Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Prime üyeler, Amazon Smart Plug'i şu anda sadece 15 $ karşılığında alabilirler

Prime üyeler, Amazon Smart Plug'i şu anda sadece 15 $ karşılığında alabilirler

Artık Amazon, bazı cazip erken anlaşmalarla Prime Day'i başlattığına göre, Prime üyeleri herkesten önce en iyi teklifleri almaya başlıyor. Amazon'un en yeni Akıllı Fişi, evlerini 21. yüzyıla getirmeye hazır olanlar için Prime Day'den önce bir fiyat düşüşü alıyor.

14.99$'a satışta olan Prime üyeleri şu anda Amazon'dan birinde %40 indirim alıyor.en iyi akıllı fişlermevcut. Elbette Alexa ile çalışır ve Alexa cihazları aracılığıyla sesli kontrollerle eski cihazlarınıza yeni bir hayat verir.

Şaşırtıcı bir şekilde, bazılarını görüyoruz.En iyi Prime Day fırsatlarıbu yıl erken ortaya çıktı. 99 $ gibi düşük bir fiyata satışta olan Fire TV'ler, Ring kapı zilleri ve spot kameralar indirimler ve daha fazlasıyla, Prime Day 2021 bir akıllı teknoloji anlaşma cenneti olacak gibi görünüyor.


Amazon Akıllı Fiş

Şimdi: $14,99 | Oldu: $24.99 | Tasarruf: 10$ (%40)
Prime üyeleri, Amazon'un en yeni akıllı fişini Prime Day başlamadan önce %40 indirimle alabilirler! Prime üyesi olmasanız bile, ücretsiz bir deneme hesabı için kaydolabilir ve şimdi süper ucuz bir akıllı fiş alabilir ve daha sonra iptal ederseniz lütfen daha sonra iptal edebilirsiniz.

  • Tüm erken Prime Day fırsatlarını Amazon'da satın alın

Akıllı bir eve yükseltmenin en ucuz ve en kolay yolu olan Amazon Smart Plug, eski cihazlarınızı Alexa'ya bağlamanızı sağlar. Tek gereken, Fire TV, Echo gibi Alexa özellikli bir cihaz ve hatta telefonunuzdaki sadece Alexa uygulamasıdır ve evdeki prizleri kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.


Fiyat açısından, bu anlaşma hiç akıllıca değil ve Prime üyesi olmayan üyeler için imzalaması ve tasarruflardan faydalanması kolay. Sadece Prime'ı denemek isteseniz bile, Amazon Prime Day'in en iyi fırsatlarının tümüne erişmenizi sağlayan ücretsiz bir deneme sunuyor - erken olanlar bile! Yeni bir akıllı fiş için pazardaysanız, bu satın almak isteyeceğiniz şeydir.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: