Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Pixel 5 ve Pixel 4a 5G çıkış tarihi sızdırıldı - Google tarafından

Pixel 5 ve Pixel 4a 5G çıkış tarihi sızdırıldı - Google tarafından

Google az önce açıkladıPixel 4a- bütçeye uygun bir akıllı telefoniPhone SEve yakın zamanda yayınlandıOnePlus Kuzeyparaları için bir kaçış. Salgın nedeniyle lansman ertelendi, bu da genellikle Ekim ayında piyasaya sürülen bir sonraki amiral gemisi tarafından hızlı bir şekilde takip edileceği anlamına geliyor.


Google, ne zaman bekleyebileceğimiz konusunda resmi bir açıklama yapmadı.Pixel 5, ancak daha önce benzeri görülmemiş bir hamle yaptı.Piksel 4ve Pixel 4 XL şimdiden lansmanın yakında olduğunu gösteriyor ve şimdi çıkış tarihi teknoloji devinin kendisinden kaçmış gibi görünüyor!

9to5Googleokuyucularından birinin Google Fransa'nın web sitesinde birşimdi düzenlenmiş blog yayınıPixel 4a duyurusu. Söz konusu paragrafın sonunda, gönderi hem Pixel 4a 5G modeli hem de Pixel 5 için ön sipariş tarihinden bahseder.önbelleğe alınmış sayfa buradave aşağıdaki ekran görüntüsünü açtık.

Pixel 5 ve Pixel 4a 5G ön sipariş tarihi

(Resim kredisi: 9to5Google)
  • Oyuncuların seveceği, sahip olunması gereken özelliklerle Xbox Series X'te PS5 alkışlıyor
  • PS5'in kazanan Xbox Series X'e meydan okuma stratejisi hayranları 'şok edecek' 😲

Görünüşe göre hem Pixel 4a 5G hem de amiral gemisi Pixel 5, eğer doğruysa 8 Ekim'de ön sipariş verebilecek. Site ayrıca iki telefonun yan yana bir görüntüsünü yükleyerek hayranlara cihazlara (en küçük) ilk resmi bakışı sağladı.


Google, tarihler hakkında yorum yapmayı veya 9to5Google'a ulaştığında bu bölümün kaldırılmasını reddetti, ancak bu, hayranlar tarafından artık 'resmi' ön sipariş tarihleri ​​olarak kabul edilecek tarihlere ilişkin heyecanı bastırmayacak.

Pixel 5, Google bu yıl orta seviye pazarı hedeflemeyi seçtiğinden, her zamanki premium amiral gemisi olmayacak.Pixel 3aŞirket için bugüne kadarki en başarılı cep telefonu oldu, bu yüzden Google'ın maliyetli özellikleri bırakarak akıllı telefonunun bir sonraki yinelemesiyle stratejisini değiştirdiği görülüyor. Pixel 4a sizi baştan çıkarmak için yeterliyse ve Pixel 5 konusunda telaşlanmadıysanız, 1 Ekim'de Birleşik Krallık'ta ve 20 Ağustos'ta ABD'de 349 £ ve 349 $ fiyatıyla bütçe ahizesini alabilirsiniz. sırasıyla.

Bugünün en iyi Google Pixel 4 fırsatları Google Pixel 4 128 GB Verizon ... Amazon Prime 450 $ Google Pixel 4 Google Store'u Görüntüle799 GörünümGoogle Pixel 4 Verizon Wireless 799,99 $ Google'ı Görüntüle - Pixel 4 64 GB - Sadece ... En İyi Satın Al 799,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:9to5Google