Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini nem alma cihazı incelemesi: küçük ama serin (ve kuru)

Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini nem alma cihazı incelemesi: küçük ama serin (ve kuru)

Pro Breeze 500ml Kompakt Mini fırsatlar Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin ... Amazon £ 46,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı

Herkes büyük boyutlu bir nem alma cihazı istemez veya buna ihtiyaç duymaz, bu yüzden piyasada artık çok sayıda daha küçük ve kompakt model bulunmaktadır. Daha küçük bir mülkte yaşıyorsanız veya öğrenci evinden uzaktaysanız, bira bardağı büyüklüğünde bir seçenek daha iyi bir bahis olabilir. Sitemizde yer alan birçok ürünle karşılaştırıldığındaen iyi nem gidericilerrehber, genellikle daha ucuzdur.


Daha az müdahaleci bir tasarıma sahip olması gerektiğinden, çoğu zaman daha taşınabilir bir nem alma çözümü ihtiyaçlarınız için en iyisi olacaktır. Kompakt bir nem alma cihazı, kullanmadığınız zamanlarda taşıması ve saklaması daha kolay olmasının yanı sıra, gerektiğinde nemi ve yoğuşmayı değiştirebilecek ve birçok özelliğe sahip olduğunuz hafif nemli hissi ortadan kaldıracaktır.

Yine bu konuda akla hemen öğrenci konaklaması geliyor. Ancak bu nemlilik hissi hemen hemen her odada ve her yerde ortaya çıkabilir, özellikle de köşede düzenli olarak küçüklerle dolu bir havalandırmanız varsa. Bu da bizi Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı'na getiriyor.

Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı

(İmaj kredisi: Pro Breeze)

Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı: fiyat, bulunabilirlik ve nedir?

Pro Breeze 500 ml Compact Mini, adından ve destekleyici resimlerden kuşkusuz anlayacağınız üzere, nem giderme spektrumunun küçük ucunda yer alan bir nem gidericidir. Son zamanlarda incelediğimiz makinelerin çoğu, daha büyük ölçekli nem ve yoğuşma için daha uygun olma eğiliminde olsa da, bu cihazın manzaralarında küçük lig nemli sorunları var.


Bu iyi bir şey, çünkü daha az nemin çıkarılması gereken daha küçük alanlar için ideal. Diğer büyük bonus, çok daha taşınabilir olması ve bu nedenle her türlü yere yerleştirilebilir ve mutlaka ana evin içinde değil. 15,6cm x 13cm x 22cm (UxGxY) boyutlarına sahiptir, bu nedenle göze batmayacak kadar küçüktür ve aynı zamanda eldeki işe devam edebilir. Yalnızca 1 kg'ın biraz üzerindedir, bu nedenle gerektiğinde kolayca hareket ettirilebilir.

Ünite, nem giderici hisselerinde küçük bira için yaygın olarak bulunur ve Avustralya'da mevcut görünmese de, RRP'si İngiltere'de 44,99 £ veya daha düşük ve ABD'de 44,99 $ karşılığında satın alınabilir.


Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı

(İmaj kredisi: Pro Breeze)

Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı: özellikler

Pro Breeze'de ilk kez bir tur atmak, sevimli tasarımı en hafif tabirle minimalist olduğu için uzun sürmedi. Yine de iyi görünüyor ve piyasadaki bazı donuk bej kutulardan daha görsel olarak çekici. Su haznesi alt kısımdaki mor kısım iken, gövde kaliteli beyaz plastikten yapılmıştır. Cihazın ön tarafında 'Whisper Technology' sloganı yer alıyor ve bu, aslında oldukça sessiz bir makine olduğu için kulağa doğru geliyor.


Kontroller açısından, kullanımı inanılmaz derecede basittir. Pro Breeze'de bir Açma/Kapama düğmesi ve birkaç gösterge bulunur. Biri ne zaman çalıştığını söyler, diğeri ise depo dolduğunda sizi bilgilendirir. Aslında yerleşik bir otomatik kapanma özelliği de vardır; bu, zeminin her yerinde su kalmamasını sağlamak için her zaman akıl için bir bonus. Bu arada, tankın boşaltılması, küçük bir siyah plastik tapayı çekerek ve atık suyu dökerek yapılabilir.

Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı

(İmaj kredisi: Pro Breeze)

Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı: performans

Pro Breeze, nem giderme pazarında yaygın olan hem kompresör hem de kurutucu modellerinde bir varyasyon olan bir termo-elektrik Peltier nem alma cihazıdır. Bu muhtemelen boyutundan kaynaklanmaktadır, bu nedenle nemli havayı ünite içindeki bir ısı emicinin üzerinden çekerek yoğunlaşmasına neden olan dahili bir fan vardır. Bu nedenle bu, daha az zorlu nem alma görevleri için yeterlidir ve bir ev bulmak için daha küçük bir makineye sahip olmanın avantajını elde edersiniz.

Sadece 23 watt'lık güç ve 500 ml'lik su deposu kapasitesi ile Pro Breeze'i yeterince yetenekli bulduk, ancak mütevazi özellikleri onu biraz engelledi. Küçük tank kapasitesi, çok kullanıyorsanız düzenli olarak boşaltılması gerektiği anlamına gelir ve bu esas olarak 250 ml'lik ekstraksiyon hızına bağlıdır. Bu fena değil ve sizi aşırı nemli koşullardan kurtarmasını beklemediğiniz sürece üniteyi oldukça verimli hale getiriyor. Bu, daha çok, şeylerin kenarlarını kesmek için bir makinedir.


Yoğuşmadan kurtulmanın yanı sıra pruvasına başka bir ip ekleyen çamaşır dolu bir havalandırıcıdan nem hissini almak için özellikle yararlı bulduk.

(İmaj kredisi: Pro Breeze)

Peki Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı iyi mi?

Bu, daha düşük nem, nem ve yoğuşma seviyeleri ile başa çıkmak için mükemmel bir küçük çözümdür. Kompakt ve çok portatif tasarımı sayesinde Pro Breeze, her zaman yerinde olması gerekmeyen yerler için mükemmeldir. Benzer şekilde, ev dışındaki yerler için de harika bir satın alma yapar; örneğin öğrencinin kazdığını düşünün. Öğrenci barınağı, herkesin bildiği gibi kutu gibi olabilir ve özellikle iyi havalandırılamaz, bu da genellikle nemli ve küflü koşullara yol açabilir.

Bunlardan birini alın ve çok yardımcı olacaktır. Nemli çamaşırları havalandırmak için de benzer şekilde faydalı bulduk, bu nedenle özellikle küçük fiyat etiketi göz önüne alındığında Pro Breeze'den çok fazla çekicilik var. Ünite sessizdir, yeterince verimli çalışır ve sınırlı teknik özellikleri nedeniyle zamanla çalıştırılması çok pahalıya mal olmaz. Muhtemelen pound yerine penilere bakıyoruz, ancak henüz bunu ölçmek için yeterince vaktimiz olmadı. Genel olarak, küçük Pro Breeze 500 ml Kompakt Mini Nem Alma Cihazı'na sağlam bir başparmak verirdik.

Fiyatlar - Pro Breeze 500ml Kompakt Mini:▼