Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Pixel Slate vs Surface Go vs iPad: uygun fiyatlı 2'si 1 arada tabletler savaşı

Pixel Slate vs Surface Go vs iPad: uygun fiyatlı 2'si 1 arada tabletler savaşı

Bir dizüstü bilgisayar olarak ikiye katlanabilen uygun fiyatlı bir tablet için pazardaysanız - klipsli klavyenin eklenmesiyle - her zamankinden daha fazla seçeneğiniz var. Burada, bu kategorideki en iyi cihazlardan üçüne sahibiz:Pixel Slate,Yüzey Git, ve2018 iPad.

Üçü de tablet modunda veya bir klavye eki ile çalışabilir, üçü de size geniş bir uygulama ve özellik yelpazesi sunar ve üçü de güçlü itibara sahip teknoloji şirketleri tarafından yapılır. Peki sizin için en uygun cihaz hangisi? Karar vermenize yardımcı olacağız.

Pixel Slate, Surface Go vs iPad 2018: Tasarım

Pixel Slate

Pixel Slate


Google, Microsoft ve Apple'daki tasarım ekiplerine tam not, çünkü bunlar üç güzel görünümlü tablet melezi. Bu kalın çerçeveler ve ana sayfa düğmesi ile belki de en eski görünen iPad, ancak bu üç cihazın da görünüşünü seviyoruz.

Pixel Slate, 7 mm (0,28 inç) kalınlığa ve 721 gram (1,6 pound) ağırlığa sahip 12,3 inç, 3.000 x 2.000 piksel dokunmatik ekran (inç başına 293 piksel) taşır. Google'ın gece mavisi olarak adlandırdığı tek bir renk seçeneği var ve bu renklendirme Pixel Slate Klavye'ye de taşınıyor.


Surface Go, Pixel Slate'ten biraz daha kalın olmasına rağmen (daha güçlü bileşenlerle başa çıkmak için) 10 inç, 1.800 x 1.200 piksel dokunmatik ekran (216 ppi) getiriyor: 8,3 mm (0,33 inç). 522 gramdan (1.2 pound) başlayarak daha hafiftir. Siyah, platin, bordo ve kobalt mavisi Surface Go Signature Type Kapağını (ve Surface Pen'i) alabilmenize rağmen tek bir renk var.

Son olarak, inceliğinde iki rakibi arasında oturan 9.7 inç, 2.048 x 1536 piksel dokunmatik ekrana (264 ppi) ve 7,5 mm (0,3 inç) kalınlığa sahip iPad. 2018 iPad'i gümüş, altın veya uzay grisi olarak satın alabilirsiniz.


Günün en iyi Google Pixel Slate teklifi 159 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Google Pixel Slate 12.3 '... Walmart799 509 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Google Pixel Slate 12,3 İnç ... Amazon Prime 999 $ 749 $ Google 12.3 'Pixel Slate BHPhoto’yu Görüntüle799 Görünümİndirimli Fiyat Google Pixel Slate 12,3 İnç ... Amazon Prime 1.148,98 $ 990 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pixel Slate, Surface Go vs iPad 2018: Teknik Özellikler

Yüzey Git

Yüzey Git

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak bu cihazlar için bir dizi spesifikasyon seçeneğiniz vardır: Pixel Slate, Intel Celeron işlemci veya 8. nesil Intel Core m3, i5 veya i7 işlemcilerle birlikte gelir. Bu, 4GB, 8GB veya 16GB RAM ile eşleştirilirken, depolama seçeneği 32GB, 64GB, 128GB veya ağır bir 256GB'dir.

Over to the Surface Go, bir Intel Pentium Gold 4415Y CPU, 4GB veya 8GB RAM ve 64GB veya 128GB depolama alanı ile sizinki. Bir Yüzeyden daha fazla etkiye ihtiyacınız varsa, bir göz atmanız gerekecek.Surface Pro seçimleriyerine.


İPad ile, içinde bir A10 Fusion çipiniz var (içindeki çipten bir nesil daha eskiiPhone XS), 2GB RAM ve 32GB veya 128GB dahili depolama. Microsoft'un Surface serisinde olduğu gibi, daha iyi özelliklere ihtiyacınız varsa göz atabileceğiniz daha yetenekli bir Pro iPad serisi var.

Peki en iyisi hangisi? Pixel Slate, Surface Go veya 2018 iPad'den daha iyi özelliklerle yapılandırılabilir, ancak daha önce de söylediğimiz gibi, Microsoft ve Apple'ın bir yükseltmeye ihtiyacınız varsa Pro serileri mevcuttur. İyi haber şu ki, cihaz seçiminiz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir şeyler bulabilmelisiniz.

Günümüzün en iyi Surface Go fırsatları 57 Amazon müşteri yorumu Microsoft Surface Go Tablet, ... Amazon Prime 469,50 $ Microsoft Surface Go (Intel ... Amazon Prime $ 479 Görüntüle Microsoft Surface Go - Tablet ... Walmart499,69 ABD doları GörünümMicrosoft Surface Go - 128 GB Microsoft US549,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Pixel Slate vs Surface Go vs iPad 2018: özellikler

iPad 2018

iPad 2018

İşletim sistemi seçimi, cihaz seçiminizde büyük bir rol oynayacaktır: Pixel Slate'in Android uygulama desteğine sahip hafif, web tabanlı Chrome OS'sini mi istiyorsunuz? Surface Go'da Windows 10'un hayranı mısınız? Yoksa iPad'de çalışan Apple'ın iOS'undan daha mı rahatsınız?

Her üç seçenek de artık cilalı ve olgun. Windows 10 belki de en çok yönlü olanıdır - masaüstü uygulamalarını çalıştırma ve tam bir web deneyimi. Chrome OS, bir dizi Android uygulamasıyla web tabanlı çalışmak için mükemmeldir ve Windows gibi yavaşlamaz. Ve iOS, harika bir uygulama seçkisiyle saf tablet çalışması için en iyisidir.

Ne yazık ki burada kablosuz şarj yok ve su yalıtımı da yok. Pixel Slate ve iPad'in kilidi parmak iziyle açılabilir; Surface Go bunun yerine yüz tanıma kilidini seçer (veya sadece bir PIN ya da parola girebilirsiniz). Pil ömrüne gelince, Google, Pixel Slate için 10 saate kadar bir 'kullanım süresi', Microsoft, Surface Go'nun 9 saatlik video oynatma için sürebileceğini ve Apple'ın iPad'de 10 saate kadar video izlemeyi aktaracağını söylüyor.

Burada öne ve arkaya bakan kameralar var - her ikisi de Pixel Slate'de 8MP model, Surface Go'nun önünde 5MP kamera ve arkada 8MP kamera var, 2018'de piyasaya sürülen iPad'de 8MP kamera var. arkada ve ön tarafta 1,2 MP kamera. Tabletinizle gerçekten fotoğraf çekmeniz gerekiyorsa - veya sadece birkaç görüntülü görüşme yapmak istiyorsanız - bu cihazların hepsi işe hazır.

Bugünün en iyi Apple iPad 2018 fırsatları 333 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pixel Slate, Surface Go vs iPad 2018: Karar

Pixel Slate, Surface Go vs iPad 2018

Pixel Slate, Surface Go vs iPad 2018

Bunların tümü, sizi hayal kırıklığına uğratma veya satın alma işleminizden sizi hayal kırıklığına uğratma olasılığı olmayan harika cihazlardır. Pixel Slate'in tam bir masaüstü web deneyimi sunma şeklini ve ayrıca Android uygulamaları seçeneğini de seviyoruz, ancak ne Chrome OS ne de Android uygulamaları tablet kullanımı için gerçekten iyi yapılandırılmamış.

Bu arada iPad uzun zamandır piyasadaki en iyi tablet olmuştur: iOS ve üzerinde çalışan birçok harika uygulama taşınabilir bir dokunmatik ekran için mükemmeldir. Bir klavye takmak ve onu daha çok bir dizüstü bilgisayar olarak kullanmak isteyeceğiniz kadar yetenekli değil, ama işi yapacak.

Windows 10, hem bir tablet işletim sistemi hem de bir masaüstü işletim sistemi olarak rolünü geliştirmeye devam ediyor - her ikisinde de gerçekten mükemmel olmadan her ikisinde de yetkin. Windows konusunda rahatsanız ve masaüstü uygulamalarının gücüne (artı tam bir masaüstü web deneyimine) ihtiyacınız varsa, o zaman bu bariz bir seçimdir. Bir tablet olarak çalışırken o kadar yetenekli değil, en azından birkaç Windows uygulaması tabletlerde çalıştırılmak üzere yazılıyor.

Fiyatı da unutmayın - hem Surface Go hem de iPad, pazarın bütçe ucunda (sırasıyla Surface Pro'ların ve iPad Pro'ların altında) konumlandırılırken, Pixel Slate daha çok birinci sınıf bir cihazdır. Bu ürünleri karşılaştırırken klavye kapakları ve ekran kalemleri gibi aksesuarların fiyatını hesaba kattığınızdan emin olun.

  • İPad Pro ve Surface Pro'yu başa baş koyuyoruz