Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Philips'in yeni OLED TV'leri sonunda PS5'e hazır oyun özelliklerini ve Ambilight'ı bir araya getiriyor

Philips'in yeni OLED TV'leri sonunda PS5'e hazır oyun özelliklerini ve Ambilight'ı bir araya getiriyor

Yeni bir satın almayı ertelediysenizOLED TVHDMI 2.1 ile muhteşem Ambilight teknolojisinin eşleşmesini istiyorsanız, yeni Philips OLED 806/856 serisi yolda. Ambilight özellikli Philips OLED 806, bu yılın ikinci çeyreğinde 48, 55, 65 ve 77 inç modellerde satışa sunulacak. Philips OLED 856, hem 55 inç hem de 65 inç boyutlarında olacak ve seriler arasındaki tek önemli fark standları olacak. 806 spor çubuk ayaklar, 856 ise o 'oooh, yüzüyor' havasını getirmek için metal bir T-çubuğa sahiptir.


En önemlisi yeniPS5veXbox Serisi XAncak, ürün yelpazesi dört taraflı Ambilight işlevine ve tam HDMI 2.1 desteğine sahiptir. Bu, 120 fps'de 4K oyun, Değişken Yenileme Hızı (VRR), Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) ve ekrandaki düşük gecikmeli harekete uyum sağlamak için sürekli olarak uyarlanan renkli ışıktan oluşan bir duvar anlamına gelir. Philips OLED'ler, bizim için temel bir unsurdur.en iyi televizyonlarAmbilight'ın ekranın arkasındaki LED'leri harika bir yükseltme sağlar, ancak bunu henüz başaramadılar.en iyi oyun TV'leriHDMI 2.1 işlevselliğinin olmaması nedeniyle. Bu, tüm bunları değiştirebilir. Bir düşünün, PS5'teki Spider-Man, duvarlarınıza dökülen şehrin ışıklarıyla ne kadar güzel görünecek…

Ürün yelpazesi aynı zamanda TP Vision'ın yeni P5 Picture Processing Suite'ini de içeriyor. Philips'in son görüntü işlemesinin büyük hayranlarıyız ve bu yeni yükseltme, daha da iyi görüntüleme anlamına geliyor. P5 İşlemci, mükemmel kontrast için doğru modu seçmek üzere ekranın ışık sensörünü kullanan Film Algılama adlı yeni bir mod içerir. P5 İşlemci aynı zamanda en canlı görüntü için seçtiğiniz medya için doğru kategoriyi otomatik olarak seçer, ancak belirli filmleri işaretleyebilir ve modları değiştirme seçeneği sunabilir. Kullanışlı.

Philips, Dolby Vision IQ rakibi HDR10+ Adaptive'den en iyi şekilde yararlanmak için Samsung'a katılıyor. Bu, setin HDR10+ için HDR işlemesinin bir parçası olarak odanızdaki ortam ışığına bağlı olarak otomatik olarak ayarlanacağı anlamına gelir. Ve etkileyici bir şekilde Philips, geliştirilmiş Dolby Bright moduna sahip Dolby Vision dahil her HDR platformuyla uyumlu olmaya devam ediyor.

Diğer bir önemli ekleme, OLED serisinde geliştirilmiş yanma önleme teknolojisidir. Daha önce üst düzey modellere atanan Philips'in tescilli yanma önleme teknolojisi, olası yanma alanlarını sürekli olarak izlemek ve tüm ekranın parlaklığını düşürmeden o belirli bölge için ışığın yoğunluğunu azaltmak için bir logo algılama işlevi kullanır. Bir tür devam eden küresel kriz sırasında haberlere kilitlendiyseniz, bu bir rahatlama olacaktır.


Bunlar, Philips OLED+ setleri değildir (örn.Philips OLED + 935) yerleşik Bowers & Wilkins hoparlör sistemleriyleen iyi ses çubukları, ancak diğer her şekilde üst düzey görünüyorlar.

Philips için her zamanki gibi, ne yazık ki bu TV'ler için bir ABD sürümü beklemiyoruz. Ancak yeni bir TV arıyorsanız ve en iyi fiyatı aldığınızdan emin olmak istiyorsanız, sürekli güncellenen sayfamıza göz atın.en iyi televizyon fırsatları.