Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Pressio Run Compression Tight incelemesi: harika koşu taytı

Pressio Run Compression Tight incelemesi: harika koşu taytı

Özetle Pressio Run Compression Tight incelemesi: Etkileyici yeni bir marka lansmanının parçası olan bu koşu taytı, güvenilir ve izlenebilir sürdürülebilirlik kadar performansa da odaklanır.

2XU'dan Jamie Hunt tarafından kurulan Pressio, profesyonel bir atlet ve kumaş mühendisi olarak 30 yılı aşkın deneyimine dayanmaktadır. Bu şirket genç, 2021 baharında koşu takımı pazarına girdi, ancak yüksek performanslı koşu kiti sağlayarak diğer büyük markalarla rekabet etmek ve sektörlerinin eko şampiyonu olmak istiyorlar.

Pressio Run Sıkıştırma Taytları, kaslarınızı desteklemek için Muscle Alignment Power Print teknolojisinin yanı sıra, rahat bir streç ve iyi nefes alabilirlik sağlarken bunu daha da geliştirmek için EcoPowerCK kumaşa sahiptir. Sonuç, bunlardan birien iyi koşu taytıBen hiç denedim.

Bir markanın sürdürülebilirlik profili sizin için ürünlerinin teknik mükemmelliği kadar önemliyse, Pressio misyonunu her ikisini de karşılayan ürünler yaratmayı belirlemiştir. Bu Pressio sıkıştırma taytları, Dünya Geri Dönüşüm Standartları ile izlenebilen geri dönüştürülmüş iplikten üretilmiştir. Ayrıca, su yollarının kumaş boyalarıyla kirlenmesini en aza indiren veya tamamen ortadan kaldıran boyama tekniklerini kullanmayı taahhüt etmişlerdir.


Pressio Sıkıştırma Sıkıştırma: fiyat ve bulunabilirlik

Yapabilirsiniz90 £ veya 115 $ karşılığında Pressio Run Sıkıştırma Tayt satın alındoğrudan markadan. Avustralya fiyatlandırması olmamasına rağmen, taytları 160 AU$'a eşdeğer bir fiyata satın alabilirsiniz. Daha çeşitli bir tayt arıyorsanız, Güç Sıkıştırma Taytları 100 £ veya 130 $'dır, ancak bunlar daha az depolama kapasitesi sunar – teknik bilginiz varsa 'cep' olarak da bilinir.

Basınç Gücü Sıkıştırma Tayt: Tasarım

Pressio Run Sıkıştırma Sıkı inceleme


(İmaj kredisi: Basınç)

MAPP – Muscle Alignment Power Print – teknolojisi, size piyasadaki herhangi bir kompresyon taytının en yüksek desteğini verdiğini iddia ediyor. MAPP, kas salınımına karşı koruma sağlamak için kaslarınızı yerinde tutarak bacaklarınızdaki ana kas gruplarınızı sarar. Bu destek, kaslarınızı hizalayarak size daha fazla güç çıkışı da vermeyi amaçlar.

Bir kez EcoPowerCK kumaşındaki farkı hissedeceksiniz. Teknoloji, Sıkıştırma Dengesi (EQ) olarak bilinir ve size destek, esneklik ve rahatlık sağlamayı amaçlar. Bu, kasları yerinde tutmak için dairesel bir örgüden oluşur ve bunun ne kadar iyi olduğunu hissedebilirsiniz. Bu taytlar ayrıca kademeli sıkıştırma sunar. Buradaki amaç, kan akışınızı kalbinize geri döndürmek, koşmaktan kaynaklanan kaslardaki toksinlerin atılmasına yardımcı olmaktır. Fayda? İyileştirilmiş iyileşme süresi, hepimizin bildiği ve nefret ettiği o donuk bacak ağrısı olmadan bir sonraki hızlı seansa sert bir şekilde vurabilmeniz için.


Sırtınızın alt kısmına oturan üst arka panel, harici jel cebi, kablo delikli büyük bir telefon cebi ve temel eşyalar için sıkıştırılmış bir cep ile çok sayıda özellik sunar. İpli bel bandı güvenli ve rahat bir uyum sağlar.

Pressio Power Compression Tight incelemesi: Performans

Pressio Run Sıkıştırma Sıkı inceleme

(İmaj kredisi: Basınç)

Anında faydasını hissedebileceğiniz iki ana alan, MAPP teknolojisinin kelimenin tam anlamıyla bu büyük kas gruplarını 'beşiklediği' ve desteklediği dörtlü ve hamstringlerinizdir. Bu, DOMS hissetme olasılığınız daha düşük olduğundan ve basınçlı olmayan bir koşu sıkı giydiğinizde olduğundan daha hızlı iyileşeceğinizden, muazzam bir antrenman avantajı sağlar. Alt uzuvlardaki daha yüksek sıkıştırma nedeniyle baldırlarınızın ne kadar desteklendiğini de hissedebilirsiniz. Güçlü bir Lycra karışımı vardır, bu nedenle bu tayt, teri cildinizden uzaklaştırmak için yüksek filamentli naylon ipliğin yanı sıra uyumunu korur.

Kumaşın nefes alabilirliğine de şaşıracaksınız ve Rudolf Silver Plus antibakteriyel teknolojisi, istenmeyen koku sorunlarını gidermeyi amaçlıyor. Dikişler esnek ve güçlüdür ve dikkatinizi dağıtmaz. Tüm bu özellikler, özellikle MAPP teknolojisi, koşarken taytın sizinle birlikte çalıştığını hissettiğiniz için zihinsel bir destek de sağlar. Bunlar ayrıca iyileşmeyi daha da hızlandırmak için iyileşme veya kolay günler için iyi bir seçenektir.


Basınç Gücü Sıkıştırma Tayt: Karar

Pressio Run Sıkıştırma Sıkı inceleme

(İmaj kredisi: Basınç)

Pahalıdırlar ancak bu taytlar, antrenman yaparken kaslarınızı desteklemek ve dinlenirken toparlanmayı iyileştirmek için birçok teknoloji sunar. Ayak bileği manşetinden bel bandına kadar hissetmek isteyeceğiniz sıkı bir kesime sahiptirler. Saklama seçenekleri, piyasadaki diğer tüm taytlardan daha iyidir ve bu markanın olağanüstü performans aşınması sağlamak için ne kadar çok araştırma yapıldığını göstermektedir. Bu Koşu Sıkıştırma Taytı sadece koşuya değil tüm sporlara da uygundur; Sadece daha soğuk antrenman günleri için şortların altında iyi çalışmakla kalmazlar, herhangi bir macera veya çok sporlu etkinlik için kolayca giyilebilirler. Pressio run koleksiyonunun tamamı, toprak dostu boyasız teknoloji ve yüzde 95 geri dönüştürülmüş iplikler kullanır.

Ayrıca şunları da göz önünde bulundurun: Pressio 7/8 Yüksek Bel Sıkıştırma Sıkı

Bu taytın kadın versiyonu. Squat geçirmez, Pressio'nun kadın kompresyon taytları, kaslarınızı desteklemek ve dengelemek için aynı yuvarlak örgüyü kullanan 7/8 yüksek belli versiyonudur. Harici bir telefon/jel yan cebi ve görünmez bel cebi bulunur, ancak oturduğu derin bel bandı içinde daha büyük ve fermuarlı olabilir. Öne çıkan özellik, Ecopower-CK kumaş ve Lycra'nın karışımından aldığınız muhteşem destektir. , baldırlarınızda daha sıkı bir his veren ödün vermeyen bir uyum için.

• 7/8 Yüksek Bel Sıkıştırma Taytı için alışveriş yapın