Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Premier Lig futbolu: Sky Sports olmadan yeniden başlatma nasıl ücretsiz izlenir

Premier Lig futbolu: Sky Sports olmadan yeniden başlatma nasıl ücretsiz izlenir

Premier Lig futbolu yeniden başlıyor ve Sky Sports sadece 64 maç canlı olarak gösterilmiyor, aynı zamanda futbol taraftarlarına harika bir ücretsiz hediye sunuyor.


Sky Sports, çünküresmi web sitesinde onaylandı64 maçlık yayının 25 oyununu bol bol yapıyorizlemek tamamen ücretsiz. Evet, doğru, 25 Premier Lig futbol maçı ücretsiz 'Pick' Kanalında ve Sky Sports'ta eş zamanlı olarak ücretsiz olarak izlenebilecek.

Ve daha da iyisi, bu ücretsiz 25 oyun arasında Everton ve Liverpool arasındaki Merseyside derbisi gibi devasa Premier Lig fikstürleri olacak.

Sky Sports da her hafta Premier Lig futbol maçlarını gösterecek ve maçlar Cuma günleri saat 20: 00'de, Cumartesi günleri 12: 30'da, 15: 00'da, 17: 30'da ve 20'de başlayacak.

Bu arada, Pazar maçları 12:00, 14:00, 16:30 veya 19:00 oynanacak. Geleneksel Pazartesi gecesi futbol maçları saat 20: 00'de başlayacak ve Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri hafta ortası maçları 18: 00'da veya 20: 00'da başlayacak.


Premier Lig'in yeniden başlatılması 17 Haziran Çarşamba günü devam edecek ve günü dört gözle bekleyeceğiniz lezzetli fikstürlerle başlayacak. Dean Smith'in küme düşme bölgesi Aston Villa, Chris Wilder'ın serbest akışlı Sheffield Utd'unu üstlenirken, Mikel 'Lego Hair' Arteta gelişmekte olan Arsenal takımını Pep 'Crazy Eyes' Guardiola'nın Manchester City'sine götürür.

Sky aboneliği olmadan 25 ücretsiz Premier League futbol maçını izlemek için Freeview'de 11. kanal veya Freesat'ta 144. kanal olan Pick TV kanalına gidin.


Seçim ayrıca Sky kanalında 159 kanalı üzerinden de izlenebilir, bu nedenle bir Sky aboneliğiniz varsa ancak Sky Sports kanallarına erişiminiz yoksa, Premier League futbol maçlarını yine de ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Sky Sports aboneliğine sahip olanlar için, tüm Premier League maçları Sky Sports kanallarından izlenebilir.


İzleyebilmeniz için bir Sky Sports aboneliği almak isterimtüm Premier Lig futbolu? Aşağıdaki anlaşma teklifin en iyisidir:

Sky Ultimate TV + Sky Sports | £ 48 p / m |Şu an müsait
Yalnızca Sky TV'ye yönelik en ucuz paket 25 £ 'dan geliyor, ancak daha sonra 23 £' a tam Sky Sports erişimi ekleyebilirsiniz. Bu, ayda sadece 48 £ karşılığında 100'den fazla kanal ve 500 kutu setinin yanı sıra her Sky Sports kanalına denk gelir.

Aylardır canlı maçlardan mahrum kalan biz futbol taraftarları için bu gelişme gerçekten açık kollarla karşılanıyor ve özellikle Sky'ın bunu yapmasını seviyoruz.herkes, sadece Sky Sports aboneleri futbola dönüşün tadını çıkaramaz.


Ve Haziran ayında yapılması planlanan pek çok maçla, gerçekten bir futbol şöleni olacak.