Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Prime Day fırsatları geri döndü! Bugün seçili Amazon cihazlarında %50'den fazla indirim

Prime Day fırsatları geri döndü! Bugün seçili Amazon cihazlarında %50'den fazla indirim

İle birlikteBaşbakan Günü 2021Hala bir aydan fazla bir süre uzakta ve Anma Günü sadece birkaç hafta uzakta, şimdi istediğiniz şeyler için iyi fırsatlar aramaya başlamanın zamanı geldi. Büyük indirim günlerinden önce erken fırsatlar ortaya çıkıyor ve bu da tasarruf etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Amazon, belirli ürünlerde %50'ye varan indirimlerle akıllı teknolojilerinde bazı harika fırsatlar sunuyor. En popüler teknolojilerinden bazıları -Echo Dot 4. NesilveYankı Gösterisi 10– 2021 Amazon Prime Day öncesinde büyük fiyat düşüşleri alıyor.

  • Amazon cihazlarındaki tüm fırsatları satın alın

Alışveriş yapanlar, bu hafta boyunca Amazon cihazlarında harika fırsatlar bulacak ve en popüler ürünlerden bazıları Prime Day 2020'den bu yana en büyük indirimlerini alacak.

Echo Dot 3. Nesil artı akıllı fiş paketi 49.99 dolara satılıyor ve %28'lik sağlam bir fiyat indirimi alıyor, ancak şu ana kadarki en iyi Amazon cihaz fırsatlarından biri Echo Show 5 + Blink Mini güvenlik kamerası paketi. 59.99 dolara satışta olan bu mükemmel küçük akıllı ev paketi kurulumu, %52'lik büyük bir fiyat indirimi alıyor.


Kontrol edilecek daha fazla teklif var, ancak alıcıların önüne geçmek için en kısa sürede oraya gittiğinizden emin olun. Bu fırsatların çoğu Prime Day 2020 fiyat puanlarıyla eşleşiyor, bu nedenle aslında programın çok ötesinde bir Prime Day anlaşması alıyorsunuz.


Bugünün En İyi Fiyatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.