Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Polar Vantage M2 koşu saati, 100 saatlik pil ömrü ve üstün özellikleriyle Garmin Enduro'nun peşinden koşturuyor

Polar Vantage M2 koşu saati, 100 saatlik pil ömrü ve üstün özellikleriyle Garmin Enduro'nun peşinden koşturuyor

Polar, her ikisi de ilgili serilerinin ikinci yinelemesi olan iki yeni fitness giyilebilir ürününü duyurdu: yeni Polar Vantage M2, yetenekli birkoşu saatiharika bir pil ömrü ve bir dizi kurtarma özelliği ile yeni Polar Ignite 2fitness takipçisi, yorucu tepe koşuları ve VO2 max seansları üzerinden iş sonrası yoga derslerini tercih eden kişilere yöneliktir.

Bu saatlerin ilk versiyonları da sitemizde yer almaktadır.en iyi Polar izleEn azından bu saatleri test edip inceleyebildiğimiz anda, çok yakında güncellenmesi gereken bir rehber.

orjinalini çok beğendikkutup tutuşturmakVantage serisinden daha basit bir navigasyon şemasına sahip olduğu için. Neyse ki Polar, cihazın kafa karıştırıcı dokunmatik ekran artı beş düğmeli çalışmasının aksine, olduğu gibi tuttu.Polar Vantage V2, Ignite 2 esas olarak dokunma hareketleriyle çalıştırılabilir. Öte yandan, Polar Vantage M2, dokunmatik ekranı beş fiziksel düğme lehine değiştiriyor ve daha hızlı ekran geçiş süreleri ve genel olarak daha hızlı çalışma sunuyor. Vantage M2 aynı zamanda yetenekli birtriatlon izleve bu tür spor aktivitelerini sorunsuz bir şekilde takip edebilmesi için çoklu spor moduna sahiptir.

Polar Vantage M2 ve Ignite 2: fiyat, çıkış tarihi

Polar Vantage M2 şimdi Polar US, Polar UK ve Polar Australia'da 299,90 $ / 269 £ / 449 $ fiyatla ön siparişe açıldı.


Polar Vantage M2, Siyah/Gri, Bakır/Kahverengi, Altın/Şampanya ve Gri/Sarı renk gruplarında mevcuttur.

Polar Ignite 2, Nisan ayında Polar US, Polar UK ve Polar Australia'da 229,90 $ / 199,50 £ / yaklaşık olarak satın alınabilecek. 360 ABD Doları.


Polar Ignite 2, Pembe, Fırtına Mavisi, Şampanya ve Siyah İnci renklerinde satışa sunulacak. Şampanya/Altın ve Siyah/Gri bantlar, Swarovski kristalleriyle süslenmiş bir matla da mevcuttur. Gerçek için.

Polar Vantage M2

Yeni Polar Vantage M2, Polar'ın iddia ettiği gibi 'atletlerin performanslarını yükseltmelerine yardımcı olmak için hepsi bir arada çok sporlu akıllı saat'tir. Geri dönen ve yeni özellikler arasında, 'koşu hedeflerine verimlilik ve hassasiyetle ulaşmaya yardımcı olmak' için uyarlanabilir koşu antrenman planlarının yanı sıra 'bir sonraki seanstan önce tam fiziksel iyileşmeye yardımcı olmak için ayrıntılı bilgiler' sağlayan Training Load Pro bulunur.


1,2 inçlik her zaman açık ekran 240 x 240 piksel çözünürlüğe sahip olup, bugün piyasada bulunan birçok koşu ve triatlon saatine benzer.Garmin Öncüsü 745. Vantage M2 sadece 45 gram ağırlığında (kayışla birlikte): kasa güçlendirilmiş polimerden, çerçeve ve düğmeler ise paslanmaz çelikten yapılmış.

Polar Vantage M2, hassas hızı, mesafeyi ve konumu izlemek için Polar'ın en yeni Precision Prime kalp atış hızı sensörüne ve entegre çoklu sistem GPS'ine sahiptir. Pil ömrü, akıllı saat modunda (GPS kapalıyken) bir haftaya kadar, GPS modunda 30 saate ve pil tasarrufu modunda 100 saate kadardır. GPS pil ömrü Polar Vantage V2'ye benzer (o saatin GPS pil ömrü 40 saattir).

