Close
  • Ana
  • /
  • Arabalar
  • /
  • Pioneer, NavGate artırılmış gerçeklik HUD'ını tanıttı

Pioneer, NavGate artırılmış gerçeklik HUD'ını tanıttı

Pioneer'in NavGate'i, bir otomobil için ilk tam ekran baş üstü ekranlardan biri değil, aynı zamanda ön camınızda 30 inçlik bir ekran oluşturan en büyük ekranlardan biridir.


Öncüön camda hayati navigasyon bilgilerini görüntülemek için DLP projektörü kullanan NavGate HUD sistemini, ekranın sürücünün önünde havada asılı olduğu yanılsamasını yaratarak ortaya çıkardı.

Yeni sistem, eşdeğer bir 30 inçlik ekran oluşturmak için bir Dijital Işık İşlemci Projektörü kullanıyor ve CoPilot ve NNG'nin iGO primo akıllı telefon uygulamalarına bağlandığında navigasyon bilgilerini, yaklaşan tehlikeleri ve ilgi çekici noktaları gösterecek.

Ufkun hemen üzerinde konumlandırılan kullanıcı arayüzü, mümkün olduğunca düşük dikkat dağıtıcı olacak şekilde tasarlanmıştır ve yine de tamamen erişilebilirdir ve yerleşik bir ışık sensörü sayesinde NavGate, dışarıdaki ışığa bağlı olarak güç tüketiminden tasarruf sağlar ve aynı zamanda görebilmenizi sağlar. doğrudan güneş ışığında bile.

Co Pilot uygulamasına sahip kullanıcılar, bir uygulama içi satın alma yoluyla HUD işlevini etkinleştirebilecek, ardından USB aracılığıyla bağlandıktan sonra akıllı telefon, akıllı telefon veya araç aracılığıyla sesli komutlarla tüm bilgileri HUD'a aktaracaktır. Bluetooth.


Ekim ayında indiğinde 599,99 £ 'a mal olan NavGate, hiçbir şekilde en ucuz uydu navigasyon çözümü değildir, ancak kesinlikle en havalı olanıdır.