Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Porsche Design BlackBerry P'9983 incelemesi: Uygulamalı

Porsche Design BlackBerry P'9983 incelemesi: Uygulamalı

Porsche Design BlackBerry P'9983 fırsatları Resim 1/11

Porsche Tasarım BlackBerry P

Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 2/11

Porsche Tasarım BlackBerry P

Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 3/11

Porsche Tasarım BlackBerry P

Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 4/11

Porsche Tasarım BlackBerry P


Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 5/11

Porsche Tasarım BlackBerry P

Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 6/11

Porsche Tasarım BlackBerry P


Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 7/11

Porsche Tasarım BlackBerry P

Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 8/11

Porsche Tasarım BlackBerry P


Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 9/11

Porsche Tasarım BlackBerry P

Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 10/11

Porsche Tasarım BlackBerry P

Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983
Resim 11/11

Porsche Tasarım BlackBerry P

Porsche Tasarımı BlackBerry P'9983

BlackBerry'nin eskimiş Q10 telefonuna Porsche Design tarafından birinci sınıf bir makyaj yapıldı ve bugün Harrods'ta uygun bir şekilde piyasaya sürüldü. Pingtwitter.com, yeni el cihazıyla kısa bir süreliğine Pazar Gününün En İyisi ödülünü aldı ...


Kendimizi Knightsbridge'deki Harrods'a bir telefon açıklaması için çağırılmış bulmamız çok nadirdir. Ancak Porsche Design BlackBerry P'9983'te durum böyleydi. Çevre çok uygundur; bu, yalnızca biriphone 6veya LG G3 tek başına faturaya uymaz. Ve yine de, el yapımı benzerleriyle karşılaştırıldığında6,750 £ Vertu Signature Touch1,400 sterlinlik talep fiyatı çok yüksek görünmüyor.

Bu, Porsche Design'ın geçen yılki BlackBerry P'9982'den sonraki üçüncü BlackBerry telefonudur - aslında pezevenkBöğürtlen z10. Bu sefer,BlackBerry Q10buna lüks muamele verildi ve bununla birlikte klavyenin geri dönüşü geliyor - BlackBerry'nin çok yıllık arama kartı.

Ancak önemli yeni özellikler umuyorsanız, hiç yok. Dahili olarak telefon tamamen aynı kalır. Blackberry 10 işletim sisteminin en son sürümünden yararlanıyor, ancak yine de, bu özel tumpet'i patlatacak gelecek BlackBerry Passport var. Öyleyse burada sahip olduğumuz şey, birinci sınıf markaya ve büyük bir fiyat artışına sahip daha hoş görünümlü bir BlackBerry Q10.

Porsche Design BlackBerry P'9983: Tasarla ve inşa et

Tasarım ve yapımın, 1.400 sterlinlik fiyat etiketinin devreye girdiği yer olduğu konusunda hiçbir hata yok. Porsche Design, tüm niyet ve amaçlar doğrultusunda BlackBerry Q10'u aldı ve şasiye ciddi bir revizyon yaptı. Familair paslanmaz çelik işlenmiş Porsche Design logosu, 3,1 inç ekranın üzerine damgalanmıştır.

Aynı paslanmaz çelik kenarlar telefonun çevresinde de geçerli ve BlackBerry Q10'un kavisli görünümünü çok daha köşeli bir şeye dönüştürüyor. Tasarım şirketi geçen yılki P'9882 ile benzer bir numara yaptı. Ahizenin ağırlığı Q10'un 139g ağırlığından 140g'a çıkarak hemen hemen aynı kalıyor.

BlackBerry cihazları her zaman klavye için dikkat çekti ve burada Porsche Design biraz sevgi gösterdi. P'9883, daha fazla dayanıklılık için cam benzeri PMMA plastiğine sahiptir ve tasarım şirketi, sözde 3D benzeri bir efekt yaratmak için anahtarları şekillendirmiştir. Ve güzel bir yeni gümüş yazı tipi de var.

Yükseltilmiş düğmeler rahatça yazılabilir, ancak bazı hızlı test e-postaları, geniş dokunmatik ekranlara çok alıştığımızı ortaya çıkardı - sıkışık 'panonun alışması biraz zaman alıyor, ancak tuşlarda yeterli miktarda seyahat var.

Arka tarafta Porsche Design, cihazı yeterince güzel görünen, ancak hemen lekeler ve parmak izi izleriyle kaplanan 'özel bir cam dokuma teknolojisi' ile kapladı. Bunun için ne kadar ayrılmanız istendiğine göre utanç verici.

