Close

Plantronics BackBeat FIT incelemesi

Plantronics BackBeat FIT fiyatları 878 Amazon müşteri yorumu Image 1 of 4

Plantronics BackBeat FIT incelemesi

Plantronics BackBeat FIT incelemesi
Resim 2/4

Plantronics BackBeat FIT incelemesi

Plantronics BackBeat FIT incelemesi
Resim 3/4

Plantronics BackBeat FIT incelemesi

Plantronics BackBeat FIT incelemesi
Resim 4/4

Plantronics BackBeat FIT incelemesi


Plantronics BackBeat FIT incelemesi

Koşmak için bir çift kablosuz kulaklık arıyorsanız, Plantronics BackBeat FIT incelememize göz atın.

Bluetooth kulaklıklar genellikle zayıftır. Pil ömrü ve ağırlık arasındaki uzlaşmalar zordur, Bluetooth'un bugginessi ise onları kötü davranmaya dönüştürür.

Bununla birlikte, Plantronics BackBeat FIT kablosuz stereo kulaklıklar, bu büyük zorlukları hızlı bir 10k hızında aşar - yani bunlar,koşu için en iyi kulaklık.


Plantronics BackBeat FIT kablosuz stereo kulaklık: Boyutlandırın ve oluşturun

BackBeat FIT'ler hakkında fark edeceğiniz ilk şey boyutlarıdır - beklediğiniz kadar büyük değillerdir. Plantronics'in onları nasıl bu boyutta yaptığı ve 8 saatlik iddia edilen bir pil ömrü ile 24 gram ağırlığa sahip olduğu açıkçası büyücülük ve biz burada tartışmıyoruz.

Cidden, göze batmayanlar ve birçok kablolu alternatifle aynı ağırlıkta. Ayrıca sıvıların ve suyun akmasına yardımcı olmak için bir p2i kaplamasıyla ter geçirmez olduklarını iddia ediyorlar. Duşların test sırasında kesinlikle hiçbir etkisi olmadı ve FIT'ler yılmadan devam etti.

FIT'ler, kullanıcının boynunun arkasından geçen kulaklıklar arasında esnek bir bant konektörüne sahiptir. Aslında, gerektiği gibi 'telefonları çalıştıranların rasgele çıkarılmasına ve yeniden çıkarılmasına izin vermek için sert bir bandı tercih ediyoruz, ancak bu kişisel bir şey.

Kablonun arka kenarında yansıtıcı bir çizgi var, bu da geceleri çalışırken düzleşmek için bir neden daha az ve bu nedenle geniş ölçüde alkışladığımız bir şey. Esnek bant, özellikle bir kapüşon veya yüksek yaka takıyorsanız, biraz sallanabilir, ancak uyum nadiren tehlikeye atılır ve asla kendilerini güvensiz hissetmezler.

Plantronics BackBeat FIT kablosuz stereo kulaklık: Konfor

Düşük ağırlık göz önüne alındığında, bunlar oldukça rahat. Kritik olarak sabit kalırlar - kesinlikle normal koşu sırasında. Bunları birkaç yarı maraton mesafesinde olaysız kullandık ve 8 saatlik pil ömrü, istenirse en yavaş olanın bile tam bir maratonu tamamladığını görmelidir.

Diğer taraftan, yeniden şarj etmeniz gerekmeden neredeyse bir hafta önce melodiler çalmak gerekiyor - bir mikro USB aracılığıyla, bu yüzden garip şarj cihazı da saçma değil.

Başlangıçta telefon kontrollerinin müdahaleci olacağından endişeliydik - BT kulaklıkları tasarlarken klasik bir hata, mümkün olan tüm kontrol gereksinimlerini denemek ve hemen elde etmek, birinin hangi düğmeye bastığınızı bulmak için bunları kaldırmak zorunda kalmasına yol açmaktır.

Ancak Plantronics, müziğe adanmış büyük merkezi düğmeleri (sol taraf, tek basış çal / durdur, çift ileri ve üçlü geri) ve çağrıları yanıtlamak için sağdaki düğmeleri tutarak iyi bir iş çıkardı. Plantronics gibi bir Bluetooth kulaklık üreticisinden beklediğiniz gibi, oldukça sezgisel ve arama içi ses kalitesi tamamen iyi.


Plantronics BackBeat FIT kablosuz stereo kulaklık: Dayanıklılık

Uzun ömürlülük, Backbeat Fit'in esnekliğinin ön plana çıktığı yerdir. Koşu ceketinin cebine sıkıştırılan test modelleri, hıçkırmadan adil bir şekilde dayak yedi. Ürünle birlikte verilen neopren kol bandı akıllı telefonunuzu korur ve kulaklıkları saklamak için tersine döner, bu da hoş bir dokunuş.

Şirket, 8 saat dinleme süresi, 6 saat konuşma süresi ve 14 gün bekleme süresi alacağınızı iddia ediyor, bunun doğru olduğunu söyleyebiliriz.

Dinleme süresi kesinlikle açık veya yakın ve spor çantanızdaki pilin buharlaşmasını durduran DeepSleep hazırda bekletme modu sayesinde bekleme süresi sonsuza kadar devam ediyor. Plantronics'e göre, FIT'leri altı aya kadar şarjlı tutacak.

Plantronics BackBeat FIT kablosuz stereo kulaklık: Ses kalitesi

Ses kalitesi yeterince iyi ve spor uygulamaları için kesinlikle yeterince iyi. Bunları tüpler ve trenler üzerinde test etmek, çok gürültülü ortamlarda ses yetersizliğini ortaya çıkarır ve tam bas etkisini elde etmek için kendinizi kulak kanallarınıza ittiğinizde bulacaksınız.

Plantronics'e göre burada hava geçirmez bir contanın olmaması bir özelliktir, böylece koşucular yaklaşan trafiği duyabilir. Genel olarak, çok sayıda düşük uçlu oldukça düz bir ses, ancak burada Beats benzeri bir şey yok. Açıkça kalmadan kaliteli. Spor hedef pazarı göz önüne alındığında, bu oldukça iyi.

Plantronics BackBeat FIT kablosuz stereo kulaklık: Karar

Kablosuz çalışan kulaklıkların peşindeyseniz, bunların istek listenizin en üstüne yakın olması gerekir. Hafiftirler, kullanımı kolaydır, zahmetsizce yerinde kalırlar ve pil ömrü mükemmeldir.

Mavinin yerine yeşili tercih ederdik ve fiyat açısından bunlar daha ucuz olabilir, ancak temel teknoloji, şiddetli yağmurda kış antrenmanlarında bile iyi durumda. Hatta zindelik izin verdiği sürece, telefon görüşmeleri cevaplayabilir ve aynı zamanda düzgün bir sohbet edebilirsiniz ...

Plantronics BackBeat FIT kablosuz stereo kulaklık çıkış tarihi: Mayıs 2014

Plantronics BackBeat FIT kablosuz stereo kulaklık fiyatı: £ 120