Close
  • Ana
  • /
  • Golf
  • /
  • PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket incelemesi: havalı görünün, sıcak ve kuru kalın

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket incelemesi: havalı görünün, sıcak ve kuru kalın

Bu PING Sensor Dry 2.5 Ceket incelemesinin sonundaki karara geçmeyi düşünen herkes için, sizi bu dertten kurtaracağım: Bu, markanın bugüne kadarki en gelişmiş su geçirmezliğidir ve eğer yükseltmek istiyorsanız bunu ciddi olarak düşünmelisiniz. bu yıl su geçirmez.


PING, bu ceketi amiral gemisi su geçirmez giysisi olarak görüyor ve neden onu giydiğinizde anlayacaksınız. Mükemmel görünüyor, hissediyor ve performans sergiliyor ve açıkçasıen iyi golf su geçirmezliklerisatın alabilirsin. Herhangi bir golfçünün gardırobuna harika bir ek olacaktır ve Birleşik Krallık yazının değişken koşulları için mükemmeldir.

Yüksek kaliteli bir su geçirmezliğin size sağladığı avantajı deneyimlediğinizde, daha azına razı olmak imkansız hale gelir. Paramı yeni bir atıcı gibi daha heyecan verici şeylere harcamayı, takozlarımı yükseltmeyi tercih eden golfçülerden biriydim.en iyi golf topları. Yılda sadece yarım düzine ihtiyaç duyabileceğim su geçirmezliklere önemli miktarda para harcamadan önce yeni bir çanta veya ayakkabı bile alırdım.

Ayrıca 50 sterlinlik bir ceket ile 200 sterlinlik bir ceket arasında çok fazla fark olmayacağını varsaydım… ama yanılmışım. Bunu açıklamanın en iyi yolu, daha ucuz ceketin makul bir iş çıkaracağı, ancak işi yaptığını bileceksiniz. PING SensorDry 2.5 ile onu taktığınızı bile unutursunuz, bu da tamamen oyununuza odaklanmanızı sağlar.

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket: Fiyat ve bulunabilirlik

Ping SensorDry 2.5 Su Geçirmez ceket, seçtiğiniz çevrimiçi satıcıya bağlı olarak sizi İngiltere'de 170 ila 200 £ arasında herhangi bir yere götürecektir. Pantolonlar ayrıca ayrı olarak satın alınabilir ve 120 £ civarındadır. İkisi de şu anda ABD'de veya Avustralya'da mevcut değil, ancak ülkenizdeki en güncel fırsatlar için fiyatlandırma widget'larımıza bakın.


Çevrimiçi sipariş veriyorsanız, PING su geçirmezliklerinin kural olarak oldukça büyük olduğunu unutmayın, bu nedenle genellikle boyutlar arasındaysanız, her zaman daha küçük seçeneği tercih edin.

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket: Teknoloji

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket


(Resim kredisi: PING)

%100 polyesterden üretilen SensorDry 2.5, 20.000 mm'ye kadar su geçirmez ve 20.000 g'a kadar nefes alabilirliğe sahiptir. Layman'ın terimleriyle bu, suyun içeri girmesine izin vermediği ve sıcakken içinde terlemeyeceğiniz anlamına gelir.

Özel olarak geliştirilen 2.5 streç kumaş, golf vuruşu sırasında büyük özgürlük sağlayan yumuşak ve esnek bir yapıya sahiptir ve ceket, boyunda yeterince yükseğe oturan bir yakaya kadar uzanan, tamamen dikişli, iki yönlü orta ön fermuara sahiptir. yağmur yağıyor, ancak kısıtlayıcı olacak kadar yüksek değil.


Ayarlanabilir manşetler, kolunuza su girmemesini sağlar ve ceketin iki adet fermuarlı ön cebi ve ayrıca bir puan kartını saklamak için ideal olan bir iç güvenlik cebi vardır.

İnanılmaz derecede hafif olmasına rağmen, PING SensorDry 2.5, yerel bağlantılarınızda o esintili günlerde o serinliği korumak için harika rüzgar direncine sahiptir.

  • En iyi golf saati

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket: Görünüyor

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket

(Resim kredisi: PING)

Tasarım basit ama şık ve benim gibi en atletik yapıya sahip olmayan biri için bile çok rahat bir uyum (hayır, ne yazık ki yukarıdaki fotoğraftaki ben değilim).


Renk oldukça çekici bir 'şnorkel mavisi' ve sağ omuzda sadece küçük bir PING marka logosu ve karşı omuzda ve her iki manşet üzerinde daha küçük, çok gizli daire logosu ile markalama çok incelikli.

Kırmızı, siyah ve hatta gümüşle harika görüneceği için başka renklerde gelmemesi gerçek bir utanç. Siyah süslemeli beyaz da güzel olurdu çünkü bu tarzda ürettikleri harika tur çantaları nedeniyle her zaman PING ile ilişkilendirdiğim bir renk şeması.

Ne yazık ki mavi tek seçenek olsa da, kullandığım PING atıcısının tutuşuyla eşleştiği için benim için gerçekten iyi sonuç verdi ve böyle aptalca şeylere gerçekten olması gerekenden çok daha fazla önem veriyorum.

Sadece bir renk seçimine sahip olmak kuşkusuz bazı golfçüleri çileden çıkarmak için yeterli olacaktır, çünkü bu kıyafet alırken önemli bir faktördür, ancak bunun dışında bu Ceketi almamak için başka bir sebep yoktur.

Hatta golf sahasından uzakta da giyebileceğiniz kadar modaya uygun, çünkü markanın gizli doğası, sadece hoş ve rahat bir yağmurluk gibi göründüğü anlamına geliyor.

