Close

Plantronics BackBeat PRO incelemesi

Plantronics BackBeat PRO anlaşmaları 1 Amazon müşteri incelemesi Resim 1/4

Backbeat Pro incelemesi


Resim 2/4

Backbeat Pro incelemesi

Resim 3/4

Backbeat Pro incelemesi

Resim 4/4

Backbeat Pro incelemesi

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Bluetooth kulaklıklar tek bir şarjla gerçekten 24 saat dayanabilir mi? Plantronics BackBeat PRO incelememizde öğrenin.


Kablosuz bağlantı ve aktif gürültü engelleme, pil ömrünü azaltır, ancak Plantronics, en son Bluetooth kulaklıklarının hem 24 saat kesintisiz çalışabileceğini hem de bunu yaparken kulağa iyi geldiğini düşünüyor. £ 199'dan biraz daha pahalıdırlar.Sony MDR-ZX750BNve daha ucuzBeats By Dre StudioHer ikisi de benzer özellikler sunuyor, ancak aynı radikal pil ömrü iddiasında bulunmuyor.

NFC ve AptX kesinlikle hoş karşılanan özelliklerdir ve tasarım, kulak kaplarınızda dönen oynatma kontrolleri ile abartısız bir kulaklık şampiyonuna işaret eder. Öyleyse bakalım her şey artıyor mu ...


Plantronics BackBeat PRO: Konfor

Kulak üstü kulaklıklar, kutularınızdaki sesi izole etmede harikadır, ancak genellikle rahatlık için harika değildir. BackBeat PRO, kulaklıkların etrafındaki ve kafa bandındaki yumuşak dolgu sayesinde uzun süreli dinleme için gerçekten iyidir. Pil, bazı istenmeyen ağırlıklara katkıda bulunur, ancak genel olarak şaşırtıcı bir şekilde giyilebilirler.

Her fincandaki diskler aslında bir jog tekerleği ve döner ses kontrolüdür, bu da uzaktan çalıştırmayı genellikle bulduğunuz olağan sıralı kontrollerden çok daha az zahmetli hale getirir ve aslında isteğe bağlı kulaklık kablosuyla birlikte verilir.


Plantronics BackBeat PRO: Özellikler

Buradaki iki başlık özelliği Bluetooth bağlantısı ve aktif gürültü engellemedir, ancak bu hikayenin sonu değil. Gelişmiş Bluetooth, 100 metrelik bir menziliniz olduğu anlamına gelir; bu, bu uygulamada belki de aşırıdır ve bir AptX kaynağına güvenilir veri aktarımı sağlayan AptX'i içerir.

ANC (aktif gürültü engelleme) ayrıca, Bose QC15'lerimizin paralarının karşılığını almasını sağlayacak kadar etkilidir, ancak yeni QC25'lerin kale direklerini tekrar hareket ettirme olasılığı yüksektir. Plantronics'in sahip olduğu bir avantaj ise çok daha uzun ömürlü bir batarya ve Bose'un aksine batarya bittiğinde oyun bitmiyor. İsteğe bağlı 3,5 mm kabloyu kullanarak müziğinizi arka plan gürültüsüyle duymaya devam edebilirsiniz.

Batarya ayrıca microUSB portu üzerinden çok hızlı şarj oluyor gibi görünüyor (dolu bir depo için üç saat) ve belirtilen 60 saatlik gürültü iptali veya 21 günlük bekleme süresi, şimdiye kadarki testlerimizin gücüne inandırıcı.


Plantronics BackBeat PRO: Ses kalitesi

Plantronics en çok oyun kulaklıkları ve telekom cihazları ile tanınır, bu nedenle odyofilinin iddialarının kulaklıkları kadar içi boş görünmesini bekleyebilirsiniz, ancak durum hiç de öyle değil. Keskin bir tizle birlikte sağlam ve hızlı bir bas tepkisi var, bu biraz agresif, ancak asla ıslıklı veya sıçrayan. Orta banttaki vokaller ve enstrümanlar da karışımda açıkça tanımlanmıştır.

Beats by Dre Studio'nun basta daha güçlü bir zıplaması varken, burada yumuşak caz ve klasik için yeterince sıcaklık var. Hızlı stil ve net tiz belki de gitar ve canlı müziğe en uygun olanıdır.

Ayrıca, yan taraftaki o büyük ses çarkını çevirdiğinizde yüksek sesle çalıyorlar, ancak bu, sürücünün biraz agresif doğası size biraz daha hakim olmanızı hatırlattığı zamandır.

Plantronics BackBeat PRO: Karar

Kulaklıklar giderek daha fazla moda aksesuarı olarak kabul edildiğinden, bu oldukça düz ve hacimli plastik kutular dezavantajlıdır. Ancak aradığınız kablosuz rahatlığı ve sağlam ses kalitesiyse, doğru yere geldiniz. Etkileyici pil ömrü, sınıfının lideri Bose QC25'e göre bir avantajdır ve güçlü sesleri Beats Studio ile kolayca aynı seviyededir, ancak Plantronics'in daha keskin fiyatlandırması bunları daha mantıklı bir satın alma haline getirir.

Plantronics BackBeat PRO çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Plantronics BackBeat PRO fiyatı: £ 199