Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Prime Üyeler, Prime Day'den sadece 1 $ karşılığında bir Yankı Noktası alabilirler. İşte nasıl...

Prime Üyeler, Prime Day'den sadece 1 $ karşılığında bir Yankı Noktası alabilirler. İşte nasıl...

Amazon, bir aylık Amazon Music Unlimited satın alan tüm yeni Echo cihaz müşterileri için şimdiye kadarki popüler Echo Dot 3. Nesil ürünlerini sadece 1 $ gibi inanılmaz bir fiyatla sunuyor – 7,99 $ değerinde.

Bunu doğru okudun. Yeni Echo cihazı alıcıları sadece 10 $ karşılığında Amazon'un en iyi akıllı hoparlörlerinden birine sahip olacak -Echo Dot 3. Nesil- Amazon Music Unlimited'a kaydolduklarında sadece 1 $ karşılığında.

Teklif, Echo Dot 3. Nesil'i şimdiye kadarki en düşük fiyatla sunan Prime Day ve Anma Günü öncesinde sınırlı bir süre için geçerlidir. Amazon Music Unlimited ile birlikte, kullanıcılar Echo Dot'un sunduğu özelliklerin yanı sıra tamamen reklamsız 70 milyondan fazla şarkıya erişebilir.

Ev ses kontrolleri, hava durumu uyarıları, zamanlama, adını siz koyun ve orada. Esasen, sadece Amazon Music Unlimited satın alıyorsunuz, bu nedenle müzik hayranıysanız, bu anlaşmadan daha akıllıca olmaz.


Anlaşma sadece 10$ ve size Echo Dot 3. Nesil (40$ değerinde) artı 70 milyonun üzerinde şarkıya erişim sağlıyor. Ne için bekliyorsun?

  • Asil Üye değil misiniz?Amazon Prime'a buradan kaydolun!


Echo Dot 3. Nesil + Amazon Müzik Sınırsız

Şimdi: $8.98 | Oldu: $47.98 | Tasarruf: 39 $ (%81)
Amazon, bir aylık Amazon Music Unlimited satın aldığınızda yalnızca 1 ABD Doları karşılığında bir Echo Dot 3. Nesil akıllı hoparlör sunuyor. Teklif yalnızca yeni Echo cihazı müşterileri ve Prime Üyeler için geçerlidir, bu nedenle henüz üye değilseniz Prime'a kaydolduğunuzdan emin olun!Fırsatı Görüntüle


Bugünün En İyi Fiyatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

İki haftadan az bir süre kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.


Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran veya Temmuz aylarında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.