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket: Konfor

PING SensorDry Su Geçirmez Ceket

(Resim kredisi: PING)

Golf oynamak için SensorDry 2.5'ten daha rahat bir ceket bulmak için son derece iyi yapacaksınız. Tüm tur boyunca onu takarak 18 delik oynadım ve ayrıca onunla sahada yüzlerce topa vurdum. Hareket özgürlüğü, ceket giymemiş gibi hissetmenizi sağlar.

Bu çok önemlidir, çünkü bazı golfçüler ekstra katman giyerken normal oyunlarını oynayabilirken, diğerleri (el kaldırır) kulübü sınırsız sallama özgürlüğüne sahip olmadıklarını hissettiklerinde mücadele edebilir.

Bu ceket o kadar hafif ve gerilebilir ki, vuruşunuzu hiç etkilemez. Bunun zihinsel yönü de önemlidir, çünkü işler iyi gitmediğinde suçlayabileceğiniz bir şey daha azdır.

Kötü vuruşlar yaparken kendinize olan güveninizi kaybetmek ve bunu kafanıza sokmak o kadar kolaydır ki, ceketle oynayamadığınız veya ayakkabılarınızın su toplamasına neden olduğu için. O zaman kendini gerçekleştiren bir kehanet haline gelebilir.

Doğru donanıma sahip olmak iyi oynamanızı sağlamayacak ancak kötü oynamaya katkıda bulunabilecek bazı olumsuz düşünceleri ortadan kaldırabilir.

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket: Performans

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket

(Resim kredisi: PING)

Bu ceketi bir hafta kadar her gün giydim. İçinde golf oynadım, poligonda toplara vurdum, içeride oturup televizyon seyrederken giydim, giyerken köpekle yürüyüşe çıktım ve içinde süpermarkete gittim.

Bunu, farklı hava koşullarına ve sıcaklıklara nasıl tepki verdiğini görmek için yaptım ve durum ne olursa olsun iyi tepki verdi.

Köpeğimi yağmurda gezdirirken kuru tuttu (ne yazık ki zavallı ıslak köpeğim için bir tane yoktu!), beni yerel sürüş mesafesinden geçen ısırıcı rüzgarlardan ve sıcak bir yerde oturduğumda beni korudu. ev izleme Gogglebox Bu ceketin içinde terlemedim.

Parkurda ceketi giyerek bütün bir tur oynadım ve yağmur yağmamasına rağmen hava koşulları öğleden sonra güneşli ve sıcakken akşamları bulutlu ve biraz esintili oldu. Güneşte aşırı ısınmadım ve hava soğuduğunda üşümedim.

PING, SensorDry su geçirmezliklerinin 'hafif, rüzgar geçirmez, su geçirmez ve harika esneme özelliklerine sahip' olduğunu söylüyor. Yukarıdakilerin hepsini doğrulayabilirim çünkü ihtiyacım olmadığı için o şeyi bir hafta boyunca zar zor çıkardım.

Bu ceket, kendinizi parkurda veya sürüş poligonunda bulacağınız çoğu duruma uygundur. Islak ama sıcak ve bunaltıcıysa, içinde terlemezsiniz. Hava kuruysa ancak serin bir esinti varsa, ceket salıncakta hareketinizi kısıtlamadan sizi bundan koruyacaktır. Yapmayacağı tek şey, gerçekten soğuk bir günde sizi sıcak tutmaktır, ancak bunun için tasarlanmamıştır.

SensorDry 2.5'in hafif yapısı, kışın sıcaklık gerçekten düştüğünde alt katmanlara ek olarak bir jumper ve/veya bir tür yelek kullanmak isteyeceğiniz anlamına gelir. Aralık ayının derinliklerinde sizi rahat ve sıcak tutacak daha kalın bir ceket satın alabilirsiniz, ancak bunun dezavantajı, Temmuz ayında yağmurlu sıcak bir günde size pek iyi gelmeyeceğidir.

Ceket çok hafiftir ve çok küçük katlanır, bu nedenle onu ceplerden birine koyduğunuzda golf çantanıza neredeyse hiç ağırlık eklemez ve neredeyse hiç yer kaplamaz, bu da diğer temel ihtiyaçlarınız için daha fazla alanınız olduğu anlamına gelir.

Ciddi golfçüler için SensorDry 2.5 gibi su geçirmez bir ceket veya benzer kalitede bir şey bir zorunluluktur, bu yüzden benim gibi 'yapıyor' ve paranızı daha göz alıcı golf kitine harcıyorsanız, zamanı gelmiş olabilir. yeniden düşünmek.

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket: Karar

PING SensorDry 2.5 Su Geçirmez Ceket

(Resim kredisi: PING)

PING SensorDry 2.5, oldukça sıra dışı olan beş yıllık su geçirmezlik garantisiyle birlikte gelir ve size PING'in bu ceketin içine su girmeyeceğinden açıkça çok emin olduğunu söyler. Bir üretici bir ürünü beş yıl garanti ediyorsa, bunun iyi olması gerektiğini bilirsiniz.

Sizi rüzgardan ve yağmurdan koruyan, bunaltıcı günlerde terlemenize neden olmayan ve üzerinizdeymiş gibi hissetmeyeceğiniz için golf vuruşunuzu engellemeyen bir ceket. 200 sterline satılıyor ancak alışveriş yaparsanız 170 sterline kadar düşük bir fiyata bulabilirsiniz ki bu tam olarak ucuz değil ama bu kalitede bir ceket için çok değerli.

Sonuç olarak, eski, ıslak bir İngiliz yazını atlatmanız için bir ceket arıyorsanız, PING'in bu teklifiyle fazla yanlış yapmış olmazsınız.