Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Pixel 3, Made By Google etkinliğinde bir kulaklık girişi olmayan tek yeni cihaz olmayacak

Pixel 3, Made By Google etkinliğinde bir kulaklık girişi olmayan tek yeni cihaz olmayacak

USB-C kulaklıklara geçişe umutsuzca direniyorsanız, muhtemelen yarın 9 Ekim 2018'de yapılacak Made By Google donanım etkinliğinde duyurulacak yeni ChromeOS tablet setini vermek isteyeceksiniz.


Pixel Slate olarak adlandırılan yeni cihaz, bağımsız bir tablet olarak veya bir klavye kılıfına yerleştirilip dizüstü bilgisayar gibi kullanılabilir. Ayrıca, 3,5 mm bağlantı noktasını USB-C kulaklıkları ve kablosuz ses donanımı lehine terk edecek, yeni sızan görüntüler onaylıyor.

  • Google Pixel 3 çıkış tarihi, fiyatı ve özellikleri
  • Google Pixel C tablet incelemesi

Google, geçen yıl Pixel 2 ve Pixel 2 XL telefonlarından endüstri standardı 3,5 mm kulaklık bağlantı noktasını düşürerek akıllı telefon sahiplerini USB-C kulaklıklara veya Bluetooth kulaklıklara itti. Neyse ki, geçişi kolaylaştırmaya yardımcı olmak için kutuya bir USB-C - 3,5 mm jak adaptörü dahil edildi.

Firma ayrıca kendi birinci taraf yeni nesil kablosuz çözümünü de tanıttı.Google Piksel Tomurcukları- sorunsuz Bluetooth bağlantılarının yanı sıra Google Asistan'a hızlı erişim vaat ediyordu.

Bugünün en iyi Google Pixel Buds fırsatları Google Pixel Buds In-Ear True ... argos.co.uk179,99 GörünümAmazon UK Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pixel 3 ve Pixel 3 XLGeçen yılki adaptörün yanı sıra kutuya bir çift kablolu USB-C kulaklık dahil edecek şekilde geniş uçludur.


En son sızıntılara göre, daha önce 'Nocture' kod adıyla bilinen Google'ın Pixel Slate, 3,5 mm'lik bağlantı noktasından da vazgeçecek.alay konusudiğer şirketlerin ilk Pixel lansmanı sırasında yaptıkları.

Başka bir yerde, en son sızan görüntüler Pixel Slate'in 3: 2 en boy oranına sahip olacağını ortaya koyuyor - Pixel C'de kullanılan 1: 1.41 en boy oranından farklı.


Google Pixel Slate

Pixel Slate olarak adlandırılan tamamen yeni ChromeOS tablet, iPad Pro ve Microsoft Surface Pro'ya rakip olacak şekilde tasarlanmıştır (her ikisi de endüstri standardı 3,5 mm kulaklık bağlantı noktası içerir)


Hibrit gadget, aşağıdakine benzer yeni nesil bir kalemi destekleyecektir.Apple KalemveyaMicrosoft Yüzey Kaleminotlar, karalamalar ve çizimler için kullanılacak. Aynı zamanda öne bakan stereo hoparlörler, parmak izi tarayıcı ve hücresel bağlantı özelliklerine sahiptir.

Google Pixel Slate, 16 GB'a kadar RAM ve Intel i7 yonga setini bir araya getiren çeşitli konfigürasyonlarda gönderilmek üzere önerilmiştir;iPad ProveYüzey Pro 6.

Tarafından yayınlanan yeni resim grubuMySmartPrice, Slate için tasarlanan yeni klavye kılıfının eski moda bir daktilo gibi yuvarlak tuşlara sahip olacağını onaylıyor. Bunlarla ilgili yargıda bulunacağızçokYeni klavye kapağındaki birkaç cümleyi karıştırana kadar alışılmadık tuşlar, ancak kesinlikle görsel olarak çarpıcı görünüyor.

Google Pixel Slate


Google'ın yeni klavye aksesuarı kesinlikle farklı görünüyor ...

Pixel Slate aksesuarında, verileri tablete aktarmak için dört pogo pini bulunur. Klavyede Google Asistan'ı başlatmak için özel bir tuş var ve bu yeni gadget'taki yapay zeka destekli sanal asistanın önemine işaret ediyor.

Amazon'un origami kılıfları gibiKindle serisi, aksesuarın üst kısmı Google Slate'i desteklemek için katlanabilir, böylece dizüstü bilgisayar yedek olarak kullanılabilir.

Detayların geri kalanını 9 Ekim 2018'de Made By Google etkinliğinde öğreneceğiz.