Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Pokémon Go hayranları, şimdi şarj cihazı olarak ikiye katlanan gerçek bir çalışan Pokéball elde edebilirsiniz

Pokémon Go hayranları, şimdi şarj cihazı olarak ikiye katlanan gerçek bir çalışan Pokéball elde edebilirsiniz

Pokémon Go'nun gerçek dünyada yeterince sürükleyici olmadığını ve sürekli olarak kendinizi pilin bitmekte olduğunu mu hissettiniz? Artık Resmi Antrenör Topu adlı fiziksel bir Pokéball aksesuarı var, bu sadece oyunla çalışmakla kalmıyor, telefonunuz için de bir güç bankası görevi görüyor.


Yakalayış? Bu bir Kickstarter projesidir, bu yüzden sanal Charmanders'a fırlatmadan önce bir süre beklemeniz gerekecek.

Gerçek Pokéball'un arkasındaki şirketin adı Game Reality ve Bluetooth 4.0 ve ivmeölçer toting cihazının bir kontrolör gibi çalışmak için akıllı telefonlarla eşleşeceğini söylüyor. Topu gerçek dünyaya fırlatarak oyun, hareketi sanal olarak taklit edecek ve umarız hedef Pokémon'u yakalar.

Kullanıcılar topun atılamayacağı bir durumdaysa, bırakmadan sadece mimik atılabilir ve yine de çalışacaktır. Ancak onu yumuşaktan daha az bir yere atmayı seçerseniz, sert olması için inşa edildiği için bir dayakla başa çıkabilir, yaratıcıları iddia edin. Top, dış köpük, dokulu alt kısım ve kavrama için kauçuk kaplamaya ek olarak, uygulama ile birlikte çalışan merkezin etrafında bir ışık içerir.

Official Trainer Ball ayrıca onu şarj etmek ve ondan bir telefonu şarj etmek için USB bağlantı noktalarına sahiptir. Yapımcılar, kendisinin bir yüklemeye ihtiyaç duymadan önce size üç veya dört tam telefon şarjı vereceğini söylüyor. Top, finansman seviyelerine bağlı olarak her biri 3750, 2500 veya 1200 mAh olan iki ila üç güç hücresine sahip olmalıdır.


Game Reality, Pokémon Go'nun yaratıcısı Niantic Labs ile bu Official Trainer Ball adını lisanslamak için görüşmelerde bulunuyor ve Şubat 2017'den itibaren sevkiyata başlamayı planlıyor. Kickstarter fiyatı 55 dolar olacak ancak yayınlama sırasında şu anda erken kuşlar için hala 35 dolarlık seçenek var.

üzerindenKickstarter