Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • PlayStation, resmi kulaklığındaki fiyatları düşürerek Kara Cuma satışını başlattı

PlayStation, resmi kulaklığındaki fiyatları düşürerek Kara Cuma satışını başlattı

PlayStation'ın ilk turuKara Cumafırsatlar üzerimizde ve resmi Gold Kablosuz ve Platinum Kablosuz kulaklıkları seçili perakendecilerden% 35'e varan indirimle alabilirsiniz. Resmi PlayStation sitesi kulaklıklarda% 30 indirim yapıyor, ancak listelenen perakendecilerden birkaçı anlaşmayı tatlandırmak için fazladan% 5 indirim yapıyor.


Gold Kablosuz Kulaklık genellikle Siyah, Rose Gold ve Fortnite sürümlerinde 69,99 £ fiyatla satılırken, Platinum Kablosuz Kulaklığın normal fiyat etiketi 139,99 £. Fiyat düşüşü size Gold kulaklıkta 25 sterline kadar tasarruf sağlar ve nereye baktığınıza bağlı olarak Platinum kulaklıktan 50 sterline kadar tasarruf sağlar ve neyse ki sizin için bu yer hemen aşağıda:

PlayStation Kablosuz Platin Kulaklık |Satış Fiyatı: 139,99 £ | Fırsat Fiyatı: 89,99 £ | Kaydet: 50 £
PlayStation'ın bu kulaklıklardaki resmi indirimi 40 sterlin indirim olarak ilan edildi, ancak seçili perakendeciler - Very gibi - bazı ekstra moolahları ortadan kaldırarak Kara Cuma ruhuna giriyor ve bunu bu kulaklıkta en iyi fiyat haline getiriyor ve 50 sterlinlik bir tasarrufla. Anlaşmayı Görüntüle


PlayStation Gold Kablosuz Kulaklık |RRP:69,99| Fırsat Fiyatı: 44,99 £ | Kaydet: 25 £
Resmi olarak, bu kulaklıklardaki Black Friday fiyatı 49,99 sterlin, 20 sterlinlik bir tasarruf sunuyor, ancak Argos rakiplerini Epic Neo Versa görünümüyle birlikte gelen Rose Gold ve Fortnite paketinden fazladan bir beşlik ile görevlendirdi. , Epic Neo Phrenzy Back Bling ve 2.000 V-Bucks. Eski Siyah'ın peşindeyseniz, kulaklık her yerde 49,99 sterlin, ancak ShopTo birkaç kuruş daha ucuz, 49,85 sterlin.
Anlaşmayı Görüntüle

Black Friday anlaşmalarının yoğun ve hızlı bir şekilde gelmesi ile Sony'nin konsollarda, kontrol cihazlarında ve aksesuarlarda daha fazla indirime sahip olacağına şüphe yok, bu yüzden bizi izlemeye devam edinEn iyi Black Friday fırsatları merkezioyun donanımı ve bir dizi diğer teknoloji ürünü hakkında daha fazla pazarlık. Bu arada, daha geniş bir kulaklık yelpazesine göz atmayı tercih ederseniz, seçimlerimizi tamamladık.seyahat için mükemmel gürültü önleyici kulaklık,en iyi kulak içi tomurcuklar, ve2019'un en iyi kablosuz kulaklıkları.


Günümüzün en iyi Sony Playstation 4 Platin Kulaklık ve fiyatları 731 Amazon müşteri yorumu En iyi fırsat İndirimli Fiyat Sony Playstation 4 Wireless ... Walmart159,99 136,82 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDüşük Stok Sony Playstation Platinum ... Amazon 144,95 $ Fırsatı Görüntüle PlayStation 4 Platinum ... Macy 159,99 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz