Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Princeton Tec Helix Backcountry şarj edilebilir fener incelemesi: sağlam ve çok yönlü bir ışık

Princeton Tec Helix Backcountry şarj edilebilir fener incelemesi: sağlam ve çok yönlü bir ışık

Princeton Tec Helix Backcountry Lantern, Princeton Tec Helix... Amazon Prime $33.03 GörüntülePrinceton Tec Helix... Tırmanış 39,99 $ Görünüm Princeton Tec Helix... Bas Pro Mağazaları 39,99 $ Görünüm Princeton Tec Helix... kamp 39,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Princeton Tec Helix Backcountry fener incelemesi

Küçük ama kullanışlı Princeton Tec Helix Backcountry şarj edilebilir LED kamp fenerinde çok sayıda düşünceli tasarım kullanılmıştır. Bu akıllı küçük dış mekan feneri şarj edilebilir, birden fazla yüzeye asılabilir veya tüneyebilir ve hem çadırınızın içinde hem de dışında kamp yaşamına uyacak şekilde ayarlanabilir ve kısılabilir. Daha yüksek bir fiyat noktası var, ancak en iyiler arasındaen iyi kamp fenerleribiz kullandık.

Menzilde birkaç Helix fener var. Helix Backcountry şarj edilebilir (burada incelenir) ile birlikte standart bir pille çalışan Helix Backcountry ve bir Helix Basecamp (aynı zamanda pille çalışır) vardır. Yani şarj edilebilirse, sepetinizde doğru olanı olup olmadığını iki kez kontrol edin. Tam Princeton Tec Helix Backcountry kamp feneri incelememiz için okumaya devam edin.

Helix Backcountry fener incelemesi: tasarım ve özellikler

Helix Backcountry fener: özellikler

Güç türü:USB şarj edilebilir
Ağırlık:155g
Maksimum parlaklık:150 lümen
Su yalıtımı:IPX6

Kamp fenerleri sağlam olmalı veHelis Backcountryelementleri alabilir - suya dayanıklıdır ve akordeon tarzı hafif bölüm esnek kauçuktur, bu nedenle sırt çantanıza atsanız bile zarar vermesi oldukça zordur. 155g ağırlığı ve yaklaşık bir kahve fincanı boyutuna kadar olan bu ışık, aynı zamanda vahşi kamplarda kullanılabilecek kadar portatiftir.


Backcountry feneri USB ile şarj edilir, bu da çevre için pillerden daha iyidir, ancak 24 saatten fazla kullanım için bir elektrik kaynağından uzaklaştıramayacağınız anlamına gelir; bu, vahşi doğa gezileri için bir dezavantajdır ve onu daha uygun hale getirir. hafta sonu kampları, festivaller ve araba kampları için. PrincetonTec ayrıca bu lambanın pille çalışan bir versiyonunu ve aynı zamanda pilleri de alan bir Basecamp çeşidini yapar, bu nedenle bunlardan birini ve yedek pilleri paketlemek vahşi doğada daha uzun maceralar için daha iyi sonuç verebilir.

Princeton Tec Helix Backcountry fener incelemesi


(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Helix Backcountry fener incelemesi: performans

Hemen hemen istediğiniz her yere asabileceğiniz veya oturabileceğiniz Helix feneri kullanmak bir zevktir - tripod tarzı ayaklarını engebeli yüzeylere yerleştirmek, hatta ağaç dallarını kavramak veya feneri üst kancasından asmak için uzatın. Yerleştirildiğinde, ışığı açıp kapatmak ve çalışmak veya okumak için yeterince parlak olan en parlak 150 lümen ayarından daha yumuşak bir 30 lümene veya yanıp sönmeye ayarlamak için düğmeler yerine bir kaydırma pedi var. veya kırmızı mod. Işığı bir meşale olarak kullanmak için fener bölümünü bile ayırabilirsiniz. Helix'i bu kadar çok yere yapıştırabilmeniz, onu yemek pişirmek veya kamp ateşi etrafında takılmak, ardından kitap okurken veya uyumaya hazırlanırken çadırınızın içine sokmak için mükemmel kılar.


(İmaj kredisi: Princeton Tec)

Princeton Tec Helix Backcountry fener incelemesi: karar

Akıllı Helix Backcountry fener, çok yönlü bir kamp seçimidir - her yere yakın durur, ayarlanabilir ve kolayca şarj edilebilir ve küçük bir sırt çantasına sığar. Açık havada çadırlarını kurdukları her yerde kullanmaktan keyif alacak olan normal kampçılar için harcamaya değer olduğunu düşünüyoruz.

Fiyatlar - Princeton Tec Helix Backcountry Lantern:▼