Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Porsche, C'SEED ile dünyanın en büyük televizyonunu tasarlıyor

Porsche, C'SEED ile dünyanın en büyük televizyonunu tasarlıyor

Futbolcular dikkat ediyor, Porsche Design size o ülkenin malikanesini dünyanın en büyük TV'si şeklinde satın almanız için 400.000'den fazla iyi neden verdi.


C'SEED ve Porsche Design, dünyanın en büyük TV'sini yeni çıkardı.Samsung S9 UHD TVCES'te sergilendi. Bu 201 inçlik devasa, çeşitli üstün özelliklere sahip bir dış mekan LED TV'si ve 400.000 £ 'dan fazla bir fiyat etiketi ile birlikte geliyor.

16: 9 HD LED TV, yeraltında güvenli bir şekilde saklandığı bahçenize özel olarak monte edilir, bir düğmeye dokunarak TV yerden yükselir ve 4,4 trilyon renge sahip ve tamamen gün ışığıyla uyumlu bir ekranı ortaya çıkarmak için açılır.

Bu yeterli değilse, TV su geçirmezdir ve üç adet 700W Subwoofer'a sahiptir ve size ortalama bahçeniz için fazlasıyla yeterli olan toplam 2.100W ses gücü sağlar.

Doğal olarak, evdeki her şeye bağlanmasını isteyeceksiniz ve bu, Sky Box, bilgisayar, video kamera, akıllı telefon ve oyun konsolunuzdaki tüm içeriğinizi yayınlamak için fiber optik kablolar kullanan, özel olarak takılmış bir sunucu sayesinde gelir. 201 inç ekranda Xbox 360 oyunlarını oynama şansı.


Son olarak, C'SEED, uzaktan kumandadaki rüzgar sensörü ve parmak izi okuyucusu dahil olmak üzere, onu elementlerden ve istenmeyen kullanıcılardan koruyan sensörler ve yeni teknolojilerle birlikte gelir ve yalnızca erişim izni olanlara izin verir.