M2, uyku süresi ve kalitesi için ayrıntılı bilgiler sağlayan ve ayrıca gece toparlanmasını ölçen 'Sleep Plus Aşamaları' ve 'Nightly Recharge' özellikleri sayesinde uykuyu takip edebilir. Vantage M2 aynı zamanda Polar Flow uygulamasında uykunuzu puanlar.Fitbit Versa 3Fitbit Uygulamasında yapar.

Ancak Versa 3'ten farklı olarak Vantage M2'nin FitSpark özelliği, toparlanma, hazırlık ve egzersiz geçmişine dayalı kişiselleştirilmiş günlük egzersiz rehberliği sunar. İlerleme, Haftalık Özet özelliği ile izlenir. Tüm bunların yanı sıra Vantage M2, 'uzun seanslar sırasında vücudunuza yakıt ikmali yapmak' için en uygun yolları bulmaya yardımcı olan FuelWise 'akıllı yakıt doldurma asistanını' da devraldı.


Son olarak, Vantage M2 akıllı bildirimleri, bilekten müzik kontrollerini, hava durumu raporlarını ve anlık bildirimleri destekler.

Kutup Ateşleme 2

Yeni Polar Ignite 2, hafif tasarımı, akıllı saat özellikleri ve tek bir şarjla 5 güne kadar pil ömrüyle giyilebilen şık bir spor ayakkabıdır. Selefinden farklı olarak, Ignite 2 stile büyük önem verir ve Swarovski'nin gerçek kristalleriyle süslenmiş isteğe bağlı kayışlar gibi çeşitli saat yüzleri, renkler ve aksesuar kayışları dahil olmak üzere hem fiziksel hem de sanal kişiselleştirme seçenekleri sunar.

Bu, Ignite 2'nin eksik olduğu anlamına gelmez: Vantage M2 ile aynı Precision Prime kalp atış hızı sensörü ile birlikte gelir ve 100'den fazla spor modunun yanı sıra entegre GPS ve uyku takibi özelliklerine sahiptir. Yukarıda bahsedilen FitSpark ve Serene rehberli nefes egzersizi özelliği Polar Ignite 2'de de bulunabilir.

Doğal olarak Ignite 2'de de tıpkı Vantage M2 gibi bilekten müzik kontrolleri, hava durumu raporları ve anlık bildirimler bulunur. Ancak M2'den farklı olarak Ignite 2, orijinal Ignite'ta iyi çalışan bir sistem olan bir TFT renkli dokunmatik ekrana ve bir fiziksel düğmeye sahiptir. Polar Ignite 2 aynı zamanda süper hafiftir (kayışla birlikte 35 gram), bu da diğer modelden daha ağırdır.Koro Adımı 2(naylon kayış ile 29 gram) ama hiç de fena değil.

Günümüzün en iyi Fitness Aktivite Takipçileri İndirimli FiyatFitbit Ücreti 4 (NFC)... Fitbit Ücreti 4 Walmart 149,95 dolar $ 99.95 Görünüm Tüm fiyatları görFitbit - Versa Lite Sürümü... Fitbit Versa Lite En İyi Satın Al 129,95 $ GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli fiyatGarmin Instinct Solar Akıllı... Garmin İçgüdüsü Güneş Walmart 404.99 $ $ 344.99 Görünüm Tüm fiyatları görİndirimli fiyatonur Band 5 Akıllı Bilezik... Onur Grubu 5 Walmart 39.83 $ 26,55 dolar Görünüm Tüm fiyatları görFitbit Inspire HR Nabız... Fitbit Inspire HR Amazon $84,99 GörüntüleTüm fiyatları görDüşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit İyonik GPS Akıllı Saat,... Fitbit İyonik Amazon 249,95 $199.99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Xiaomi Mi Band 6 1.56 İnç... Xiaomi Mi Smart Band 6 Amazon $60.99 $49.99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat HUAWEI Band 3 Pro Hepsi Bir Arada... Huawei Band 3 Pro Amazon $69,99 $59 GörüntüleTüm fiyatları gör Amazon Halo Fitness Takipçisi Amazon Halosu QVC $ 99.96 Görünüm Tüm fiyatları görlüks Fitbit Lüks Fitbit 149,95 $ GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz