Close
  • Ana
  • /
  • Internet
  • /
  • Yakınlaştırma aramanızdan çılgınca oynayın - bu yeni araç sayesinde kimse bilmeyecek

Yakınlaştırma aramanızdan çılgınca oynayın - bu yeni araç sayesinde kimse bilmeyecek

Ferris Bueller, bir günlük işten çıkmanın kralıydı. Onun ayrıntılı planlarıFerris Bueller'in izin günüBiri kontrol ederse, yatakta hala hastaymış gibi görünmesi için kasnaklara bağlı teyp kayıtları ve gerçek boyutlu mankenler içeriyordu. Uzaktan eğitimle nasıl başa çıkacağını merak ediyorum.


Sorun – veya adanmışlar için fayda – telefon konferansından farklı olarak, görüntülü aramaların yüzünüzü ve çevrenizi görebilmesidir. Bu, yalnızca çizgide olmanız değil, aynı zamanda nişanlı ve şık görünmeniz gerektiği anlamına gelir (en azından belden yukarısı). Zoomrecorder hakkında bir e-posta alana kadar bunun bir yolunu göremedim.

Yazılım (adından da anlaşılacağı gibi) kayıt yapmak için tasarlanmıştır.yakınlaştırkatılamadığınız aramaları kaydedin ve daha sonra tekrar izleyebilmeniz için kaydedin. Çakışmalar veya saat dilimi sorunları nedeniyle yaygın bir soruna mantıklı bir çözümdür. Bir video robotu sizin adınıza aramada oturum açar ve video, ses ve sohbet penceresi dahil olmak üzere olan her şeyi kaydeder.

yakınlaştırma kaydedici

Sadece aramanızın ayrıntılarını ekleyin ve gerisini Zoomrecorder halleder


(Resim kredisi: Zoomrecorder)

Tek yapmanız gereken web sitesine giriş yapmak ve toplantınızın saat, tarih, toplantı kimliği ve şifre gibi ayrıntılarını girmek. İşin ilginç yanı, toplantı sırasında kendi yerinizde göstermek için bir video avatarı da kaydedebilirsiniz. Bu, 60 saniyeye kadar, arama devam ettiği sürece tekrarlanacak bir klibinizdir.

Bir etkinliği kaçırmamak için bu yazılımı sorumlu bir şekilde kolayca kullanabilirken, video yerindeyken, gerçekten orada olduğunuz izlenimini vermek için kolayca kullanabilirsiniz. Konuşmanız gerekmedikçe, diğer katılımcıların, özellikle daha büyük bir aramada, hareketlerinizin her dakika tekrarlandığını fark etmesi olası değildir.


Bu, patronunuzla bire bir görüşmenizde size yardımcı olmayacak olsa da, benim yerimde katılmak için Zoomrecorder robotunu kullansaydım, özellikle videomla kimsenin fark etmeyeceği aramalar olduğunu biliyorum. tekrarda. İşin güzel yanı, kayda hâlâ sahip oluyorsunuz, böylece daha sonra tekrar izleyebilirsiniz, böylece önemli bir şeyi kaçırmazsınız.

yakınlaştırma kaydedici


Bir sonraki toplantınızda yerinizde göstermek için 60 saniyelik bir video oluşturun.

(Resim kredisi: Zoomrecorder)

Bu, görüntülü toplantılardan kaçınmanıza yardımcı olacak ilk araç değil. adlı bir sitearabelleğe almakameranızın donmasına veya sesinizin bozulmasına neden olacak yollar sağlayarak kullanıcılara aramalardan kolay bir kaçış sağlar. Site o kadar popülerdi ki, bu şeyin çökmesine neden oldu veşu anda kapalı.

yakınlaştırma kaydedicihem Zoom hem de Google Meet aramalarında çalışır ve kullanımı ücretsizdir. Bir seferde en fazla 5 toplantıya izin veren premium sürüm, aylık 49 ABD Doları (35 £/63 ABD Doları) veya yıllık 99 ABD Doları (71 ABD Doları/127 ABD Doları) tutarındadır. Beni yakın zamanda bir toplantıda görürseniz, resmime dikkatlice bakın - aslında bir gün izin alıyor olabilirim.