Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Pixel 2 - Pixel 2 XL - Pixel 3 - Pixel 3 XL: Google'ın eski ve yeni telefonları karşılaştırıldığında

Pixel 2 - Pixel 2 XL - Pixel 3 - Pixel 3 XL: Google'ın eski ve yeni telefonları karşılaştırıldığında

Havadaki heyecanı hissedebiliyor musunuz? Çünkü lansman tarihiPixel 3 telefonlar, 9 Ekim hızla yaklaşıyor - ve muhtemelen merak ettiğiniz şey, bu yeni telefonların mevcut telefonlarla nasıl karşılaştırılacağıdır.Piksel 2ve google-pixel-2-review-xl.


Size anlatmak için buradayız, tabii ki Pixel 3 ve Pixel 3 XL hakkında sert, sağlam, doğrulanmış gerçeklerden ziyade sızıntılara ve söylentilere güveniyoruz. Yükseltmeye değecekler mi? En iyisini yapabilirler miiPhone XSveiPhone XR? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Daha fazlasını okuyun: Google Pixel 3a XL incelemesi (erken karar): çentiğin yasını tutmayın

Pixel 2 - Pixel 2 XL - Pixel 3 - Pixel 3 XL: tasarım

Piksel 2

Piksel 2


Bu yıl Google'ın geçen yılki tasarım şablonunu izlemesi bekleniyor: daha küçük bir telefon (çentiksiz) ve daha büyük bir telefon (çentikli). Muhtemelen 2017'de yeterince iyi çalıştı ve aynı formülün bu sefer tekrarlandığını göreceğiz.

Geçen yıl ekran boyutları 5 inç (Pixel 2) ve 6 inç (Pixel 2 XL) idi. 9 Ekim'de, sızıntılar olacaksa, bu boyutların giderek daha büyük akıllı telefonların devam eden trendine uyması için biraz destek almasını bekliyoruz - Pixel 3'te 5,4 inç ve PIxel 3 XL'de 6,2 inç inanmış. Çerçeve boyutlarındaki azalmalar, telefonların genel olarak aynı boyutta olacağı anlamına gelebilir.


Pixel 2 telefonların iki tonlu renk şeması görünüşe göre Pixel 3 telefonlarına taşınıyor, ancak 'mavi' rengin siyah ve beyazın yanında oturan nane tonuna yol açacağına dair ipuçları var.

Görünüşe göre Pixel 3 XL'ye gelen bu ekran çentiği, bu telefonlar söz konusu olduğunda en büyük konuşma başlatıcısı olabilirdi - Pixel 2 XL'de yoktu ve Pixel 2 de yoktu. Google çentik trendini benimsemek üzere mi? ?


Günün en iyi Google Pixel 2 fiyatları 423 Amazon müşteri yorumu Google Pixel 2 64GB 5 '12MP ... Amazon Prime 180 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Google Pixel 2 64GB 5' 12MP ... Amazon Prime 629 £ 219,99 £ Google Pixel 2 Tek SIM 4G'yi Görüntüle ... Amazon Prime 219,99 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Google Pixel 2 64 GB 5 '12 MP ... Amazon Prime £ 289,99 £ 233,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pixel 2 - Pixel 2 XL - Pixel 3 - Pixel 3 XL: teknik özellikler

Pixel 2 XL

Pixel 2 XL

Yıldan yıla amiral gemisi akıllı telefonlar, üreticilerinden makul özellik artışları alıyor ve Google'ın buradaki geleneği bozacağını tahmin etmiyoruz. İki Pixel 2 telefonun içindeki Snapdragon 835 yonga seti, iki Pixel 3 telefon için Snapdragon 845 yonga seti ile değiştirilmelidir.

Bu, gördüğümüz Snapdragon 845 işlemcisinin aynısıbirçok üst düzey Android telefonzaten bu yıl ve önümüzdeki ay piyasaya sürülecek telefonların performans açısından en iyilerine ayak uydurabileceği anlamına gelmeli (ve onlardan önce gelen 2017 telefonlarından rahatça daha hızlı olmalı).


RAM açısından çok fazla hareket göremeyebiliriz - hem Pixel 2 hem de Pixel 2 XL, 64GB veya 128GB dahili depolamanın yanı sıra 4GB RAM sundu ve Pixel 3 ve Pixel 3 XL'in bu ipucunu yakından takip edebileceğini düşünüyoruz. 6GB ve 256GB'a kadar hafif bir artış görebiliriz, ancak Google'ın burada ne planladığı belli değil.

