, çıkarılabilir çekmece ve yemek sepeti bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ana elektrik ünitesi belli ki değil, ancak siyah plastik kasayı ıslak bir bezle probsuz silebilirsiniz.

Philips Viva Collection Airfryer HD9621 / 9721: karar

Philips Airfryer HD9627-HD9621

Philips Airfryer HD9621, üzerine püskürtülen en küçük yağ çorbasıyla muhteşem cipsler yapar

(Resim kredisi: Philips)

Bu Airfryer, Philips'ten bir başka hit. Yemeğinizi ne kadar iyi pişireceğini düşünmek de hızlı, verimli ve sessizdir. Tabii ki içinde cips denedik ve hem dondurulmuş hem de patates kızartması en çok çıktı. Bunları çıkarıp sallamanız gerektiğini hatırlamanız gerekecek, aksi takdirde eşit olmayan bir şekilde pişecekler ve biraz yağ püskürtmek de işe yaramayacaktır.

Esmerleşme etkisini arttırmak için bazı öğelerin biraz yağ ile fırçalanarak daha da iştah açıcı görünmesi sağlanabilir, tavuk butları buna en iyi örnektir. Bu arada sebzeler etkileyici bir şekilde pişiyor ve her şey onları alternatif bir yöntem kullanarak yapmaktan çok daha hızlı gerçekleşiyor gibi görünüyor.

Daha hızlı yemek zamanları arıyorsanız, fritöz kesin bir bonus. Ve bulaşık yıkamaktan nefret ediyorsanız veya bulaşık makineniz yoksa, yemek yedikten sonra temizlemek için neredeyse hiç bir şey kalmayacaktır. Diğer bir artı nokta da Philips Airfryer HD9621'in pişirme için de kullanılabilmesidir, ancak kek ve ekmek yapmak için muffin fincanları veya fırın tepsisi gibi aksesuarlar için ayırmanız gerekeceğini unutmayın. Yine de, bu harika bir küçük makinedir.

• Philips Airfryer HD9621 / 96'yı Amazon'dan (ABD) satın alın

• Philips Airfryer HD9721 / 91'i Amazon'dan (İngiltere) satın alın

Günümüzün en iyi Philips Airfryer fırsatları Philips Avance Collection ... Philips pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickPhilips Avance Collection Air ... Amazon Prime 250 £ Philips HD9240 / 90 Avance'ı Görüntüleyin ... Amazon Prime £ 364,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz