Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PlayStation 4 Pro Kutusuz!

PlayStation 4 Pro Kutusuz!

Postacı Pat bize Noel Baba'ya layık bir hediye getirdi ve getirdi. EVET! PS4 Pro'muz burada.


Pazartesi günü size tam bir inceleme sunmak için bu hafta sonu köle yapacağız, ancak bu arada, şirket içi oyun uzmanımız Robert Jones ile geleneksel Pingtwitter.com PS4 kutudan çıkarma videosu.

Yeni PlayStation 4 Pro, PlayStation konsollarını değiştirmenin yeni bir yolu değil - bu, PS4'ün 4K ve HDR dahil olmak üzere neredeyse üç yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana yapılan teknolojik gelişmeleri dikkate alan yükseltilmiş ve güncellenmiş bir donanım kutusudur (peki, tamam, 4K Blu-ray dışında, ancak incelememizde kaçınılmaz olarak bahsetene kadar bunu şimdilik görmezden geleceğiz).

Artık oyunları 4K olarak oynayabilir, ardından Netflix gibi akışlı uygulamalara geçebilir ve 600 saatten fazla HDR için optimize edilmiş içeriği izleyebilirsiniz. Kısacası, PS4 için gerçek bir oyun değiştirici.

Öyleyse - kutuda ne olduğunu kontrol edin!


Şimdi neden kontrol etmiyorsunPlayStation 4 Pro'yu satın almanız için 10 nedenbizim gibien iyi PlayStation 4 fırsatları.

Bugünün en iyi PlayStation 4 Pro fırsatları 687 Amazon müşteri yorumu CONSOLE PS4 1To PRO G BLACK -... Amazon Prime £ 437,99 Sony PlayStation 4 Pro 1TB'yi görüntüleyin ... eBay£ 499 GörünümSony PlayStation 4 Pro ... eBay499,99 GörünümGod of War paketi Düşük Stok Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon £ 799,99 Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz