Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi: dağ bisikletçileri düşünülerek tasarlanmış büyük, cesur sunnies

POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi: dağ bisikletçileri düşünülerek tasarlanmış büyük, cesur sunnies

Özetle POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi: POC'nin kendine özgü Devour güneş gözlükleri tüm sürücülere hitap etmeyecek, ancak beğeninizi gıdıklıyorlarsa, bunların her mevsim için harika bir renk tonu olduğunu göreceksiniz.

bir çiftinin olmasıen iyi bisiklet güneş gözlüğühain bir eğime çarptığınız gibi sadece güneşi gözünüzden uzak tutmakla ilgili değil. Bisiklete binen iyi güneş gözlükleri aynı zamanda kum, böcekler ve dünyanın size fırlatıp atabileceği diğer her şeyi gözlerinizden uzak tutmanın yanı sıra parlamayı azaltmak ve dünyaya daha fazla kontrast kazandırmak için de gereklidir, böylece doğru yola bağlı kaldığınızdan emin olabilirsiniz. sen dışarıdasın.

POC'nin yeni Devour MTB güneş gözlükleri tam da bunu yapmak için üretildi. Havalı görünmenin yanı sıra en üst düzeyde göz koruması sunarlar ve lensler özellikle dağ bisikleti için tasarlanmıştır. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Okumaya devam etmek.

POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Bir çift POC Devour güneş gözlüğü size mal olurPOC İngiltere mağazasında £230, ancak şu anda tamamen tükenmiş durumdalar; bunun yerine alpinetrek.co.uk adresine gidin ve bunları 221,95 £ karşılığında alabilirsiniz. ABD'de bunları bulabilirsinizWesternBikeworks'te 250 $, Avustralya'daykenWiggle.com 420,88 Avustralya Doları karşılığında.


POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi: tasarla ve inşa et

POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi

(Resim kredisi: POC)

Devour, normal güneş gözlükleri ve gözlükler arasında bir orta ev olarak tasarlandı, bu da elbette büyük ve cesur oldukları anlamına geliyor. Mükemmel çevresel görüş ve yalnızca güneş ışınlarına karşı değil, aynı zamanda patika üzerine atılan kir ve toza karşı koruma sağlarlar; yine de, hala hafifler.


POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi: özellikler

Devour'un en belirgin özelliği, zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlayan büyük, 'Silver Mirror' yansıtıcı lensidir; Bazı güneşli havalarda ışık yanlardan, üstten ve alttan içeri girebilir, ancak gözlük benzeri tasarımın tüm kötü şeyleri (kum ve kir dahil) dışarıda tuttuğu Devour'da değil.

Devour, öncelikle dağ bisikletçilerine yönelik olmasına rağmen, normal yol sürüşü için gayet iyi çalışacak ve büyük, atılgan lensler için mevcut roadie trendi göz önüne alındığında, yolda çok da yerinde görünmeyecek.


Mercek özellikle yeşil ve kahverengi spektrumdaki ışığı keskinleştirmek için tasarlanmıştır, çünkü bunlar dağ bisikleti sürerken karşılaşılan en yaygın ışık dalga boylarıdır ve patikalarda patlatırken mükemmel çevresel görüş memnuniyetle karşılanacaktır.

POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi

(Resim kredisi: POC)

POC'nin kire, suya, tere, tuza, yağa ve toza karşı koruma sağlayan ve aynı zamanda lenslerin temizlenmesini kolaylaştıran ‘Ri-Pel' hidrofobik ve oleofobik işlemi sayesinde lensler iyi bir koruma önlemi alır; ek olarak, çizilmeye karşı bir tedavi ile gelirler.

Birçok renk çiftinin aksine, Devour'u hem şakaklarda hem de burun kısmında çok rahat ve güvenli bir uyum elde etmek için ayarlayabilirsiniz ve ayrıca ıslak ve çamurlu koşullarda koruma sağlamak için yedek bir şeffaf cam ile birlikte verilir. lens temizleme bezi olarak da kullanılabilen yumuşak bir taşıma çantası ile.


Ve bu arada, Devour, POC'nin mükemmel özelliklerine sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır.Kortal Race MTB kask.

POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi: performans

Devour'un cesur ve gösterişli tasarımı bir şeyler ifade ediyor - yerel parkur merkezinize onları giyerek gelirseniz fark edilmeyeceksiniz. Yola çıktığınızda, gözlük benzeri tasarım, hem güneş ışığına hem de kire karşı üst düzey koruma ve mükemmel çevresel görüşün hoş bir karışımıyla güven verici olduğunu kanıtlarken, ayarlanabilir saplar ve burun parçası, en zorlu patikalarda güvenli bir uyum sağlar. kafanızın şekli (bir Mekon değilseniz).

POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi

(Resim kredisi: POC)

Kolları ayarlamak için biraz sert buldum, ama bu önemli değil ve en azından seçtiğiniz pozisyonda kalmalarını sağlıyor.

Şeffaf bir lensin eklenmesi, Devour'u hem güneşli hem de bulutlu/ıslak koşullarda kullanabildiğim ve eşit derecede etkili göz korumasının keyfini çıkarabildiğim anlamına geliyordu. etiket onlar oldukça çok yönlü.

POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi: karar

POC Devour MTB güneş gözlüğü incelemesi

(Resim kredisi: POC)

POC Devour, parlak güneşli yaz günlerinden kışın kasvetli sürüşlere kadar her şey için çok etkili bir sunnie çiftidir. İki lensle (bir ayna, bir şeffaf) gözlerinizi hem güneşten hem de kirden koruyacaklar ve tasarım, normal gölgeler ve tam gözlükler arasında hoş bir uzlaşmadır. Bununla birlikte, geniş, gösterişli tasarımın herkese hitap etmeyeceğini söyledi.