Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Pixel 3 XL vs iPhone XS Max: Apple ve Google'ın en büyük telefonları, kafa kafaya

Pixel 3 XL vs iPhone XS Max: Apple ve Google'ın en büyük telefonları, kafa kafaya

Akıllı telefonlar için harika bir yıl oldu, tüm büyük isimler 2018 için yeni telefonlar çıkarıyor ve 2018'de gördüğümüz en büyük cep telefonlarından ikisiPixel 3 XLGoogle'dan veiPhone XS MaxApple'dan. Ama hangisi aslında en iyisi?

Burada, tasarım ve kaplamadan kaputun altındaki bileşenlere kadar önemli tüm kategorilerde Pixel 3 XL'yi iPhone XS Max ile karşılaştıracağız. Bu telefonlardan birini satın almayı düşünüyorsanız, bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Pixel 3 XL vs iPhone XS Max: Tasarım

Pixel 3 XL

Pixel 3 XL


Hem Pixel 3 XL hem de iPhone XS Max, öncekilerle ilgili yinelemeli güncellemeler sunar -Pixel 2 XLveiPhone Xsırasıyla - bu telefonların tasarımlarını çok tanıdık bulacaksınız. Pixel 3 XL, Pixel 2 XL ile karşılaştırıldığında daha büyük bir ekran ve yeni bir çentik sunarken, iPhone XS Max, iPhone X'in daha büyük bir kopyası gibidir.

Her iki telefon da fevkalade iyi tasarlanmış: Google'ın bu yıl daha dayanıklı ve dokunuşu daha iyi hale getirmek için geliştirdiğini söylediği Pixel 3 XL'nin (ve diğer tüm Pixel telefonların) arkasındaki iki tonlu dokuyu seviyoruz. 6,3 inç, 1440 x 2960 piksel ekranın ön tarafındaki çentik biraz büyük görünüyor, ancak bununla yaşayabileceğimizi varsayıyoruz. Beyaz, siyah ve açık pembe renk seçenekleridir.


Yine de tasarım açısından bir kazanan seçmek zorunda olsaydık, uzay grisi, gümüş ve altın renklerinde mevcut olan 6.5 inç, 1242 x 2688 piksel ekranı iPhone XS Max'i seçerdik - bu mükemmel görünümlü bir cam ve alüminyum teknoloji levhası. , eğriler ve kenarlar ve bir ekran çentiği ile doğru yerde ve birbiriyle güzel orantılı. Tasarımın 2017'den beri pek değişmediğinden şikayet edebilirsiniz, ancak neden kazanan bir formülle uğraşasınız ki?

Bugünün en iyi Google Pixel 3 XL fırsatları Google Pixel 3 XL Akıllı Telefon ... Amazon Prime 219,95 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Google Pixel 3 XL Kilidi Açıldı ... Amazon Prime 239,95 $ 224 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Google - Pixel 3 XL Fabrikası ... Amazon Prime 259,95 $ 228 $ Görüntüle Google - Pixel 3 XL Fabrikası ... Amazon Prime 229 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatları için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pixel 3 XL vs iPhone XS Max: teknik özellikler

iPhone XS Max


iPhone XS Max (sol) ve iPhone XS (sağ)

Akıllı telefonlar arasında özellikleri karşılaştırmak, özellikle Apple söz konusu olduğunda her zaman zordur (Android rakiplerinden biraz farklı bir parametre kümesi kullanır). Teknik özellik listeleri, her üreticinin masaya getirdiği çeşitli yazılım ve donanım optimizasyonlarını hesaba katmaz, ancak bunlar size telefonunuzun ne kadar hızlı ve güçlü olacağına dair iyi bir fikir verebilir - ve bu iki telefon en üst düzeydedir. yığın.

İPhone XS Max, Apple'ın yeni A12 Bionic çipi ile birlikte geliyor ve bu çip, 2017 telefonlarından performans açısından yaklaşık yüzde 15'lik bir artış sağlaması gerektiğini söylüyor (grafik bölümünde daha fazla bir çarpma ile). Bu, 4GB RAM ve 64GB, 256GB veya 512GB dahili depolama ile eşleşir.

Google Pixel 3 XL, en yeni Snapdragon 845'in yanı sıra 4 GB RAM ve 64 GB veya 128 GB dahili depolama (bunu genişletmek için hafıza kartı yuvası olmadan) ile birlikte gelir. Ham hız açısından Apple telefon burada bir avantaja sahip gibi görünüyor, ancak Pixel 3 XL de atabileceğiniz her şeyle ve daha sonra bazılarıyla baş edebilecek.


Pixel 3 XL vs iPhone XS Max: özellikler

Pixel 3 XL

Pixel 3 XL

Pixel 3 XL'nin arkasındaki tek lensli 12,2 MP kamera, iPhone XS Max'in arkasındaki çift lensli 12 MP + 12 MP kameraya karşı duruyor. Google'ın görüntü işleme algoritmalarının yetenekleri göz önüne alındığında, bunun yaklaşık olduğunu düşünüyoruz - gerçek, 2x optik yakınlaştırmaya ihtiyacınız varsa, iPhone'da bulunan çift lensli optiklere ihtiyacınız var, ancak sahip olduğunuz sınırsız Google Foto depolama alanını indirmeyin Pixel 3 XL.

Diğer yerlerde özellikler genel olarak karşılaştırılabilir: kablosuz şarj, IP68 su geçirmezlik ve toz geçirmezlik ve bu el cihazlarının her ikisinde de bulunan diğer tüm zil ve ıslıklara sahipsiniz. Apple ve Google'ın şu anda üretebileceği en iyi mobil teknolojilerdir ve özellikler listesinde gösterilir.

Elbette, dikkate alınması gereken iOS ve Android arasındaki büyük sorun da var. Her ikisi deAndroid 9 PastasıveiOS 12Bu yıl, 'dijital sağlığınızı' yönetmenize ve akılsızca bir telefon ekranına bakmaya daha az zaman ayırmanıza yardımcı olacak araçlar da dahil olmak üzere bazı yeni yazılım özelliklerini tanıttı - ancak muhtemelen hangisini tercih ettiğinizi zaten biliyorsunuz. Pixel telefonlarda Android'in avantajı, Google bunları yayınlar yayınlamaz herhangi bir bloatware ve hızlı güncellemeler almamanızdır.

Bugünün en iyi Apple iPhone XS Max fırsatları 25 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Apple iPhone XS Max, 64GB, ... Amazon Prime $ 544,99 $ 479,01 Apple iPhone XS Max, 64GB, ... Amazon Prime $ 486,05 İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple iPhone XS Max, 64GB , ... Amazon Prime $ 544,99 $ 503,86 Apple'ı Görüntüle iPhone XS Max, 64GB, ... Amazon Prime 529,90 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pixel 3 XL vs iPhone XS Max: fiyat ve karar

iPhone XS Max

iPhone XS Max

Pixel 3 XL ve iPhone XS Max fiyatlarının aylar içinde biraz dalgalanmasını bekliyoruz - en güncel fiyatlar için bu sayfadaki widget'ları kontrol edin. Piyasaya sürüldüğünde, iPhone XS Max'in 64GB versiyonu, Pixel 3 XL'in 64GB versiyonundan 230 £ veya 200 $ daha pahalıydı ve bu, karar vermenizde bir faktör olabilir.

Bununla birlikte, bu telefonları önemli alanların çoğuna bölmek zor. Android hayranları için Pixel 3 XL, en üst düzey saf Android deneyimidir - birinci sınıf donanım, doğrudan Google'dan en son yazılım güncellemeleri, çok fazla güç ve hareket halindeyken en iyi fotoğraflar için bol miktarda kamera hilesi (artı sınırsız bulut depolama alanı) bu görüntüler).

Öte yandan iPhone XS Max, iOS severler (özellikle büyük ekranı sevenler) için en iyi telefon - tasarımı Pixel 3 XL'den daha çekici ve kaputun altında daha da fazla güce sahip. Bu telefonlardan herhangi biri, gerçekten de yıllarca size çok iyi hizmet edecek.