Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Polar Grit X incelemesi: antrenman ve toparlanma özellikleriyle dolu ağır dış mekan saati

Polar Grit X incelemesi: antrenman ve toparlanma özellikleriyle dolu ağır dış mekan saati

Polar Grit X fırsatları Polar GRIT X GPS Saat... Kıpırdat £314,30 Görüntüle

Bir cümleyle Polar Grit X incelemesi: Polar'ın askeri sınıf, özelliklerle dolu dış mekan saati harika bir antrenman aracıdır, ancak bazıları onu gece giymek için yeterince rahat bulmayabilir.

Polar dışlanmış hissetmek istemediaçık hava izlepazara sunarak kendi versiyonunu, Polar Grit X'i yaratmaya karar verdi. Kaputun altında, Grit X, Polar'ın amiral gemisi giyilebilir ürününe çok benziyor, mükemmelPolar Vantage V2, ancak eğitim zamanlarının çoğunu tepelere tırmanarak ve kayalık dağ yamaçlarından inerek geçirmeyi tercih eden kişiler için tasarlanmıştır.

Esasen, Polar Grit X'i alarak mükemmel bir kapasiteye sahip olursunuz.koşu saatisağlam bir kabukta, bu modeli Polar'dan çok iyi bir fiyat-performans değeri giyilebilir hale getiriyor. Çalılık orman yollarında koşarken kazayla saate zarar verme konusunda endişelenmenize gerek olmaması harika olsa da, Grit X'in sağlamlığı saatin gece boyunca takılmasını biraz daha az konforlu hale getirir.

Polar Grit X dış mekan saatini satın almalı mısınız? Öğrenmek için okumaya devam edin.


Polar Grit X incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Polar Grit X şimdi Polar İngiltere, Polar ABD ve Polar AU'da 379 £/429,95$/599 AU$ tavsiye edilen perakende fiyatıyla satın alınabilir.

En iyi Polar Grit X fırsatları için bu incelemenin üstündeki ve altındaki widget'lara göz atın.


polar kum x incelemesi

(Resim kredisi: Kutup)

Polar Grit X incelemesi: tasarım

Small ve Medium/Large olmak üzere iki beden ve çok sayıda kayış seçeneği sunulmaktadır. Daha büyük seçenek bile çok hantal değil. Siyah ve zeytin yeşili olmak üzere iki standart renk seçeneği vardır. Biraz ekstra dosh için siyah, beyaz veya yeşil silikon aksesuar bandı ekleyebilirsiniz. Yeşil, Kırmızı ve Mavi tekstil aksesuar bantları daha da pahalı ve deri seçeneği en pahalı versiyon.


Polar Grit X,MIL-STD-810askeri düzeyde dayanıklılık - aynı standart diğer dış mekan saatleri, örneğinGarmin İçgüdüsü Güneş. Çoklu spor saat üreticilerinin saatlerinin performansını ölçmek için neden bu standardı seçtikleri merak edilebilir; muhtemelen standardın askeri olmayan uygulamasının göreceli esnekliği ile ilgisi vardır.

Bununla birlikte, Grit X sağlam görünüyor ve hissediyor ve teoride, bunu bir kayaya çarptığınızda, bisikletinizden düştüğünüzde, çizilmeyecek veya kırılmayacak ve tasarım bunu yansıtıyor - basit ve sağlam.

Polar Grit X incelemesi: pil ömrü

Dış mekan türleri için en önemli şey pil ömrüdür, çünkü saatlerimiz bir şarj kablosu ve güç çıkışı hakkında endişelenmeden keşfetmemize ne kadar izin verirse o kadar mutlu oluruz. Tüm özellikler etkinleştirildiğinde bile 40 saatlik izleme bekleyin – güç tasarrufu açıksa bu süreyi 100 saate kadar çıkarın.

polar kum x incelemesi


(Resim kredisi: Kutup)

Polar Grit X incelemesi: antrenman özellikleri

Polar Grit X'in gerçekten güzel bazı ek özellikleri var. Biri Hill Splitter ve bir tepe koşucusu olarak bu özelliği seviyorum. Çok daha spesifik yokuş yukarı ve yokuş aşağı istatistikleri alıyorsunuz. Başka bir atletle koşup aynı dikeyde ilerlediğinizde ancak her ikisi de Strava'da tamamen farklı bir yükselti ile karşılaştığınızda, istatistiklerinizin doğru, onlarınkinin yanlış olduğunu bileceksiniz. Bu özellik, hareket halindeyken size mesafe, yükseklik ve hızın bir görüntüsünü verir. Ayrıca saatiniz yokuş kesimlerini otomatik olarak algıladığı için sizi sıralar.

Rota planlayıcıdan en iyi şekilde yararlanmak için Komoot uygulamasını indirmeniz gerekecek, ardından rotanızı planlamak için bir GPX dosyasını saatinize aktarmak için bunu kullanabilirsiniz. Hesaplarınızı bağlamak için Komoot ayarında basit bir kaydırma yaparak diğer kullanıcıların rotalarına erişmenizi sağlar. Sırayla talimatlar ve bitirdiğinizde oturumunuza genel bakış var. Pusula ve altimetreye sahip olmak da kullanışlı ekstralardır.

Saatler bize daha fazla 'koçluk yapmaya' çalışıyor, ancak sadece eğitimde değil ve gerçekten harika bir ekstra FuelWise Akıllı Yakıt Doldurma asistanı. Bu saat, daha uzun seanslarda ve yarışlarda yakıt ikmali yapmayı unuttuğunuz bölgede olmanızdan dolayı 'içki - 10 g karbonhidrat alın' gibi bir bildirimle rehidrate olmanız için sizi dürtükleyecektir. Sağlığınıza, kilonuza ve yaptığınız işin yoğunluğuna özel su ve beslenme almak için hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz.

polar kum x incelemesi

(Resim kredisi: Kutup)

Polar Grit X incelemesi: kurtarma özellikleri

Antrenman sonrası, kardiyo yükünüz de dahil olmak üzere temel artı İK verilerinizden, kardiyo sisteminizin ne kadar çalıştığını gösteren istatistiklerinizi ve her birinde ne kadar zaman harcadığınızı, kullanılan enerjiyi gösteren kalp atış hızı bölgelerinizi görebilirsiniz. hız ve güç istatistikleri. Bu bir altın madeni. FitSpark özelliği, antrenman geçmişiniz ve toparlanmanızla ilgili kişiselleştirilmiş antrenman rehberliği ve antrenmanlar oluşturacaktır.

İyileşmeden bahsetmişken, performans için hayati önem taşır, bu nedenle uyku kalitesi, uzunluğu ve vücut stresi hakkında temel ekstra bilgiler ekleyen Sleep Plus ile nasıl yaptığınıza bakmak için Nightly Recharge özelliğine dalabilirsiniz. Alkol aldıysanız, vücudunuza verdiği stresi görebilirsiniz; bu özellikten saklanmak yok. giymeye alışmakGarmin Öncüsü 945Geceleri bu saat biraz daha büyük/ağırdır, ancak ince bir bilekte bile 7/24 giyilebilir.

Her ne kadar bu saat açık hava tutkunlarının ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri sunacak şekilde öne çıkmış olsa da, iç mekan aktiviteleri için toplamda 130'dan fazla birden fazla spor modu mevcuttur. Aslında, diğer Polar saatlerinde bulduğunuz çoğu spor özelliği, örneğin mükemmelPolar Vantage M2, Grit X'te de bulunabilir.

Bilek temelli koçluğa çok daha fazla derinlik veren ekstralar ve Serene özelliğini sevdim, size yeniden kazanmak için her zaman, her yerde birkaç dakika durup yapabileceğiniz rehberli nefes egzersizleri veren Serene özelliğini sevdim. sakinlik.

polar kum x incelemesi

(Resim kredisi: Kutup)

Polar Grit X incelemesi: karar

Özelliklerle dolu bu saat hala sadece 64g ağırlığında. Dokunmatik ekran seçenekleriyle gezinmek kolaydır. Saat başı hava durumu tahminine sahip olmak, ekrandaki hava durumu simgeleriyle size ne bekleyeceğinizi gösteren sadece bir tık uzaklıktadır. Bu, egzersiz yaparken telefonunuzu elinize alma ihtiyacının daha da azaldığı anlamına gelir. Bu saatin tek ihtiyacı olan bir kamera, böylece çekimlerinizi yapabilirsiniz ve ardından telefonla koşuşturma günleri sona erecek.

Uyku bilgileri, toparlanma önerileri, antrenmanlar (her egzersizin nasıl yapılacağını gösteren küçük rakamlar) ve sağlıkla antrenman istatistiklerinden çok daha fazlasını elde edersiniz. Mikro iklimlerin sürekli değiştiği patikalar, tepeler ve dağlar için çok gerekli olan WeatherWatch'a bile sahip olursunuz. Tüm bunlar, Polar Flow uygulamasında daha da fazla bilgiyle desteklenir, bu nedenle ister teknoloji uzmanı ister dikkatli koşucu olun, harika bir satın almadır.

Polar Grit X incelemesi: ayrıca düşünün

NSGarmin Fenix6 ProGarmin Fenix ​​5 serisinde zaten denenmiş ve test edilmiş formülü daha da iyileştirir. Artan pil ömrü, daha büyük ekranı ve daha iyi menü sistemi ile Garmin Fenix ​​6 Pro kesinlikle bugün piyasadaki en iyi dış mekan saatlerinden biridir. Bazıları için biraz abartı gelebilir.

NSKORO VertixGrit X'ten daha ucuz olmayabilir (aslında çok daha pahalıdır) ancak ekstra sağlam ancak şık bir his verir, harika pil ömrüne, bol spor profiline ve ayrıca yeterince iyi GPS ve kalp atış hızı sensörüne sahiptir. Burada sevilmeyen nedir?

Fiyatlar - Polar Grit X:▼