Close

Potensic A20W Mini Drone incelemesi: Çocuklar için en uygun fiyatlı kameralı drone

Potensic A20W Mini Drone fırsatları Amazon TR

Yanlışlıkla çocuğunuz için satın aldığınız, kova fiyatındaki çocukların iç mekan drone'unu, sadece onları doğrudan şöminenin ekranına uçurup bu süreçte altı figürü paramparça etmelerini hatırlıyor musunuz? Potensic A20W o tür bir drone değil. Aslında, şu anda bunun arasında olduğunu düşünüyoruz.çocuklar için en iyi dronlarözellikle de havadan video çekimi ve fotoğraf çekmeye meraklılarsa.

Potensic A20W, kamerasız stabil arkadaşı A20'den bir adım öndedir (okuyunPotansiyel A20 drone incelemesibunun hakkında daha fazlası için), ancak yine de bir elin avucuna sığacak kadar küçük ve 30 gramın altında. Uçmak bir uğultu ve dahası, güncelİngiltere drone düzenlemelerikast etmekyokoyuncak olarak sınıflandırıldığı için Sivil Havacılık Otoritesi'ne (CAA) kayıt yaptırmayı gerektirir.

Çocukları aşağıdaki gibi daha büyük modellere hazırlayan, bütçeye uygun fiyatlı bir kameralı drone arıyorsanız,DJI Mini 2veMavic Hava 2, o zaman bu bizim en iyi seçimimiz. Tam Potensic A20W incelememiz için okumaya devam edin.

  • Seçimimizde daha fazla seçeneğe göz atınen ucuz dronlarçocuklar ve yeni başlayanlar için
  • ... veya generalimizle işleri bir adım öteye taşıyınen iyi dronesıralama

Potansiyel A20W Mini Drone incelemesi: tasarım

Sadece tek renkte mevcuttur – siyah – avuç içi boyutundaPotansiyel A20Wsert bir dış kabuk, dört küçük pervane ve onları bir çarpışmada korumak için sağlam pervane korumaları ile donatılmıştır. Aynı pervane koruyucuları, özellikle drone yanlışlıkla birinin yüzüne doğru uçtuğunda yaralanmalara karşı da koruma sağlayacaktır. Olur. Kusura bakmayın, bu pek çok çarpışmaya dayanabilen küçük, sert bir kuştur. Ayrıca bir çift ekstra sahne ile birlikte gönderilir.


A20W'nin ön tarafa monte edilen küçük kamerası, görüntü üstünlüğü için DJI Mavic filosuna meydan okumayacak, ancak en seçici genç görüntü yönetmenleri dışında herkes için yeterince iyi.

Potensic A20W Mini Drone incelemesi: özellikler

Potansiyel A20W incelemesi


Hata yapma, bu para için çok iyi donanımlı küçük bir drone

(İmaj kredisi: Potensik)

En ucuz iç mekan dronlarının sorunu, havada kalmalarının neredeyse imkansız olmasıdır. Bunun nedeni, gemide uçuş dengeleyici barometrik basınç sensörlerinin bulunmamasıdır. Bu nedenle, çoğu oyuncak drone ile sabit bir irtifa sağlamaya çalışmak neredeyse imkansızdır. Kalkıştan sonraki ilk birkaç saniye uçuş iyi gidebilir, ancak bundan sonra çocuğunuz yere çarpmadan önce drone kaçınılmaz olarak tavana çarpana kadar sopalarla savaşacaktır. Oyuncağın sonu ve bolca gözyaşı.


Neyse ki, Potensic A20W, drone'yu düz bir yükseklikte tutmak için bir barometre ile donatılmıştır. Bir oyuncak drone düşünüldüğünde bu varlığın ne kadar önemli olduğunu vurgulayamayız. Bu, çocuğun güç çubuğuyla güreşmek ve aynı anda yönlendirmeye çalışmak yerine drone'u manevra etmeye konsantre olabileceği anlamına gelir.

Diğer harika özellikler arasında bir yol noktası Uçuş Rotası işlevi bulunur - telefonda harita üzerinde bir rota çizmeniz yeterlidir ve drone yolunu izleyecektir - ve çocuğun telefonu eğerek drone'u yönlendirmesini sağlayan bir Yerçekimi İndüksiyon modu.

Potensic A20W Mini Drone incelemesi: el kumandası

Çok düşük fiyat için, bu drone harika bir değer çünkü küçük ama çok iyi tasarlanmış bir el kumandası ve iki USB şarj edilebilir pil ile geliyor. Kontrol cihazının kendisi son derece iyi donanımlıdır ve akıllı telefon için bir yuva, otomatik kalkış ve iniş için bir düğme, üç uçuş hızı ve bir başsız modu içerir. Yeni başlayan biri olarak, çocuğunuz dronun havadaki yönünü düşünmesi gerekmeyeceği için başsız modunu çabucak sevecektir. Bu nedenle, dronun ön ucu hangi yöne işaret ederse etsin, çocuk sağ çubuğu ileri, geri, sola veya sağa hareket ettirdiğinde, dron bu belirli yönlerde hareket edecek ve kafa karıştırıcı bir şekilde garip bir yörüngeden sapmayacaktır.

  • Sizin için doğru drone nasıl satın alınır

Potansiyel A20W Mini Drone incelemesi: kamera

Bu züppe paketin tamamlayıcısı, 480p video ve fotoğraf çekebilen, öne monte edilmiş bir WiFi HD kameradır. Şimdi, kameranın ürettiği görüntülerin kesinlikle sinema ölçeğinin alt sınırında olduğu söylenmelidir - aşırı kopyalanmış bir You Tube videosu gibi bulanık ve kötü tanımlanmış - ancak çocuklar için gayet iyi olacak. Sadece kameranın bir yalpalama çubuğu olmadığı konusunda uyarılırsınız, bu nedenle video görüntüleri drone hareket ettikçe eğilir ve yuvarlanır. En iyi sonuçları elde etmek için her iki joystick'i de bırakın, böylece drone bir noktada havada asılı kalır ve ardından video kaydını başlatır.


Kameranın öne bakan bir konuma sabitlenmesi ve bazı modellerde olduğu gibi en azından manuel olarak aşağı doğru eğilememesi çok yazık. Ancak artı tarafta, çocuğunuzun nereye gittiğini görmek için bir telefondaki ekranı kullanarak FPV'yi uçurabileceği anlamına gelir. Canlı yayın video aktarımının keyfini yaşamak için önce Potensic uygulamasını (iOS ve Android) indirdiğinizden emin olun.

Potensic A20W Mini Drone incelemesi: uçuş performansı

Potansiyel A20W incelemesi

Potensic A20W, hemen uçmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir

(İmaj kredisi: Potensik)

A20W uçmak için bir esinti - uçuş özellikleri ve genel stabilitesi böylesine gıcık bir şey için gerçekten etkileyici. Kullanmak için, iki joystick'i geriye ve içeri doğru çekin ve küçük aksesuarlar uçuşa hazır hale gelsin. Havadayken, irtifa konumunu iç mekanda çok iyi tutar ve sola, sağa, ileri veya geri dönme eğilimindeyse uçuşun ortasında kalibre edilebilir.

Bu drone görünüşte iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır, ancak hafif bir esintiden fazlası olmadığı sürece dış mekanlarda da mükemmel bir şekilde kullanılabilir. Bunun nedeni, bir rüzgar estiğinde onu tek bir noktada tutmak için GPS ile donatılmamış olmasıdır.

A20W'nin üç hızı vardır. Kontrollere hakim olmak için ilk başta - özellikle iç mekanlarda - yavaş modda başlayın. Drone, gitmek istediğiniz yönde yavaşça hareket edecektir. Orta hız modu aynı zamanda iç mekan kullanımı için de iyidir, ancak yanıt, girdi girdisine karşı çok daha hassastır ve aynı zamanda daha hızlıdır. En hızlı mod gerçekten çok hızlıdır ve çubuk hareketlerine yıldırım hızıyla yanıt verir. Hassas süslemelerin olmadığı çok geniş bir oturma odanız yoksa, bu modu yalnızca açık havada kullanın. Açık havada ve bir esinti kullanmak, drone'u kendinize geri uçurmaya çalışırken bile sürüklenmesine neden oluyorsa, hemen maksimum moda getirin ve rüzgarla daha etkili bir şekilde savaşacaktır.

Yukarıda açıklandığı gibi, Başsız modu ilk kez uçarken kullanmaya değer, çünkü çocuğunuzun uçuş sırasında uçağın yönünü değiştirmesi ve dronun yörüngesi çubuklardaki girdiyle eşleşmediğinde kafası karışıyor olabilir. .

Her pilden yaklaşık altı dakika uçmanız gerekir ve her ikisi de bir USB cep şarj cihazı veya masaüstü bilgisayar aracılığıyla şarj edilebilir. Ancak pillerin şarj olması yaklaşık 30 dakika sürer.

Potensic A20W Mini Drone incelemesi: karar

Potensic A20W en başından beri bizi etkiledi. İyi inşa edilmiş, dört yaşındakilerin bile uçması güvenli ve böyle küçük bir drone için inanılmaz derecede iyi davranıyor. Başsız modunu seviyoruz ve en yüksek hızın, denetleyicideki bir düğmeye basit bir dokunuşla yavaştan yusufçuk hızına değiştirilebilmesini seviyoruz. Ve kamera çok sallanmasa da, gençler için mükemmel derecede yeterli. Çocuğunuz için CAA kaydı gerektirmeyen çok yetkin bir kameralı drone arıyorsanız, o zaman burada durun çünkü bu küçük kuş her bölümde bir kraker.

Fiyatlar - Potensic A20W Mini Drone:▼