Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Bu inanılmaz Kimyager Deposu fırsatlarıyla erken Anneler Günü hediyeleri alın

Bu inanılmaz Kimyager Deposu fırsatlarıyla erken Anneler Günü hediyeleri alın

Annenizi bu Anneler Günü'nde bankayı bozmadan şımartın ve büyük tasarruflar elde edin.Kimyager Deposu.


İndirimli kimyager, Skin Doctors, Nivea, Dermaveen ve A'kin Skincare gibi markaların daha ucuza gittiği Anneler Günü'ne kadar çeşitli cilt bakım ürünlerinde %40'a varan devasa teklifler sunuyor.

Anneniz için kendi şımartıcı hediye setinizi oluşturmak için bunları kullanın veya kendinize gerçekten bu kek puanlarını almak için ekstra hediyeler olarak ekleyin.

22 Nisan'dan 9 Mayıs Anneler Günü'ne kadar tüm ürün yelpazesinde %40'a kadar tasarruf edebilirsiniz.Cilt DoktorlarıveA'kin Cilt Bakımıyüz kremi ve yaşlanmaya meydan okuyan yağlardan doğal deodorantlara ve misel suyuna kadar her şeyi içeren ürünler, hepsi büyük indirimli.


Chemist Warehouse'da güzellik ve cilt bakım ürünlerinde %40'a varan oranda tasarruf edin

Anneler Günü öncesinde annenize erken bir hediye alın ve Chemist Warehouse'da tasarruf edin. İndirimli kimyager, büyük güne kadar güzellik ve cilt bakım ürünlerinde büyük fırsatlar sunuyor. Skin Doctors, A'kin Skincare, Nivea Deodorant serilerinde RRP'den %40 ve tüm Dermaveen serilerinde RRP'den %30 indirim kazanın. Ayrıca Ecostore Household ürünlerinde %40 tasarruf edeceksiniz. İndirim 22 Nisan-9 Mayıs tarihleri ​​arasında geçerlidir.Fırsatı Görüntüle


Chemist Warehouse ayrıca tüm ürünlerinde %40 indirim sunuyor.Ecostore HanehalkıveNivea Deodorantıaralıklar, ikendermaveenürünlerin fiyat etiketlerinde %30 indirim yapıldı.

Skin Doctors Superfacelift Cilt Sıkılaştırıcı Krem veya White & Glow Pigmentation Eraser DuoPearl Serum gibi ürünlerde 23,96 AU$ tasarruf edin. Ve sadece yedi gün içinde daha sıkı, daha genç görünen bir cilt oluşturmak için kolajen oluşumunu üç katına çıkaran Skin Doctors Beetox için RRP'den 26,46 AU$ kazanın.


Ayrıca A'kin Age Defy Line Pürüzsüzleştirici Gündüz Kremi ve Sıkılaştırıcı Gece Kremi gibi ürünlerde 18,96 AU$'a kadar tasarruf edebilirsiniz.

O yüzden şimdi annem için stoklamaya başlayın, çünkü bu fiyatlarla uzun süre dayanmazlar. Ve en yakın benzin istasyonundan son dakika hediyesi almak zorunda kalan ve fırsatı kaçıran kişi olmak istemezsiniz.

  • Anneler Günü'nde nasıl rahatlanır: Sakinleşmenin ve gevşemenin 7 yolu
  • Cildinizi genç tutacak 3 harika yaşlanma karşıtı gıda