Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Prime üyeleri şu anda bir fiyatına iki Echo Dot 4. Nesil akıllı hoparlör alabilir

Prime üyeleri şu anda bir fiyatına iki Echo Dot 4. Nesil akıllı hoparlör alabilir

Prime Day'in 21 Haziran'da başlayacağı haberiyle, partiyi erken başlatmak için Amazon teknolojisinde erken anlaşmaların ortaya çıkması çok uygun. Satışta olan çok sayıda Fire TV'nin yanı sıra, Amazon'un Echo hoparlörleri, pano genelinde bir indirim telaşı alıyor.


44,99 dolara satışta, Amazon tek bir Echo Dot 4. Nesil akıllı hoparlörden %10 indirim alıyor. Beklediğiniz Prime Day anlaşması değil, değil mi? İyi haber! Prime üyeleri, özel bir promosyon koduyla satın aldıklarında artık ikinci bir Echo Dot 4. Nesil ücretsiz alabilirler. NSen iyi akıllı hoparlörsadece daha iyi.

Echo Dot 4. Nesil'in fiyatının düştüğünü görmüş olsak da, genellikleEn iyi Prime Day fırsatlarıAmazon'un büyük indirimi sırasında. Bunun birkaç hafta içinde daha da düşebileceği çok gerçek bir olasılık var, ancak sadece bir tane almanız gerekiyorsa, buradaki indirim satın alma fiyatına değer.

Bu akıllı hoparlörün neler yapabileceğinden emin değilseniz,Echo Dot 4. Nesil incelemesiburada bilinçli bir karar vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahiptir.


Amazon Echo Dot 4. Nesil (2020) | Odun kömürü

Şimdi: $44.99 | Oldu: 49,99$ | Tasarruf: 5$ (%10)
Amazon'un Echo Dot 4. Nesil akıllı hoparlörünün önceki yinelemesi, Prime Day'den önce %10'luk sağlam bir indirim alıyor. Tek başına bu fırsat özel bir şey değil, ama özel alana bir tane bedava promosyon kodu al! KullanmakPDDOT2PKkasada ücretsiz bir saniye almak için!Fırsatı Görüntüle

En yeni Echo Dot, tasarımına yeni bir yaklaşım getirse de, iyileştirmeler ve geliştirmelerle eksiksiz bir Alexa deneyimi sunmaya devam ediyor.


Yeni başlayanlar için, hoparlör önceki modellerden çok daha iyi ve Alexa ve diğer ses çalma işlemlerinden daha fazla netlik sağlıyor. Diğer akıllı cihazlara ve uygulamalara bağlantı ile birlikte eksiksiz ses kontrolü burada, ancak birçoğunun beklediği gibi, Amazon tabanlı hizmetleri Google ve benzerlerine tercih ediyor.

Her ne olursa olsun, Echo Dot 4. Nesil bir nedenden dolayı en iyi akıllı hoparlörlerden biri olarak derecelendirilmiştir. İşi hallediyor ve Amazon'un teknolojilerine attığı tüm zil ve ıslıklarla yapıyor.Editörün Önerileri