Özetle, Pixel 3 telefonlar beklediğiniz gibi Pixel 2 telefonlardan daha hızlı olacak. Snapdragon 845 yongası, Google'ın çok sevdiği bir şey olan AI hesaplamalarını işlemede özellikle ustadır, bu nedenle ses ve görüntü tanıma yeni telefonlarda her zamankinden daha iyi olmalıdır.

Pixel 2 - Pixel 2 XL - Pixel 3 - Pixel 3 XL: özellikler

Pixel 3 sızıntısı

Pixel 3 sızıntısı (kredi: @PhoneDesigner)

Özellikler açısından, Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3 ve Pixel 3 XL'in hepsi büyük ölçüde aynı olmalıdır - 2017'de aldığımız iki telefon, boyut dışında hemen hemen aynıydı ve boyutları ve teknik özellikleri bu sefer büyük değişiklikler. Bunun dışında büyük yenilikler beklemiyoruz.

Arka kameraların elbette her zamankinden daha iyi olacağını düşünmüştük, ancak Google arka taraftaki tek lens yaklaşımına bağlı kalıyor gibi görünüyor - megapiksel sayısında değilse, arka plan görüntü işleme algoritmalarındaki iyileştirmelere dikkat edin . Öne bakan kameralar, daha iyi selfie çekmek için bazı yeni numaralar bulabilir ve aynı kamera kurulumu hem Pixel 3 hem de Pixel 3 XL'de olacak gibi görünüyor (Pixel 2 ve Pixel 2 XL'nin ikisi de aynı kameralar da).

Diğer özellikler - IP67 su geçirmezlik, USB-C bağlantı noktası - büyük ölçüde değişmeyecek, ancak Google'ın bu yıl Pixel telefonlarındaki karışıma kablosuz şarj ekleyeceği söylentileri duyduk. Kesinlikle hoş bir ek olacaktır.

Pixel 3 ve Pixel 3 XL sallanacakAndroid 9 PastasıKutudan çıkar çıkmaz, Pixel 2 ve Pixel 2 XL'nin zaten aynı Android sürümüne yükseltildiği düşünüldüğünde, yazılım açısından herhangi bir fark olmayacak (geçen yıl Android 8 Oreo'da başlatılan Pixel 2 telefonlarını hatırlayın) .

Günün en iyi Google Pixel 2 XL fiyatı 85 Amazon müşteri yorumu Pixel 2 XL Phone (2017), ... Amazon Prime 179,99 £ Pixel 2 XL Phone (2017) adlı ürünü ... Amazon Prime £ 179,99 Google Pixel 2 XL Black &. .. Doğrudan Cihazlar399,97 £ GörünümGoogle Pixel 2 XL Black & ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan399,97 £ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Pixel 2 - Pixel 2 XL - Pixel 3 - Pixel 3 XL: Karar

Pixel 3 sızıntısı

Pixel 3 sızıntısı (kredi: Android Polisi)

Pixel 3 telefonların Pixel 2 telefonlarda bir gelişme olacağını tahmin etmek için bir akıllı telefon uzmanı olmanıza gerek yok - soru şu ki, ne kadar bir gelişme var? Sanki bu sefer hız ve kamera artışı, oyun değiştirmeden farkedilecek gibi görünüyor.

Pixel 2 ve Pixel 2 XL'in aynı özelliklere ve özelliklere sahip olduğunu unutmayın - onları ayıran yalnızca ekran boyutu (ve çerçeve boyutu) idi. Aynı şeyin 2018'de de olacağını düşünüyoruz, bu nedenle Pixel 3 ve Pixel 3 XL arasında seçim yapıyorsanız, bu sadece daha küçük veya daha büyük bir telefon isteyip istemediğinize (veya çentiği beğenip beğenmediğinize) karar verme meselesidir. .

Pixel 2'den (veya Pixel 2 XL) Pixel 3'e (veya Pixel 3 XL) yükseltmeye değip değmeyeceği, muhtemelen zor bir çağrı olacaktır - Google kablosuz şarj veya gerçek bir sürpriz gibi bir şey sunmadıkça, siz ' Muhtemelen bir yıl daha iyi olacak.

Kesin olan şu kibaşlatma olayıPixel 3 ve Pixel 3 XL için bakmaya değer olacak ve elbette tüm duyuruları burada gerçekleştikçe size getireceğiz. Google her zaman Pixel telefonların Android telefonların olabileceklerinin en iyisini temsil etmesini istemiştir ve 2018 farklı görünmüyor.

  • 2019'un ilk beş 5G telefonu: Galaxy S10, OnePlus 7, Huawei P30 ve daha fazlası