Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Philips'in HDMI 2.1'li ucuz OLED TV'leri yılın 4K TV pazarlığı olabilir

Philips'in HDMI 2.1'li ucuz OLED TV'leri yılın 4K TV pazarlığı olabilir

Philips'in 2021 serisi, söz konusu olduğunda özellikle ilginç olacak şekilde şekilleniyorOLED TV'ler. Bir standardın hoş geldin haberlerinin üstüneAmbilight ve HDMI 2.1 özellikli Philips OLED serisi, firma, biri HDMI 2.1 işlevine de sahip olan iki yeni bütçe OLED TV'yi ortaya çıkardı.


Philips OLED 705 ve OLED 706, HDMI 2.1'in çok arzulanan tüm özelliklerini tam olarak destekleyen 706 ile bu yıl yolda. 120 fps'de 4K video desteği, Değişken Yenileme Hızı (VRR) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) ile bu, yeni kullanıcılar için harika bir haber.PS5,Xbox Serisi XveXbox Serisi SBu konsollardan en iyi şekilde yararlanmak için dünyayı yeni bir OLED'e harcamak istemeyen sahipler.

Henüz fiyatlarımız yok, ancak OLED 754'ün satın alınabilirliği ve oyunun kurallarını değiştiren doğası göz önüne alındığında - evet, bizimPhilips OLED 754 incelemesi'hayallerinizin ucuz OLED TV'si' olarak adlandırıyor ve1000 £ altındaki en iyi TV'ler– OLED 706 kolayca listemize girebilirdi.en iyi oyun TV'leriparanın karşılığını tam olarak almak için. Ne yazık ki, tıpkı OLED 754 gibi, yeni setler ABD'de satın alınamayacak.

Hem Philips OLED 705 hem de 706, Android TV çalıştıracak ve 55 inç ve 65 inç modellerde satışa sunulacak. Üst düzey Philips OLED 805 ve OLED 856'nın aksine, bütçe seçeneklerinde dört yerine yalnızca üç taraflı Ambilight teknolojisi bulunacak. Doğrusu, duvara monte ediyor olsanız bile, Amblight LED'leri aksiyonu üç yöne genişleterek yine de harika görünüyor ve önceki neslin standart olarak sahip olduğu şey bu. Ayrıca her şeyi gerçekten hayata geçirmek için özel bir oyun Ambilight modu da var. Yine de, yoğunluğu azaltırsanız sizi yargılamayacağız.

Ve bir kez daha Philips, tüm büyük HDR formatları için uyumluluğu sıkıştırmayı başarıyor. Hem OLED 705 hem de 706, HDR10, HLG, HDR10+ ve Dolby Vision ile uyumludur. Üst düzey modellerin yeni işlemcisi burada da mevcut. P5 İşlemci, yükseltme için hazırdır ve görüntüleri bir insan beyni için mükemmel şekilde işlemek için bir AI algoritması kullanır. Sony'nin yeni işlemcisinin de aynı şeyi yaptığı göz önüne alındığında, önceki yazılımların kimler için tasarlandığı konusunda endişelenmeye başlıyoruz. TV şirketleri nebilmek?


Bütçe kategorisinde olmasına rağmen, OLED 706, bir dizi güzel bonus işlevi içerir. Uzaktan kumandada özel bir Google Asistan düğmesi bulunan 706, herhangi bir eller serbest TV kontrolü için Google akıllı cihazları ve Amazon'un Alexa'sı ile çalışır. Ayrıca LED aydınlatma seçeneklerine hızlı erişim sağlamak için uzaktan kumandada arkadan aydınlatmalı bir Ambilight tuşu da bulunmaktadır. Bunlar küçük şeyler, ha?

Eğeren iyi televizyonlarve en iyi fiyatı aldığınızdan emin olmak istiyorsanız, sürekli güncellenenen iyi televizyon fırsatları.