Ve yine de sağlam, sağlam bir telefon. Gümüş ve siyah karışımı kesinlikle işe benziyor ve Savile Row takımınızın göğüs cebinde güzel bir yuva bulacak. Telefonun böyle olmasının nedeni budur - eğer belirli bir gelir dilimindeyseniz ve Alman otomotiv tasarımıyla bir ilişkiye tarafsanız, o zaman bu cihazı seveceksiniz.

Porsche Design BlackBerry P'9983: Özellikler

Harrods'taki tanıtım sırasında yeni özelliklerden neredeyse hiç bahsedilmiyordu ve esas olarak BlackBerry'nin işletim sistemindeki güncellemelere dayanıyordu. Ne yazık ki, bu telefonla alacağınız tek şey farklı bir yazı tipi ve gümüş, yönetici tarzı Porsche Design saati. Ayrıca BlackBerry Messenger ile sizi bir Porsche Design kullanıcısı olarak tanımlayan belirli bir PIN ID ataması vardır.

Arka tarafta, Porsche Design'ın safir kristal kaplı bir lensle donattığı 8MP kamera var. Seri çekim modu, panorama ve zaman kaydırma dahil olmak üzere küçük bir dizi özellik ile oynamak için var, ancak gerçekte fotoğraf departmanındaki HTC One M8 gibi değil.

3,1 inçlik kare ekran, eve gidip gelirken bir TV dizisi izlemekten çok e-posta ve elektronik tablo zihniyeti için açıkça tasarlanmış 720 x 720 çözünürlüğe sahiptir.

Siyah ve gümüş görünüm sizin için biraz fazla toplantı odası ise, Porsche Design'ın el yapımı deri çantalarından birini P'8893'e ekleyebilirsiniz. Sarı, turuncu, salsa mavisi, nar, koyu kahverengi paloma grisi ve mavi yeşil gibi bir dizi renkte gelirler.

Porsche Design BlackBerry P'9983: Performans

Performans, orijinal Q10'da bulunan aynı çift çekirdekli 1.5GHz Snapdragon işlemci tarafından yönetiliyor, ancak P'9982 gibi, Porsche Design dahili depolamaya bir destek verdi. Orijinal 16 GB 64 GB'a yükseltildi ve daha fazlasını eklemek için bir microSD kart kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her şeyin hızla ilerlemesini sağlayan 2 GB RAM ve BlackBerry'nin söylediği 2.100 mAh pil, 14 saatlik konuşma süresi sağlayacak. Şirketin işletim sistemi üzerinde yaptığı işin bir kısmı, onu daha fazla güç verimli kılmak ve lansmanda konuştuğumuz temsilciler, ücretler arasında cihazı bir buçuk gün kullanabileceğinizden oldukça emindi.

Porsche Design BlackBerry P'9983: Karar

Bu, yalnızca marka imajına ve çok özel bir müşteri türüne satılan bir telefon. BlackBerry, kendi kabulüne göre, bunun bir kitlesel pazar telefonu olmayacağını söylüyor. İyi bir klavye ve supurb yapı kalitesiyle iş aşkını geri getirmeyi hedefliyor. Eldeki, uygun bir premium hissettiriyor - ama o zaman HTC One M8 de öyle.

Amazon App Store'un dahil edilmesi, BlackBerry'yi her zaman rahatsız eden endişe verici uygulama eksikliğini gidermek için bir yol kat ediyor ve keskin tasarım, orijinal BlackBerry Q10'un kavisliğinden daha olgun ve çekici. Porsche Design'ın, üçüncü taraf uygulamaları veya hizmetleri şeklinde bu telefonu hem yazılım hem de donanım anlamında bir kenara bırakabilecek bir şeye sahip olması güzel olurdu.

Nihayetinde, belirli bir açıklama yapmak için bu telefonu isteyeceksiniz. Tasarımcı güneş gözlükleri, saatler ve ceketler gibi bir tasarımcı telefonu. Markalaşmasının telefonun gerçek performansı veya kullanılabilirliği üzerinde çok az etkisi var veya hiç etkisi yok - bu hala Apple'ın iPhone 6'sının veya en iyi Android telefonlarının gerisinde kalıyor.

Bu, BlackBerry'yi yeniden icat eden telefon olmayacak, ancak hala münhasırlığa her şeyden önce değer veren müşterilerin olduğu gerçeğinin bir kanıtı olarak duruyor. Ve onlara mutlu alışveriş diyoruz.

Porsche Design BlackBerry P'9983 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Porsche Design BlackBerry P'9983 fiyatı: 1.400 £ inc. KDV